Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4s ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
8
Favori
5.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam mi4s snap 808 mi4c de snap 808 aynı şekilde root işlemi yapılabilirmi ve root işlemlerine ait birçok gereklilik tabiki imei türkçe dil gibi konu hakkında bilginiz varmı
  • Mrb arkadaşlar mi4s red mo note3 pro mx5 cihazlardan hangisini onerirsinuz eşime alacağım .tavsiyelerinizi bekliyorum fiyat
    Mi4s 1350
    Note3 pro 850
    Mx5 1000 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thorbank T kullanıcısına yanıt
    Performans ve pil ömrü olarak Redmi Note 3 Pro diğer cihazlar önde. Çok modern bir işlemciye sahip. Güncel çoğu teknolojiye destek veriyor. 4.000 mAh batarya ile harikalar yaratır.
  • Cevap için TSK bir de note 3 pro da snap 650 var mi4s snsp 810 ..snap 650 daha mı iyi 810 dan acaba

• thorbank T kullanıcısına yanıt
    Mi4s ve Mi4i de s808 var. S850 yeni duyuruldu ve s808 gibi 6 cekirdekli bir islemci. Gpu tarafinda s808den dahah iyi, cpu tarafinda da daha iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim ustât bilgilerin için galiba mi5 bekleyecegim

• Arkadaşlar İmei kayıt işlemi hakkında fikri olan var mı? Bir de biraz kullanıcı yorumu alsak kullanan arkadaşlardan. Benim merak ettiğim bir diğer soru da Meizu mx5, Redmi note 3 ile arasındaki fark nedir? Sizce hangisi daha tercih edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorbank

Mrb arkadaşlar mi4s red mo note3 pro mx5 cihazlardan hangisini onerirsinuz eşime alacağım .tavsiyelerinizi bekliyorum fiyat
    Mi4s 1350
    Note3 pro 850
    Mx5 1000 TL

Hocam note 3 pro nerede 850 TL acaba..

• Miui turkiye fan sayfasi var hocam orada yurtdisindan getiren kisiler var 32 gb note 3 pro 850 mi4s 1350 mx5 1000 tl diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorbank

Miui turkiye fan sayfasi var hocam orada yurtdisindan getiren kisiler var 32 gb note 3 pro 850 mi4s 1350 mx5 1000 tl diyor

Link alabilirmiyim hocam..

• arkadaşlar mi4 ün birçok versiyonu var. (mi4c-mi4s-mi4-mi4i) hangisi nedir ne değildir bir kıyaslama yapabileceğimiz konu veya bir içerik varmı. almayı düşünüyorum ama hangisi kafa karıştırıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yes i dont

arkadaşlar mi4 ün birçok versiyonu var. (mi4c-mi4s-mi4-mi4i) hangisi nedir ne değildir bir kıyaslama yapabileceğimiz konu veya bir içerik varmı. almayı düşünüyorum ama hangisi kafa karıştırıcı

Kabataslak;
    mi4c sonundaki c harfi Çin için,
    mi4i sonundaki i harfi İndia(Hindistan)
    mi4s (Bu global mı, bir ülkeye mi özgü bilemiyorum ama şu an için en iyisi Mi4S görünüyor)
    Düz Mi4 eskimeye başladı artık. Ben şahsen Mi4s alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 31 Mart 2016; 21:07:29 >
  • ertanx kullanıcısına yanıt
    xiaomi de samsung gibi takılmaya başladı.her harfe bir telefon hangi ne ayırt etmek zor.teşekürler bir inceleyim.one plus x daha mantıklı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Orijinalden alıntı: yes i dont

arkadaşlar mi4 ün birçok versiyonu var. (mi4c-mi4s-mi4-mi4i) hangisi nedir ne değildir bir kıyaslama yapabileceğimiz konu veya bir içerik varmı. almayı düşünüyorum ama hangisi kafa karıştırıcı

Kabataslak;
    mi4c sonundaki c harfi Çin için,
    mi4i sonundaki i harfi İndia(Hindistan)
    mi4s (Bu global mı, bir ülkeye mi özgü bilemiyorum ama şu an için en iyisi Mi4S görünüyor)
    Düz Mi4 eskimeye başladı artık. Ben şahsen Mi4s alırdım

Hocam bu cihazların özellikleri de farklı, sadece isim değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DARBE kullanıcısına yanıt
    Hocam çok açıklayıcı olmuş teşekkürler ederiz

• Muhakkak; sihirli kelime kabataslak. Teknik detaylar ve karşılaştırma gsmarena'dan çok rahat yapılabilir.

Karşılaştırma Linki;

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7962&idPhone2=7512&idPhone3=7211

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 2 Nisan 2016; 20:45:00 >
  • link için teşekür ederim.
    *internet bağlantıları için modeller arasında SCDMA - LTE band 1 ve 3 gibi farklar ne anlama geldiğini biliyormusunuz._?
    *mi4i diğer 2 sine göre oldukca eski bir model olmuş.tercih edilebilir olan mi4s ama o da 300$ dan aşağı fiyat yok.
  • Kardeşim arkadaş sana yanlış bilgi vermiş. Mi4s te 808 var note 3 pro daki işlemci olan snap 650 daha iyi bir işlemcidir. Hem grafik yönünden hem işlemci yönünden bu yüzden note 3 pro bakmalısın. Mi4s bu cihazdan yavaş cihaz.
  • Teşekkürler çok güzel konu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.