Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4s ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
8
Favori
5.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mi4s kamerasi mi4 gore iyi mi kotu mu arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende mi4 s almayı dusunuyorumda imei atmada bi skıntı cıkmaz değil mi çünkü pasaport bulamadıgım için imei tek çare
  • Arkadaşlar Xiaomi cihazları için (mi4s-mi5 ve diğerleri) iletişime geçebilirsiniz.Sahibinden de ilanlarım var yardımcı olurum.Teşekkürler.

• İşlemcinin snapdragon 808 olmasına ve hızlı şarj özelliği olmasına rağmen çok yavaş sarj oluyor 0-100 arası 2 satten fazla surede doluyor

• Merhaba arkadaşlar, mi4s için global rom nasıl, nereden bulabilirim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

• Soru: Telefonda radyo bulunuyor mu?
  • Cevap: Telefonda radyo bulunuyor, kulaklık kullanarak radyoyu kullanabilirsiniz.

• Soru: Telefonda NFC desteği var mı?
  • Cevap: Evet, telefonda NFC desteği bulunuyor.

• Xiaomi Mi 4s'de FM radyo ve NFC olduğu yazılmış ama sanırım ikiside YOK!

GSMArena ve devicespecifications.com sitelerinde olmadığı belirtilmiş. Bu sitelere her zaman güven olmadığı için yabancı forumlarda da araştırdım ve tüm yazılanlar olmadığı yönünde. Muhtemelen fiziksel olarak bulunmadığı için ileride yazılımla açılma gibi bir durum da sözkonusu olmaz.

Kullanıcı arkadaşlar kontrol edip teyit ederse konunun ilk mesajının düzeltilmesi yerinde olur.

Uygun fiyatlı bulursam ben de almayı düşünüyorum. LTE Band 20 (800MHz) Xiaominin bu modelinde de yok ne yazık ki ama yine de güzel bir cihaza benziyor.

• Dün abim eşi için mi4s 900 liraya almış, bilginize.. Android 5 yüklü, 6 değil. Ayrıca miui 7 yüklü. Kendisi htc one m10 kullanıyor, mi4s in kamerasına hayran kaldı :)
  • metabax kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Mi4S'in kamerası Mi4'den bile düşük kalitede.

HTC 10'u kastediyorsanız eğer, onda 12 MP, f/1.8, 26mm, OIS'li, lazer odaklamalı, 1.55µm pixel büyüklüğüne sahip kamera var. Onu kullanan birinin Mi4S'in kamerasına hayran kalması pek olası değil. Tabii bilmediğim konular varsa, tecrübeli arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Mi4 Hburada satıcısında 685 TL'ye satılıyor olsa da artırılamayan 16GBlık hafızası tercih etmek için en büyük engel. Yazık oldu telefona. Bir de görüşmede karşı tarafın sesinin düşük olduğu konusunda şikayetler vardı, Mi4S'te durum nedir acaba, düzeltilmiş mi ki?

Mi4S'in 900 TL'ye satıldığını ben de görüyorum ama Hburada, ereyon, Vatan gibi nispeten güvenilir firmalardan almak iyi olurdu, paralel ithalat olsa da daha mantıklı. Hem kredi kartı puan, hediye çeki vs. ile fiyat çok da yüksek kalmazdı.

Mi5'in 1300TL'lik fiyatı biraz daha düşerse hem Mi4S hem de ZUK Z2 biraz daha ucuzlar diye düşünüyorum. 3 telefon da çok mantıklı seçenekler ama LTE Band 20 (800MHz)'nin eksikliği ve FM radyo olmaması insanın canını sıkıyor.

• Be-Mine kullanıcısına yanıt
    selamlar, hemen düzelteyim abimin kullandığı htc 10 değil one m9 muş, yani m9 la mi4s i karşılaştırarak mi4s e hayran kalmış. Kendisi fotoğrafçılıkla da uğraşır aslında, yani bilinçlidir bu konuda ama ben de görmedim henüz aradaki farkı.

Uzun süre mi4 kullandım 3gb ramli olanı, benim ses düşüklüğü konusunda bir şikayetim yoktu. mi4 artık hem çok eskidi hem hburada da satılan 2gb ramli olanı ve dediğiniz gibi 16gb hafıza gerçekten yetersiz kalıyor, elimizdeki mi4ler hala iş görür tabi ki ama bence artık bir cihaz alınacaksa daha yeni bir model tercih edilmelidir.

mi4s 3gb/64gb olması ve artırılabilir olması güzel, abim semers iletişimin çağlayandaki mağazasından almış garanti yok haliyle, yalnızca 1 hafta demişler. Ben de gps performansını merak ediyorum açıkçası, mi4 de hiç bir şekilde navigasyon kullanamıyordum. Hafta sonu görüşme fırsatım olursa kendim bi kurcalayıp paylaşmaya çalışırım durumu.

mi5 için en mantıklısı bir yolunu bulup çinden elden getirtmek olur, orada 64gb 1100 lira hatta indirim günlerinde 990 liralara bulunurken burada 32gb için 1300 lira verilmemeli, zaten beyaz olması hburada dan almamak için yeterli sebep benim için:)

• Mi5s beklenmelidir bence

• Bende huawei gr5 var satip mi4s almak istiyorum sizce deger mi? Birde mi max var kafamda.. Siz olsaniz hangisini tavsiye edersiniz? Esas telefonum huawei p8max o yuzden mi max tasima da sorun olmaz

• Selam arkadaşlar. Elimde pasaport kayıtlı siyah oneplus x var. Performans ve hız gayet iyi bi sıkıntısı yok. Mi 4s almayı düşünüyorum (Parmakizi okuyucu, kızılötesi vb.özellikler için). Sizce bu cihazı oneplus x 'e tercih etmelimiyim
  • Nereden alırım bunu
  • Xiaomi Mi 4C önermişti bi arkadaş ama bulamadım. Xiaomi Mi 4s alınırmı. Tavsiye edermisiniz.
  • Merhabalar,
    Elinde Siyah Renk Mi4C veya Mi4s olan varsa PM den iletişme gecebilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.