Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mesajlar uygulaması ile ilgili bir problemim var. Mesaj yolladığımda ya da aldığımda eğer kişi numarası önünde +90 var ise o mesajı ayrı bir kişi gibi algilayarak farklı klasörde gösteriyor bunun sebebi nedir? Yine ben numara önüne +90 ekleyerek yollarsam gelen cevapta bu defa +90 olmaksızın direk olarak 0555 123 45 67 şeklinde algılayıp yine ayrı klasör açıyor?

Çözüm konusunda ne yapabilirim?

Teşekkürler.

Android 6 miui 8.0.2.0 sürüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nymphadora kullanıcısına yanıt
    Aynen, bu sorunla ben de MIUI 7'den beri karşı karşıyayım. Bir çözüm yolu var mıdır acaba... Gerçekten sinir bozucu bir görüntü oluşuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gün önce bende bir mi4 alarak aranıza katıldım, hepsiburadadan aldım delta garantili ama garanti ile işim yok amacım yurt dışı almak yerine hiç değilse hepsiburada güvencesi olsun dedim aldığımda miui7 vardı dosyayı indirip 8 kurdum şarj süresi vs gayet hoşuma gitti bi önceki telefonum LG v10du ondan daha çok sevdim diyebilirim 5 6 ay kullanmayı düşünüyorum en kötü

Bir kaç sayfa okudum videoda tiz sesi vs Google play sorunu falan varmış ama ya ben yeni aldım fark etmiyorum ta da bende yok bilemedim şuan gayet memnunum.

• Sormak istediğim pc olmadan root yapma imkanımız var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TopalSolucanTR -- 4 Kasım 2016; 23:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Aynen, bu sorunla ben de MIUI 7'den beri karşı karşıyayım. Bir çözüm yolu var mıdır acaba... Gerçekten sinir bozucu bir görüntü oluşuyor.

Google play de bir program var adını şuan unuttum onla tüm programların önüne +90 getirdiğimiz zaman sorun çözülüyor yani numaralar şöyle olacak +90 5xx...

• Aynı sorun bende de olmuştu.Sağ tıkla,özelliklere gir.Sürücü güncelleştir-Sürücü yazılımını bilgisayarımda ara-Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver diye devam et.Marshall London Bootloader Interface'i seç ve kur.Sonra çalışmaya başlıyor.
  • Number Fixer.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maplekeycompany.apps.numberfixer&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56C907127 -- 4 Kasım 2016; 23:23:29 >
  • Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı hepsiburada üzerinden aldım fakat telefonun kutusundan garanti belgesi çıkmadı sadece elimde fatura var, sizin kullandıklarınız da öyle miydi
  • bende delta servis garanti belgesi çıkmıştı. hepsiburadadan aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vidddd

Number Fixer.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maplekeycompany.apps.numberfixer&hl=tr

Hocam sanki şu uygulama daha başarılı. Ben zamanında bunu kullanmıştım.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Astalavist4.prependcountrycodefree

• Arkadaşlar hepsiburada Mi4c modelini getirmiş Mi4e göre daha uygun fiyata satiyor. Üstelik kağit üzerinde Mi4c Mi4ten daha üstün duruyor ve daha sonra çikan bir cihaz. Sirf mi4 çelik kasa olduğu için mi pahalı? Lütfen iki modeli kullanmiş ya da incelemiş arkadaşlar bir yardimci olabilir mi ikisi arasinda kaldim.

• Arkadaşlar hepsiburadadan mi4 modelini aldık ama güncelleme işini bir türlü beceremedik. Yok arkadaş illaki rom yüklenmesi gerekiyor. Diğer telefonlar gibi wifi üzerinden yapsana güncellemeni. Telefonu 4.4 kitkat kullanmak baya bir hakaret edilmiş olur telefona.
    Her yolu denedim olmuyor. Dahili depolama alanına update.zip olarak atıyorum romu. Ama sd kartta bulunamadı hatası veriyor. Sd kart girişi zaten yok telefonda. Arkadaşlar lütfen yardım edin. Telefonu güncelleyemezsem iade edeceğim. Eşime aldım, hevesi kursağında kalmasın lütfen.

• deathness666 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

1-http://en.miui.com/download-240.html linkten Stable ROM altında yazan ''Older versions'a'' tıklayın.

2- Version: V7.1.2.0.KXDMICK 662M olanı indirin ve telefonun ana klasörüne atın.

3- Telefonda ki güncelleyici programını açalım ve sağ üst köşedeki seçenekler kısmından güncelleme paketini seçe basıp dosyayı seçin.

4- Güncelleme kurulduktan sonra artık OTA üzerinden güncelleme alabileceksiniz ve 7.5.1 global sürüm güncellemesi gelecek. Güncellemeyi yaptıktan sonra artık MIUI 8'i kurabilirsiniz.

Son olarak temiz kurulum için cihaz açıldıktan sonra fabrika ayarlına dönmenizi tavsiye ederim.

• deathness666 kullanıcısına yanıt
    Miui.com dan 7.1.2.0 sürümünü indir.Telefon hafızasına at.Güncelleyici uygulamasından güncelleme paketini seç ile indirdiğin dosyayı seç.sonra otadan güncelleme almaya başlarsın.

• Ürünü iki hafta kadar önce hepsiburadadan aldım.

Cihaza diyecek lafım yok. Fakat şarj aleti için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

2 haftadır yer kaplamasın diye tabletimide xiaominin şarj aletiyle şarj ettim. Son 2-3 gündür kalibrasyon sıkıntısı yaşıyorum. %95 iken aç kapa sonunda %37 yi görünce bu sabah şarj aletini değiştirdim.

Telefon içinde eski şarjımı kullanacağım.

Batarya sıkıntısı yaşayan arkadaşlara sonuç kesin olmamakla beraber öneririm.

• soyken kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıkan çeviricinin dandikliği hariç hiç sıkıntı yaşamadım.

• Bigmagician B kullanıcısına yanıt
    Ben kendim tüm rehberimi +90... Yaptım bu defa da arama ekranında sapitiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • user_sevvv kullanıcısına yanıt
    Allah sizden razı olsun. Şu anda sorunsuz güncelleniyor. Çok teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.