Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.072
Cevap
63
Favori
285.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11'de SEMERS satışa çıkartmış cihazı. Söylediğine göre telefon çantada vs. gümrükten geçmiyor, resmi yollardan ithal edilmiş.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-4-16gb-beyaz-P71899521

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • iki yerde var delta garantili, zaten önceden söylenmişti Delta nın getireceğine dair...

http://www.n11.com/telefon-ve-aksesuarlari/cep-telefonu?q=Xiaomi+Mi+4

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Telefonu n11 üstünden alasim var, kronik sorunu vs. Var mi? Xiaominin çoğu ürününü kullanıyorum, memnunum. Takalim bunda nasıl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenı sürüm de ön camara yok oldu ayrıca arada camara hatası alıyorum bilen varmı-
  • n11 üzerinden alınan mi4 te 4g olucak değil mi. işlemcisi 150 mps ye uygun diye biliyorum. Ana konuda yok yazılıyor. Snapdragon 800 serisi sonuçta.
  • Merhabalar, ürünü 22 eylül 2015 te n11 den aldım. Ürünü uzun süredir bekliyordum.
    2 gündür kullanıyorum artıları eksileri şimdilik şöyle.
    Artıları:
    * Cazip fiyat
    * Şık tasarım
    * 3 gb ram
    * 4k video çekim
    * Hızlı ve kullanışlı arayüz (Iphone ile birerbir aynı)
    * Ses kalitesi yüksek

Eksileri:
    * Çooook geç şarj oluyor (yaklaşık 5 saat!)
    * Şarjı çabuk bitiyor, pil&güç optimizasyonu yok
    * Kutu içeriğinde kulaklık yok
    * Android güncel değil (4.4.4 kitkat bu hzıda bir telefon için çok eski)
    Tespitlerim bunlar, objektif değerlendirdim. Fiyatına göre iyi sayılacak bir telefon. Alıp almamayı yorumlarıma göre değerlendirebilirsiniz.

Kullanan arkadaşlardan ricam 2 soruma yanıt verebilriler mi?
    1- hızlı şarj edebilirmiyim? bir yolu varmı çünkü 5 saat sürüyor hemde ne telefon, ne internet hiçbirşey kullanmazken
    2- türkçe desteği olan satabil 5.1.1 sürümlü bir rom varmı?
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreertekin

Merhabalar, ürünü 22 eylül 2015 te n11 den aldım. Ürünü uzun süredir bekliyordum.
    2 gündür kullanıyorum artıları eksileri şimdilik şöyle.
    Artıları:
    * Cazip fiyat
    * Şık tasarım
    * 3 gb ram
    * 4k video çekim
    * Hızlı ve kullanışlı arayüz (Iphone ile birerbir aynı)
    * Ses kalitesi yüksek

Eksileri:
    * Çooook geç şarj oluyor (yaklaşık 5 saat!)
    * Şarjı çabuk bitiyor, pil&güç optimizasyonu yok
    * Kutu içeriğinde kulaklık yok
    * Android güncel değil (4.4.4 kitkat bu hzıda bir telefon için çok eski)
    Tespitlerim bunlar, objektif değerlendirdim. Fiyatına göre iyi sayılacak bir telefon. Alıp almamayı yorumlarıma göre değerlendirebilirsiniz.

Kullanan arkadaşlardan ricam 2 soruma yanıt verebilriler mi?
    1- hızlı şarj edebilirmiyim? bir yolu varmı çünkü 5 saat sürüyor hemde ne telefon, ne internet hiçbirşey kullanmazken
    2- türkçe desteği olan satabil 5.1.1 sürümlü bir rom varmı?
    Teşekkürler.

Yavaş şarjn nedeni orjinl şarj fişinin düşük kapasitede olması. 2.0A çıkışlı bir şarj apartyyla 2,5 saatte ful dolar

• emreertekin E kullanıcısına yanıt
    Miui 6.7.1.0 kurulu şu an memnunum. 7 yi hiç denemedim daha. ŞArj olayı şarj aleti ile ilgili. Samsung A5 şarj ile denedim daha kısa sürüyor.
  • Telefonun n11 üstünden siparişini verdim. Bazı sorularım var, kullananlar cevaplarsalar sevinirim.

Telefonun android sürüm nedir? Mi Note Pro Android 5.1.1 ile çalışıyor acaba bu cihaz hangi android sürümünü kullanıyor?
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Harfli olan kısmı googleda aratın kesin bilgiye ulaşırsınız. KXDNJB gibi Muhtemelen miui 6 haftalık güncellenen sürümü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 24 Eylül 2015; 21:22:54 >
  • Herkese iyi bayramlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar forumda bazi arkadaslarin xiaomi telefonlarini banggood, aliexpress gibi sitelerden siparis verip imei tamiri ile kullandigini okuyorum. yanilmiyorsam tum telefonlar gumruge takilip geri yollaniyor. Herhangi bir degisiklik oldu da benim gozumden mi kacti? Bu arkadaslar nasil teslim aliyor yurtdisindan gelen telefonlarini?

• Arkadaşlar ben de telefonu yeni aldım. Mi4 4g LTE 16 GB Xseller hasan bey den. İlk geldiğinde şarj 2-3 saatte boşalıyordu. Hasan bey miui 7 linki attı. Onu kurdum. Şuan şarj eskiye nazaran daha iyi fakat hala 1 günü götürecek gibi durmuyor. Sizce sıkıntı ne olabilir? Ayrıca Wi-Fi da etrafımdakiler stabil bağlı iken ben sürekli düşüyorum. Donanımsal bir sıkıntı olabilir mi.

• bi aksilik çıkmazsa 2 güne adımı yazdırıyorum
  • ModDoctor kullanıcısına yanıt
    Hocam Hocam merhaba ben de cihazı yeni aldım miui 7 kurduktan sonra şarjı da uzun gitmeye başladı Ayrıca kablosuz bağlantıda da herhangi bir sorun yok cihaz gayet iyi çalışıyor bence senin cihazın arızalı

• quote:

Orijinalden alıntı: emreertekin

Hocam Hocam merhaba ben de cihazı yeni aldım miui 7 kurduktan sonra şarjı da uzun gitmeye başladı Ayrıca kablosuz bağlantıda da herhangi bir sorun yok cihaz gayet iyi çalışıyor bence senin cihazın arızalı

Telefon Wi-Fi sürekli kullanımda ne kadar gidiyor. Facebook YouTube web kesintisiz kullanımda mesela ne kadar dayanıyor. Benim şüphelendiğini nokta şu. Ben telefonu sıfır aldım. Miui 6 ile geldi. Full şarj ettim. Wi-Fi kapalı ve IMEI atmadığım için mobil ağ kullanımı da yoktu. Buna rağmen telefon işletim sistemi açık iken hiç dokunmadığım halde çok ciddi boşaldı. %97 lerden %70 lere kadar sıfır kullanımla boşaldı. Bunu xseller hasan beyle görüştüm. Yazılımsal olduğunu söyledi ve miui 7 linki attı. Wipe yaptıktan sonra miui 7 kurdum. O çok aşırı boşalması geçti. Ama mesela angry birds epic war kurdum. 22 dk oynadım. %20 şarjımı yedi. Bu normal gelmiyor bana.

• yav mesut çevik harbiden gömmüş telefonu. sabahtan beri hiç sıkıntısız kullanıyordum. donma kasma yoktu. kurcalarken fark ettim dengeli moddaymış. önceden lg g2 kullanan biri olarak dengeli modda arayüz kullanımı g2'den farklı değil. ayıp yahu, vallahi ayıp.
  • n11 den almak istiyorum ama 4g yok telefonda alınır mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 1 Ekim 2015; 21:59:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

n11 den almak istiyorum ama 4g yok telefonda alınır mı sizce?

3g var da ne oluyor, hala okulda otobüste edge'ye düşüyor hız bizim operatörler yüzünden. 4g'yi aktif olarak kullanmak uzun yıllar alacak o yüzden sorun olmaz. cihazda H+ bağlantı da var yani 4g gelse bile H+'da gayet yeterli hız sunacak.
  • kordinaryus1 kullanıcısına yanıt
    hepsi burada .sitesinde ozelliklerde var diyor
    Acaba dogrumu

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.