Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.073
Cevap
63
Favori
285.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lenovo vibe x2 de çok şık telefon.. bi de yakında one plus 2 çıkacak ve tr fiyatı 1000lira gibi olacak. onu mu beklesem :)
  • azizsilin A kullanıcısına yanıt
    Hoşuna gitti ise bekle bence.
  • İlk ileti güncellendi.
    Teknik özellikler ve soru cevap kısmı bölüme eklendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Var hocam en son çıkan stable romda türkçe var.

merhaba,

Bende bugün yeni mi4 aldım. Şuan üstündeki rom 6.6.3.0(KXDCNCF) stable rom olarak gözüküyor. Ama bu romda Türkçe yok. Güncellemeleri kontrol ettiğimde başka bir güncel rom da görmüyor. Siz stable rom da Türkçe var demişsiniz? Hangi rom? Nereden indirebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoas

quote:

merhaba,

Bende bugün yeni mi4 aldım. Şuan üstündeki rom 6.6.3.0(KXDCNCF) stable rom olarak gözüküyor. Ama bu romda Türkçe yok. Güncellemeleri kontrol ettiğimde başka bir güncel rom da görmüyor. Siz stable rom da Türkçe var demişsiniz? Hangi rom? Nereden indirebiliriz?
    Sizdeki Chinese Stable Rom . Global rom yüklemeniz gerekiyor.
    Benim telefondaki rom : 6.5.3.0 KXDMICD
    Bu forumu takip edin gerekli her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.
    http://forum.miuiturkiye.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 29 Temmuz 2015; 21:41:42 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: levoas

quote:

merhaba,

Sizdeki Chinese Stable Rom . Global rom yüklemeniz gerekiyor.
    Benim telefondaki rom : 6.5.3.0 KXDMICD
    Bu forumu takip edin gerekli her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.
    http://forum.miuiturkiye.net/

Cevabınız için teşekkürler. 6.5.3.0 rom u buldum. şimdi indiriyorum. Diyelim ki bu romu indirdik ve direkt update menüsünden bu dosyayı gösterirsek 6.5.3.0 a geçer mi? yani eski versiyona dönersek sıkıntı çıkar mı? yada bu bahsettiğiniz rom 6.6.3.0 a göre eski versiyon mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levoas -- 29 Temmuz 2015; 21:56:25 >
  • levoas L kullanıcısına yanıt
    Global rom en son sürüm 6.5.3.0. Diğeri çin için üretilen sürüm. http://en.miui.com/thread-125377-1-1.html Link verdiğim forumu takip edin orda her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.
  • Cihazın bataryası nasıl acaba? Bir günü aşağı yukarı 1-2 saat bluetooth kulaklıkla müzik dinleyerek, 3-4 saat wifi - 3G ile götürebilir mi?
  • Rahat çıkariyor bir günü kayginiz olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yeni aldım cihazı. Arkadaşlar stabilite ve bataryası en beğendiğim iki özelliği. S4 ten sonra mi4 ün pili bitmek bilmiyor bitsede sarj etsem diye uğraşıyorum.
    Kamerasıda gayet yeterli tek sıkıntısı iso başarımı biraz kötü düşük ışıkta fazla kumlanma yapıyor.
    Birde telefonun sesi çok kaliteli ama biraz az çıkıyor. (s4 e göre kıyaslıyorum)

Benim bir sorum olucak uzun zamadır kullananlara kamerada manuel modda uzun pozlamayı yapmıyor benım cıhaz en fazla 1/2s ye yapıyor. 32 saniyeye alsamda hemen yarım sanıye içinde çekip veriyor fotoğrafı. Bilgisi olan var mı? sürüm 5.8.6
  • quote:

Orijinalden alıntı: fRoweLL

Ben yeni aldım cihazı. Arkadaşlar stabilite ve bataryası en beğendiğim iki özelliği. S4 ten sonra mi4 ün pili bitmek bilmiyor bitsede sarj etsem diye uğraşıyorum.
    Kamerasıda gayet yeterli tek sıkıntısı iso başarımı biraz kötü düşük ışıkta fazla kumlanma yapıyor.
    Birde telefonun sesi çok kaliteli ama biraz az çıkıyor. (s4 e göre kıyaslıyorum)

Benim bir sorum olucak uzun zamadır kullananlara kamerada manuel modda uzun pozlamayı yapmıyor benım cıhaz en fazla 1/2s ye yapıyor. 32 saniyeye alsamda hemen yarım sanıye içinde çekip veriyor fotoğrafı. Bilgisi olan var mı? sürüm 5.8.6

Arkadaşlar biri deneyip söyleyebilirmi sizde çalışıyor mu?
  • fRoweLL F kullanıcısına yanıt
    Kullandığın sürümde bug vardır hocam. Haftalık güncelleme ise bir sonrakine düzeltirler.
  • quote:

Kullandığın sürümde bug vardır hocam. Haftalık güncelleme ise bir sonrakine düzeltirler.

Oyle herhalde. Guncellemeyi bekliyorum.

Global stable sürüm tavsiye ederim. Uzun zamandır kullanıyorum.
  • quote:

Global stable sürüm tavsiye ederim. Uzun zamandır kullanıyorum.

Geçen cuma güncelledim hocam fikrim yok global stable sürüm hangisi. Benimki 5.8.6 geliştirici sürümü yazıyor.
    Geliştirici her hafta güncellenir. Geliştirici bir nevi stable süürme ulaşmak için devam ediyor. Kararlı olduğunda stable olarak sürülüyor. Geliştirici süürmde her hafta dengesizlikler olur. KAmeram düzeldi dersin başka yerden başka bişey çıkar.
  • quote:

Geliştirici her hafta güncellenir. Geliştirici bir nevi stable süürme ulaşmak için devam ediyor. Kararlı olduğunda stable olarak sürülüyor. Geliştirici süürmde her hafta dengesizlikler olur. KAmeram düzeldi dersin başka yerden başka bişey çıkar.

Anladım hocam sağ olasın. Stable sürümü nasıl yükleyebilirim?
    3-5 mesaj yukarıda başka bir kullanıcıya izah etmiş.
  • Beyler telefonu kullananlar ortalama ne kadar ekran süresi alıyor. Birde daha önce P7 kullandım arayüz olarak mi4 e yakın bir arayüzü var ancak tam istediğim akıcılık yoktu cihazda bildirim çubuğunu aşağı indirirken bile yağ gibi akmıyordu. Mi4 ü kullananlar akıcılık konusunda memnunlar mı?

http://forum.miuiturkiye.net/ Burda her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.