Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10T / PRO /[ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.122
Cevap
135
Favori
573.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neyle kıyasladığınıza göre değişir, burdaki problem xiaomi cihazların iyi fotoğraf çekmesine rağmen instagram veya whatsapp uygulamasının, xiaomi yazılımıyla uyumsuzluğu, xiaomi poco serisinde bunu çözüp diğer cihazlarında çözmüyorsa büyük ayıp etmiş, kaç tane xiaomi cihaz kullandım hali hazırda da kullanıyoruz aynı durum hepsinde vardı, Apple dahil zaten görüntü kalitesini bu uygulamalar düşürüyor ama xiaomi de normalin ötesinde sorun var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lessed L kullanıcısına yanıt
    Dönüşünüz için tek teşekkürler bana Özel bir durum sandım cihaza ekran testi yaptım sıkıntı gozukmuyor. Hatta aynı sorun mi9tpro da az da olsa var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 256 lık pro modelini yırtdışı olarak aldım kullandığım oppo reno 3 pro cihazı satışa koydum.

Aslına bakarsanız hiçbir şikayetim yoktu hala telefon değiştirme merakı yüzünden değiştirdim inşallah pişman olmam herkese iyi paylaşımlar diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grolof kullanıcısına yanıt

Abi pişman ol olma ben seni eski konulardan biliyorsam her türlü değiştirirsin. Sendeki telefon merakı nadir kişide görünür. :)

• 1 haftadır mi 10t lite modelini kullanıyorum. Geçmişe bakanlar önceki yazılarımı görebilirler detaylar için.

1. Sayfadan itibaren yazılanları okudukça hem gülmemek hemde sinirlenmemek elde değil.
    Aşağıdaki yazdıklarım gene lite modeli icin geçerli olanlar, pro Muro yu bilemiyorum.

1- tel de 3.5mm lik kulaklık girişi mevcut.
    2- hafıza kartı desteği mevcut 128gb Samsung takılı benim telde su anda.
    3- pil i 5000ma ama bana gene bir gün gidiyor. Gm5plusta da aynıydı o yüzden 5000 olmasının bi avantajı yok bana.
    4- tel 1 saat içinde full şarj oluyor.sarj animasyonuda hoşuma gitti.
    5- kamerayla videoyla çok isim olmuyor arada bizim yaramazi çekiyorum. Whatsapp görüşmelerinde ön kamera için olumlu geri dönüşler aldım.
    6- 3 kere resetlendi ilk 3 gün içinde şimdilerde düzeldi.
    7- kayan ekran özelliği ise yarayabiliyor.
    8- parmak izini şimdilik aktif etmedim, niyetimde yok.
    9- klon app özelliği işe yarayabilir. Iki ayrı Whatsapp ya da eBay hesabı yönetilebilir.
    10- 5g hızlı biraz ama henuz yaygın olmadığından hız farkını çok gozlemleyemedim.
    11- android 10 olduğundan mıdır yoksa mi arayuzundenmi bilmiyorum lakin uyarı ekranlarını ayarlamasını hala çözemedim. Belki app izinlerindendir. Bayağı bi detaylandirmislar.

Şimdilik bu kadar kullandıkça yazarım gene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yambaxx -- 19 Kasım 2020; 10:43:56 >

• 10T pro stoğa ne zaman girer acaba bir bilginiz var mı?

Ayrıca xiaomi cihazları yazılımsal olarak ne kadar destekliyor android 12 görür mü?

Ben de s10 plus ve bu cihaz arasında kaldım.

• aerck A kullanıcısına yanıt

2 sürüm alıyor. Çokça MIUI güncellemesi alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: herze

Abi pişman ol olma ben seni eski konulardan biliyorsam her türlü değiştirirsin. Sendeki telefon merakı nadir kişide görünür. :)

Haklısın,aslında reno 3 pro bundan daha iyi bir telefon ama şeytan gıdıklayıp durdu,3 ay ancak dayanabildim😄

• Kardeşimle birlikte Mi10T Pro aldık yurtdışı. 256GB modeli 4300 liraya getirdik. Zımbalı kayıt da dahil.

Telefon inanılmaz güzel, kamerası ve diğer özellikleri bizi memnun etti. Şarjı 1.5 gün gidiyor yoğun kullanımda, 144hZ modu hep açık şekilde. Sorusu olan arkadaş olursa cevaplayabilirim.

Benim sormak istediğim şey şu, kılıf ve kırılmaz cam filmi alacağım ama hiçbir yerde bulamıyorum. Link atabilecek olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerck

10T pro stoğa ne zaman girer acaba bir bilginiz var mı?

Ayrıca xiaomi cihazları yazılımsal olarak ne kadar destekliyor android 12 görür mü?

Ben de s10 plus ve bu cihaz arasında kaldım.

Cihaz Android10 ve Miui12 ile geliyor..

Muhtemel alacağı güncellemeler ile en kötü Android12 Miui16 olur

• Fiyat çok iyi. Yurtdışından siz mi aldınız yoksa getiren birisinden mi.

• grolof kullanıcısına yanıt

daha iyi dediğiniz telefonun işlemcisi 765 ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: yambaxx

1 haftadır mi 10t lite modelini kullanıyorum. Geçmişe bakanlar önceki yazılarımı görebilirler detaylar için.

1. Sayfadan itibaren yazılanları okudukça hem gülmemek hemde sinirlenmemek elde değil.
    Aşağıdaki yazdıklarım gene lite modeli icin geçerli olanlar, pro Muro yu bilemiyorum.

1- tel de 3.5mm lik kulaklık girişi mevcut.
    2- hafıza kartı desteği mevcut 128gb Samsung takılı benim telde su anda.
    3- pil i 5000ma ama bana gene bir gün gidiyor. Gm5plusta da aynıydı o yüzden 5000 olmasının bi avantajı yok bana.
    4- tel 1 saat içinde full şarj oluyor.sarj animasyonuda hoşuma gitti.
    5- kamerayla videoyla çok isim olmuyor arada bizim yaramazi çekiyorum. Whatsapp görüşmelerinde ön kamera için olumlu geri dönüşler aldım.
    6- 3 kere resetlendi ilk 3 gün içinde şimdilerde düzeldi.
    7- kayan ekran özelliği ise yarayabiliyor.
    8- parmak izini şimdilik aktif etmedim, niyetimde yok.
    9- klon app özelliği işe yarayabilir. Iki ayrı Whatsapp ya da eBay hesabı yönetilebilir.
    10- 5g hızlı biraz ama henuz yaygın olmadığından hız farkını çok gozlemleyemedim.
    11- android 10 olduğundan mıdır yoksa mi arayuzundenmi bilmiyorum lakin uyarı ekranlarını ayarlamasını hala çözemedim. Belki app izinlerindendir. Bayağı bi detaylandirmislar.

Şimdilik bu kadar kullandıkça yazarım gene.

Hocam merhaba,bende 3.5 mm kulaklık girişi sebebiyle ve fiyatından dolayı lite modeliyle ilgileniyorum.Size 2 soru sormak istiyorum.Telefonu nerden ve ne kadara aldınız?Telefonda dahili fm radyo var mı?

Edit:Eski mesajlarınızda nereden ve ne kadara aldığınızı gördüm bu sorum cevaplanmış oldu hocam.Radyo konusunu aydınlatırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanDar05 -- 19 Kasım 2020; 15:8:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

daha iyi dediğiniz telefonun işlemcisi 765 ama?

Benim bildiğim işlemcisi Helio P95. Nasıl daha iyi olduğunu bende anlamadım...

• TR'de satışı yok mu bu telefonun ya nasıl iş bu

• quote:

Orijinalden alıntı: enistayn

TR'de satışı yok mu bu telefonun ya nasıl iş bu

Var

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

mi shop,hb'de bulamadım.Nerede bulabilirim ?

• Merhabalar, kayıtsız Mi 10 T almayı düşünüyorum. Alacağım kişi 5G için kayıt metodunun daha çıkmadığını, çift sim ile 8 ay kullanabileceğimi, o süre zarfında kayıt yönteminin zaten çıkabileceğini söyledi. Sizlerden kayıt yapabilen var mı? Teşekkürler..

• enistayn E kullanıcısına yanıt

evofone, hepsiburada, mishoptr. Bu üçünde satılıyordu 128 lik kalmıştı dün. Bugün hakikaten her yerde tükenmiş. Sonraki partiyi bekleyeceksiniz mecbur.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.