Şimdi Ara

Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
23
Favori
56.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haylou da Redmi gibi bir Xiaomi brand diyemiyor muyuz ? Sonuçta bugün Redmi Note 8 Pro ürününe olan ilgi Xiaomi güvencesinden gelmiyor mu ?

• brhndrn kullanıcısına yanıt
    Nabız sürekli açık, neredeyse 15 gün gidiyor. Muhtemelen sizin cihazda bir problem var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet ben de artık problem olduğunu düşünüyorum. Yarın iade edeceğim. Cihaz KAPALIYKEN yarım günde %75 şarj düşüşü yaşadı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan arkadaşlar şu an da indirimle 240TL'ye HB'dan sipariş vereceğim. Bu rakama değer mi? Ben saat görünümlü olması sebebiyle tercih edeceğim. Mi band 5 bana göre değil, kolda hoş durmuyor. İndirim bekledim fakat bu ürüne en düşük bu şekilde sahip olabiliyorum.

• Bu fiyata hesap makinesi ekranlı Casio bile yok. 240 büyük fırsat

• lebu kullanıcısına yanıt
    Alınır

• arkadaşlar iyi ürün ama tema güncellemesi ne zaman gelecek 5 tane tema var ve sıkıyor

• Ben de haylou solar kullanıyorum hello haylou uygulamasını yükledim sizce haylou fit uygulaması ile birlikte kullanmak mı iyi olur yoksa bağımsız olarak mı? Siz nasıl kullanıyorsunuz

• Merhaba arkadaşlar. Ürünü yeni aldım ancak kolumda takılıyken saate bakmak istediğimde ürün geç uyanıyor gibi. Saatin geneli mi böyle bende mi sıkıntı var bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

• Legolasx kullanıcısına yanıt
    Yatarken falan uyanmıyor bile. Kolumu sallamam gerekiyor :) Ancak ayakta düz pozisyonda geç değil sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmehcik_71 -- 3 Kasım 2020; 7:46:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmehcik_71

Yatarken falan uyanmıyor bile. Kolumu sallamam gerekiyor :) Ancak ayakta düz pozisyonda geç değil sanki.

Aynen gece ben de denedim uyanmıyor niyeyse. Gündüzleri de bazen gecikiyor uyanmakta mesela kolumda elimi kendime doğru çeviriyorum anında algılamıyor :) Peki bir şey daha soracağım ortalama şarjı ne kadar gidiyor sizin? Bana %70 le geldi akşam 6 da ayarladım şu an 62 ye düşmüş. Hızlı düşmüş gibime geliyor.

• Benim saatin uyanmasında bir gecikme veya sıkıntı yok. Yataken de uyanıyor. Şarj olarak da; saati 13 ekim'de teslim almıştım. geldiğinde %77 ydi, bugün % 48 'de. Baya kurcaladım ve aktif kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onea54 -- 3 Kasım 2020; 10:30:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecekorrr

arkadaşlar iyi ürün ama tema güncellemesi ne zaman gelecek 5 tane tema var ve sıkıyor

Yeni kw66 çıktı çözünürlük,menu, program bile aynı ve yine Xiaomi modeli.

Ve istemediğiniz kadar kadran çeşidi var. Yani yeni ürün alın diyorlar.

• Legolasx kullanıcısına yanıt
    :)
    Üstad günde %8-%10 civarı gidiyor ortalama. 10 günden fazla gidiyor ki nabız sürekli açık vs. O açıdan harika diyebilirim. Şık da duruyor. Gerçekten reklam yapmamyım ama çok beğendim. Sıradan bi saate göre gayet iyi. Sürekli de kullanmıyorum zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Benim saatin uyanmasında bir gecikme veya sıkıntı yok. Yataken de uyanıyor. Şarj olarak da; saati 13 ekim'de teslim almıştım. geldiğinde %77 ydi, bugün % 48 'de. Baya kurcaladım ve aktif kullanıyorum

Hocam saatin kendi taahhüt ettiği süre bile maksimum 1 ay ortalama batarya ömrü. Siz 20 günde nasıl o kadar az şarj harcadınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmehcik_71

:)
    Üstad günde %8-%10 civarı gidiyor ortalama. 10 günden fazla gidiyor ki nabız sürekli açık vs. O açıdan harika diyebilirim. Şık da duruyor. Gerçekten reklam yapmamyım ama çok beğendim. Sıradan bi saate göre gayet iyi. Sürekli de kullanmıyorum zaten.

O zaman normal şarjı benim de dünden bu süre zarfında aşağı yukarı o kadar azaldı. Teşekkür ederim cevaplar için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Hocam saatin kendi taahhüt ettiği süre bile maksimum 1 ay ortalama batarya ömrü. Siz 20 günde nasıl o kadar az şarj harcadınız?

Alıntıları Göster
    Ben de bilmiyorum. Beni de şaşırttı. İlk bir hafta her şey açık kullandım. Nabız, uyku takibi. Kurcalama falan. Sonra nabızı kapattım Batarya şuan %48 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onea54 -- 3 Kasım 2020; 21:27:1 >
  • quote:

Ben de bilmiyorum. Beni de şaşırttı. İlk bir hafta her şey açık kullandım. Nabız, uyku takibi. Kurcalama falan. Sonra nabızı kapattım Batarya şuan %48 de

Alıntıları Göster

Çok iyi gitmiş şarjı gerçekten. Peki bir sorum olacak. Saat kolunuzda takılıyken gündüz için konuşuyorum size doğru çevirdiğinizde saate bakmak için hiç aksama yapmadan uyanıyor mu? Atıyorum 10 kere çevirdiniz 10 unda da sıfır hata mı alıyorsunuz ? Ben de randımanlı değil olmazsa iade ederim duruma göre o yüzden soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Çok iyi gitmiş şarjı gerçekten. Peki bir sorum olacak. Saat kolunuzda takılıyken gündüz için konuşuyorum size doğru çevirdiğinizde saate bakmak için hiç aksama yapmadan uyanıyor mu? Atıyorum 10 kere çevirdiniz 10 unda da sıfır hata mı alıyorsunuz ? Ben de randımanlı değil olmazsa iade ederim duruma göre o yüzden soruyorum.

Alıntıları Göster
    Hiç 10 defa denemedim ama 2-3 denemede herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Benim beğenmediğim yönü adım Sayarı. Bazen otururken bile adım sayıyor gibi geliyor. Çok fazla sayıyor yani

• quote:

Hiç 10 defa denemedim ama 2-3 denemede herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Benim beğenmediğim yönü adım Sayarı. Bazen otururken bile adım sayıyor gibi geliyor. Çok fazla sayıyor yani

Alıntıları Göster

Anladım teşekkür ediyorum. 👍

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.