Şimdi Ara

Xiaomi Haylou SOLAR LS05 - Detaylı İnceleme (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
23
Favori
56.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google playstore da yeni haylou güncellemesi çıkmış, bakalım işe yarayacak mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşe yaramadı.

• gördüğüm kadarıyla oldukça iyi satış rakamları yakalamış bir ürün fakat üretici firmanın bu kadar ilgisiz olması garip geliyor.

Yada başka bir sebebi var 4-5 ay sonra solar LS06 yı çıkaracaklar.

Biraz destek verilse ürün gerçekten çok iyi olacak ama malesef firmanın 1 yıllık desteğini görünce insan beklentiyi bitiriyor resmen.

Bu çinliler hakkaten garip

• Samsung Galaxy Fit 2 alın benden tavsiye
  • Boyut olarak kıyaslanacak bir ürün değil. Fit 2 band 4 ile kıyaslanır.

Günlük ihtiyaç için en ucuzu haylou ls05,
    Spor kullanım için en ucuzu band 4, indirimde yakalanırsa band 5.
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Fit 2 200tl hocam band4 le de 5 le de kıyaslarsın. Özelliklerine de bakmanı öneririm çünkü pek bildiğini düşünmüyorum. Ls05 en pahalısı şu an. Band 5 indirimde
  • Hocam hepsini biliyorum. Fiyat olarak karşılaştırdım ben. Band 4'ü 170 tl ye bulabilirsiniz hatta A101 lerde o kilitli cam rafta hep oluyor. Band 5 ler 230 civarı seyrederken fit 3 yi 210 tl den aşağıya yakalayamadım. Bu 3 bilekliği de çok beğeniyorum zaten sınıfının en iyi ve en ucuzları bence. Haylou Ls 05'i geçen cumartesi hepsiburadanın orijinal satıcısından 199 Tlye yakaladım. Üstüne bir de 150 üzerine 15 tl kampanyası vardı yani anlayacağınız 184 tl ye alınabilecek fırsatı oldu. Genelde sıkı takip ederim almak istediğimde, mesela şu an aynı zamanda band 4 sahibiyim. Yine bileklik alacak olsaydım 20 30 lira bile daha ucuz diye fit 2 alırdım zaten. Samsung Health uygulamasına bağlanıyordur muhtemelen, android platformunda Samsung healthtan daha iyi spor programına denk gelmedim. Mi fit de güzel fakat Healthı yakalayamaz. Maalesef haylou nun uygulaması berbat. Yanlışlıkla sıfırlarsanız bile geçmiş bütün Verileriniz silinip gidiyor. Samsung ve mi nin uygulaması öyle değil, isterseniz format atın cihazlara yine kalıyordu. 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Konumu kapatmayın. Kapalıysa açıp bağlanmayı deneyin. Ayarlarda konum tarama ayarlarını bulup Bluetooth taramasını da açık bırakın. Muhtemelen sorununuz çözülecek.

Teşekkürler , yaptım ,

Bakalım sorun çözülecek mi...

• 6489426 6 kullanıcısına yanıt

Iki günde %15 şarjım gitti.

• Son güncelleme şarj performansının içine etti
  • Güncellemeden sonra şarjın hızlı bitmesinin nedeni çok fazla arayüz değiştirmek. Arayüzü saate yüklerken resmen pili sömürüyor. Ben de ilk gün neredeyse bütün arayüzleri denedim, pil 20 ye indi. Sonra bir arayüzde karar kıldım ve şarj yaptım şu an şarj azalması normal, eskisi gibi yani.

• xdirectix kullanıcısına yanıt
    Mantıklı

Aynen öyle hocam. Ben pazartesi günü teslim aldım şarjı fulledim, 3 gün falan değiştirdim kurcaladım 60 a düştü 3 günde, şimdi iki gündür yüzde 10 yemedi. Bir de 2. 3. şarjdan sonra daha fazla uzun gitmeye başlıyor genelde bileklik ve saatlerin şarjları.

Normalde kaç gün gidiyor şarjı?

• cenkbora kullanıcısına yanıt

Nabız izlemesi kapalı, uyku açık, tüm bildirimler açık, 3 adet alarm açık. Bu şekilde 20 günden aşağı gitmedi şarj. 6 aydır kullanıyorum saati.

Hocam spor modlarında nasıl buluyorsunuz cihazı? Hiç test ettiniz mi?
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt

Sporla pek aram yok malesef   Spor modlarını test edemedim. Ama adımları doğruya yakın saydığını düşünüyorum. Belki biraz fazla sayıyor olabilir.

Adımlar band 4 tekiyle hemen hemen çok yakın hocam. Genel olarak doğruya yakın olduğunu düşünüyorum.

Ben genelde bisiklet sürerken band 4ü kullanırdım, onda anlık nabzım, hızım, vs gibi bilgiler yazardı. Bunda sadece kaç dakika olduğu, kaç km ve kaç kalori yaktığın gözüküyor anlık olarak. Daha denemedim sadece evde açıp baktım bi ne gösteriyor diye. Hava şartları elverişli olsa çıkıp deneyeceğim. 😁
  • Dostlar merhaba. Bu saati kullanan arkadaşlardan soru- ricam var.
    Akıllı telefona ayarlanan alarmlar saate yansıyor ve saatten kontrol ediliyor mu (alarm durdurma-erteleme)?
    Deneyip benim için bir görüntü ekleyebilir misiniz. Ayrıca, alarm, kronometre ve otomatik yürüyüş algılama var mı? Kordon 22mm mi?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levcho -- 30 Ocak 2021; 0:2:31 >
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Alarmı uygulamadan kendiniz kuruyorsunuz telefonun kendi alarmı saate gitmiyor.

Cihazda kronometre var.

Otomatik yürüyüş algılama yok fakat adım sayar var.

Sadece çağrıyı reddedebiliyorsunuz.

Kordon, 22 mm.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.