Şimdi Ara

★ Xiaomi Black Shark ★ ANA KONU ★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
5.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

özellikle bootloader açılması için.
  • thehspeed T kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar ne civarda hocam ve 6-8 gb ram model her ikisi de var mi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı Türk YouTube kanallarına samplelar gelmeye başlamış bile. Bu kadar hızlı ülke piyasasına girmesini beklemiyordum açıkcası, baya şaşırdım.

Umarım Erdi Özüağ'ın elinede bir tane hızlıca ulaşırda düzgün bir incelemesini izleriz cihazın, almadan önce.
  • Band 20 (GSM 800) desteği olmaması canımı sıkıyor, ayrıca kamera performansı yeterli düzeyde olmasına rağmen 12 megapikselde 1.15 mikron pikselleri sensörün 1/3 inçten bile küçük olduğunu gösteriyor ki bunu bir de optik görüntü sabitleyicisinin olmaması ile birleştirirseniz amiral sınıfı için yetersiz, orta seviye bir kamera ile karşı karşıya olduğunuzu görebilirsiniz. Karşılaştırma için Mi MIX 2S'de 12 megapikselde 1.4 mikron piksel boyutu ile 1/2.55 inçlik IMX 363 sensöre ve optik görüntü sabitleyicisine sahip müthiş bir kamera görüyorsunuz ki IMX 363, Pixel 2'de kullanılan ve muhteşem fotoğraflar çıkaran IMX 362'nin aynı boyuta ve megapiksele sahip güncellenmiş versiyonudur. Sanırım Band 20 desteği ve kamerası için ülkemize gelmeyi başarabilirse eğer Mi MIX 2S alacağım ama Black Shark içimde kalacak işin açıkçası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 30 Nisan 2018; 17:54:11 >
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera konusunda dediğiniz doğru. Benim için kameranın pek önemi yok ama ihtiyacı olanlar için Mi Mix 2S'in kamera paketi daha iyi bu kesin. Band 20 desteğide önemli bir nokta ancak şuan Mi5'de Band 20 olmamasına rağmen hiç farkında bile değilim. Vodafone kullananlar için sıkıntı oluyor tek.

Bende arka tarafta parmak izini kesinlikle sevmiyorum. Dünyanın en iyi tasarımı bile olsa arka tarafta parmak izi görünce midemi bulandırıyor nedense. Kullanım olarak ön tarafta görmek en iyisi. Bir de bataryalar (3400 ve 4000 mah) arasındaki 600 mah az bir fark gibi gözükse de rahat 1 saat ekran ekleyecektir ki son zamanlarda pil konusunu biraz daha önceliklerim arasına aldım. Ne kadar az şarj edersem o kadar iyi Ek olarak ısınma olayları da benim için kullanım keyfini baltalayan şeylerden biri. Black Shark'da belirtilen sıvı soğutma sistemi mükemmel olmasa dahi diğer telefonlardan çok daha iyi bir soğutma performansı olacağını düşünüyorum.

Oyun noktasında ise telefonuma en son ne zaman oyun yükledim onu bile hatırlamam ancak yanında gelen gamepad hatrına pubg, arena of valor, iron blade vb. oyunlara sararmıyım hiçbir fikrim yok. Ancak olasılıklar dahilinde. Ekrandan oynamak zor oluyor ancak en azından hareket kısmı gamepadden olunca çok daha zevkli bir deneyim sunabilir gibi geliyor bana. Tabii ki karşılaştırmak doğru olmaz pek ancak bana Nintendo Switch'in daha kompakt versiyonu olabilir gibi geldi gamepad sayesinde

• Evet cihaz kargoya verildi bakalım ne zaman elime ulaşır???

128gb olanını aldım son anda 64'lükten vazgeçtim...

64 lük 2950tl 128lik 3400 tl idi...

Neyse bakalım gelsin nasıl ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Ağrı Merkez'deyim, görünuşe göre bir süre daha burada kalacağım, burada tüm operatörler merkezde dahi Band 20 kullanıyor malesef Kamera da benim için çok önemli, tek takıldığım şey batarya konusu olabilir, 1 saatten fazla ekleyecektir o 600 mAh

• Thespeed cihazi nerden aldin acaba kadikode? Ayrica arkadaslar cihazin sosyal platformlardaki video ve ses kalitesi nasil olur acaba? Ornegin instagram timeline veya snapchat snap muhabbeti gibi. Cunku bu cihazlarin video record ve voice record muhabbetleri bu cihazlardan sogutuyo beni...

• quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

Evet cihaz kargoya verildi bakalım ne zaman elime ulaşır???

128gb olanını aldım son anda 64'lükten vazgeçtim...

64 lük 2950tl 128lik 3400 tl idi...

Neyse bakalım gelsin nasıl ...
    Incelemeni bekliyorum sef.

Hocam resimlerini falan paylaşırsınız bize artık. Hızlı çıktınız. Hayırlı olsun size şimdiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepinize teşekkür ederim 🙂

Artık bakacağım nasıl bir cihaz yapmış Xiaomi....

Cihaz inşallah kaba ve büyüktür...

Her zaman farklı telefon kullanmışımdır...

Mix 1 sen sonra Xioami gönlümü alan Yeni telefonu yaptı sanırım...

S9 plus'a 51 gün dayandım...

İncelememi paylaşacağım...
  • ★ Xiaomi Black Shark ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Black Shark ★ ANA KONU ★

Evet cihaz geldi...

Kesinlikle Malzeme Kalitesi 10/10...

Hatta Mi Mix 1'den daha iyi diyebilirim... Zaten Malzeme kalitesi Mix'den iyi olan telefon kullanmadım...

Cihazın arayüzü efsane hızlı pixel xl 2'den bile iyi...

2 saat yoğun kurulum yaptım cihaz ılınmadı bile...

ekran IPS ama farklı bir görüntü var cihazda... evet çöz. düşük full hd+ ama kalite muazzam...

mı hesabımı girdim Black shark ile birleştirdi... hemen geliştirci seçeneklerinden mi Unlock için başvuru yapayım dedim...

ama yokkk!!!

direk oem Unlock menüsü var... herhalde bootlader ile uğraşmayacağız... global rom çıksada kursak...

cihaz harika... akşam oyunları kurayım bakalım nasıl sonuç verecek...

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Benimde takibimde olan bir cihaz düşünceleriniz önemli...

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Adınızı kullanıcı listesine ekliyorum izninizle
    S9+'ta ne yaşadınız da 51 gün dayandınız?

• Hocam gamepad'i aynı boyutlarda farklı cihazlara takmayı denediniz mi? Haberlerde android 4.4 üstü tüm cihazlara uyumludur diyiyordu merak ettim.

• samsung experience 9.0'da daha çok yolu var...

bildirimler geç gelmeye başladı...

dokunmatik yer yer tepkisiz kalıyordu...

zaten çok sık cihaz değişen biri olduğum için 51 gün yeterli geldi...

ama samsung bildirim konusunda çok sıkıntılı genel anlamda...
    Samsung cihazlarda ben hariç herkesin kötü deneyimi oluyor sanırım. Ben 3 senedir S6 kullanıyorum denilen şeyleri yaşamadım.
    Merhaba,

Nerden ne kadara aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Samsung cihazlarda ben hariç herkesin kötü deneyimi oluyor sanırım. Ben 3 senedir S6 kullanıyorum denilen şeyleri yaşamadım.
    Samsung s6'dan sonra sıkıntı yaşatmamaya başladı.

Zaten Nova Launcher kurarsanız, telefonu sıfır problemle kullanırsınız. Android cihazlara launcher kurmadıkça pek bir özelleştirilebilirliği kalmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.