Şimdi Ara

★ Xiaomi Black Shark ★ ANA KONU ★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
5.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tr ye ne zaman gelir ki , yakın zamanda gelmezse v30 alicam sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir haber yok mu bu telefon hakkında?
  • fiyatı uygun bence.
  • merhabalar cihazı halen kullanıyor musunuz uzun kullanım artı ve eksileri nelerdir. Bende sırf batarya için bu telefona geçmek istiyorum. Miui arayüzüne çok alıştım android de aynı arayüz Blacksharkta da miui varmı. Güle güle kullanın bu arada..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gelmeyecek galiba konu da ölmüş gibi, bilgisi olan var mı ki ¿

• quote:

Orijinalden alıntı: xyz1985

Bu gelmeyecek galiba konu da ölmüş gibi, bilgisi olan var mı ki ¿

Sahibinden de satan var ama burada kimse cevap vermiyor ölü gibi oldu blackshark

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu ölmüş sanırım ?

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Pocaphone'a kaydı sanırsam hocam ilgi. Bu fiyatı verecek kişilerde Mi 8'e kaydı.
  • Konuyu hortlatıyorum

Hepsiburada da ithalatçı olarak satışa açılmış, cihaz sanırım sonunda geldi. Müşteri hizmetleriyle konuştum, joystick hediyesi ile beraber geliyormu.
    Fiyatı da joystick hediyesiyle geliyor olmasına göre iyi olmuş
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-black-shark-64-gb-joystick-ithalatci-garantili-p-HBV00000EPWEG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitatlii -- 26 Ekim 2018; 13:59:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitatlii

Konuyu hortlatıyorum

Hepsiburada da ithalatçı olarak satışa açılmış, cihaz sanırım sonunda geldi. Müşteri hizmetleriyle konuştum, joystick hediyesi ile beraber geliyormu.
    Fiyatı da joystick hediyesiyle geliyor olmasına göre iyi olmuş
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-black-shark-64-gb-joystick-ithalatci-garantili-p-HBV00000EPWEG
    Cihazın ikinci versiyonu çıktı ilk versiyonuna 4000 TL fiyat biçmişler. Hocam bu fiyata nasıl iyi olmuş dediniz?

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    yenisiyle arasında ne fark var bunu da açıklasaydınız keşke

ne fiyat ne özellik olarak bir fark göremedim açıkcası.

sahibinden de 4500 den kayıtsız ne olduğu belirsiz cihazları satıyorlar. 2 yıl ithalatçı garantili olarak satın alıyoruz, bu fiyat bana göre kötü değil.

3 ay öncesinde yaşamıyoruz.
  • Merhabalar aranızda black shark kullanan varmı? Black shark ile ilgili sormak istediklerim var... 

64 gb olanda 6 gb ram varken 128gb da 8 gb ram var galiba tr de satılan 128 liklerin rengi gri 64 lükler siyah. 

Hangisini tavsiye edersiniz iki rengi canlı canlı gören varsa hangisi daha şık 

Hoparlör sesi nasıl yüksek mi 

Arkadaki S logosu yanıyor sanırım bildirim gelince de yanıyor mu 

Batarya süresi nasıl 

128GB LIGI 4000 civarında galiba... tavsiye edermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Cihazın ikinci versiyonu çıktı ilk versiyonuna 4000 TL fiyat biçmişler. Hocam bu fiyata nasıl iyi olmuş dediniz?

Alıntıları Göster
    Hocam merhabalar,

Memnun musunuz genel itibariyle şuan 64 GB 3300 TL'ye satışı var tavsiye eder misiniz ? Bir de bu arkada ki S logosu bildirim ışığı olarak örnek mesaj gelince falan yanıyor mu acaba yoksa sadece telefon açılırken mi yanıyor ? Isınma konusunda ki yorumunuza bekliyorum.

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

bugün alıyorum nasipse... 3 güne elimde olur burası erzurum maalesef :)

cihaz elime geçtimi haber veririm...
    Hocam sizlerinde yorumunu bekliyorum aynı soruları size de sormuş olayım :) Teşekkürler şimdiden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrkShnnn

Hocam sizlerinde yorumunu bekliyorum aynı soruları size de sormuş olayım :) Teşekkürler şimdiden :)

Alıntıları Göster
    cihazı kullanıyorum pm attım yardımcı olabilirim aklınzıa takılan konularda.
  • Black shark 2 sky walker 12 Gb modelini aldım kullanan varmı acaba bilgi paylaşımı yapmak isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: teokras

Black shark 2 sky walker 12 Gb modelini aldım kullanan varmı acaba bilgi paylaşımı yapmak isterim
    Pubg denediniz mi acaba, 60 fps uzun süre (40 dk) mesela oynayabiliyor musunuz? Gamepad de aldıysanız oyunlarda (yine pubg) dokumamatik göre ciddi rahatlık sağlıyor mu?

• Deneyip bilgi aktaracağım

• quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

Pubg denediniz mi acaba, 60 fps uzun süre (40 dk) mesela oynayabiliyor musunuz? Gamepad de aldıysanız oyunlarda (yine pubg) dokumamatik göre ciddi rahatlık sağlıyor mu?

Alıntıları Göster

1. Resimdeki gibi ayarla tam 1 saat oynadım işlemci 35 derece oldu yalnız 40 fps oluyor bu ayarla ama görüntü kaybı veya donma yaşamadım 30 fps ile 2 saat oynamada bu ısıya geliyor işlemci ama 35 üstüne çıkmadı görüntüde çok Bi fark yok ama 8x zoomda sanki daha iyi gibi geldi :) 2 headshot yaptım
    Henüz gamepad almadım daha yeni çıktı bs2 ile uyumlu olanlar sağ ve sol controller bide case ile 550 TL biraz bekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teokras -- 9 Nisan 2019; 14:53:5 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.