Şimdi Ara

Xiaomi Bip Watch kolumu yaktı (SS’li) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
5
Favori
23.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
769 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YaptikBirHataKomiserBey

Okumadan öne çıkaranlarla, öne çıkaran yandaşlar öne çıkardı diye öne çıkaranlarla, ıyy kıllara bak diyen üyeyi blokladım.

Not : okudum ama öne çıkarmadım. Git iade et kardeşim. Buraya yazacağına ben o markayı okuyamıyorum bile
    Aynı şeyi bende yaptım. Kafadan 10 kişiyi bloklamışımdır şu konuda. Sizin mesajı görünce aklın yolu bir dedim.

Konuya gelecek olursak banada alerji yapmış gibi göründü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürekli ısınmaığına göre sensör arada nabız ölçüyor ve arızalı bir sensör. Dava açılası bir durum oluşmuş. nabız ölçüm yapıp sensörün sıcaklığına bakın.
  • Saatin altındaki lazer deriyi yakmış bi pataloji testi yaptır bence.
  • bana denk gelmezki şu mahkemeye vereyim 1 tirilyonmilyarmilyon tazminat alayım
  • hocam bu olay ciddi ise o yarasa yiyenlerin donuna kadar alırsın. elindeki saat bir servet değerinde haberin yok.
  • Mi band 4'de de tahriş olmuştu bende ilk zamanlar. Deri sonradan alıştı tabi kanserojen maddeye

• 3 yıldır geceleri takıyorum bip modelini, böyle haber çok görüyorum, tedirgin oluyorum ama takıyorum hala

• abartılacak bir şey yok yanık kremi sür geçer.
    kullanmadan önce nemlendirici krem sür bir şeycik olmaz
  • 2 yıl civarıdır banyo ve şarj zamanı hariç çıkarmadan kullanıyorum, problem yaşamamakla beraber böyle bir soruna da rastlamamıştım. Hattâ o kadar minimal ve hafif ki kolumda varlığını unuttuğumda halen şaşırdığım oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Böyle cin mali ürünleri alıp ne bekliyorsunuz ki? Ayrıca hiç inandırıcı gelmedi orada sivilce çıkmış gibi. Ya da kendin yapmışsın gibi. Neyse... Allah büyük.
    o büyük dediğin Allah bir gün sana gösterecek büyüklüğünü. Ne zırladın be.
  • Konu resmen kahkaha tufanı.

herkes kendi çapında cem yılmazcılık oynamış ama ı ıh olmamış.
  • 1 seneden uzun bir süredir kullanıyorum. Bu şekilde bir sorun yaşamadım. Teniniz hassas olabilir, alerji yapmış gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: usnn

bana denk gelmezki şu mahkemeye vereyim 1 tirilyonmilyarmilyon tazminat alayım
    Yav ne davası, kardeş getir bi bakalım deseler, baksalar yok bi şey deseler okeyim ben de neyse. GTS olanını alacaktım bir de

• Huawei watch gt 2 kullanıyorum taş gibi saat tavsiye ederim

• Yıllar önce Turkcell T20 kullanmıştım bir dönem, çalışırken pantolonun cebinden sıcakta bacağımda yara yapmıştı. 2-3 ay geçmedi bildiğin yanık gibiydi ve isilik tarzı sivilceler çıktı. Telefon da baya ısınmıştı yanığın olduğu dönem. Muhtemelen yoğun bir radyasyon sebep oldu diye düşünüyorum. Benzeri senin de başına gelmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: @ssembler{

Bu mesaj silindi.

• Amerikada olsan iyi bir tazminat alırdın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı saatten bende ve eşimde var. Yaklaşık 1 senedir kullanıyoruz. Herhangi bir sorun olmadı.

Acaba cihazın üretildiği materyale allerjiniz mi var? ondan oluyor olabilir.
  • Asitli masitli olmasın la.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.