Şimdi Ara

Xiaomi 70mai A500s Pro Plus+ (Türkçe Seslendirme) + Videolu anlatım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
16
Favori
11.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 18 Ekim 2023; 6:43:27 >

• ibo3182 kullanıcısına yanıt

Sizin paylaştığınız link sağlam , önceki link kırık. benden başkada link kırık yazan var. Burada dosyayı indirdim ,teşekkürler...

• orhan1461 kullanıcısına yanıt

bnde üstteki linke tıklayarak açtım.linki orfan paylaştım..Neyse işiniz görüldüyse problem yok

• Link kırık değildi kontrol etmiştim defalarca ama yine de güncelledim. Kontrol edin, sorun olur ise bildirirsiniz.

@orhan1461

• february kullanıcısına yanıt

üstteki arkadaşın paylaştığı linkten halletmiştim ama sizin yenilediğiniz linkide denedim bu sefer açıldı , sorun düzelmiş , teşekkürler...

• ADAS için konuşma sesi değilde mesela şerit den çıktığında bip bip sesi, öndeki araca yaklaşınca dat dat sesi, öndeki araç hareket edince zot zort sesi gibi olsa daha güzel olmazmı? Bu sesleri bulabileceğimiz bir site varmı?

• up02 park kiti hakkında bir sorum olacaktı.

kontağı kapattıktan hemen sonra time laps modu devreye girip 7/24 kayıt yapıyormu yoksa 1-2 saatlik kayıt yapıp duruyormu?

3 kablolu ve 2 kablolu diye bir olay duymuştum birde, bu verdiğim linkteki kablo doğrumu ve diğer linkteki ile bir farkmı varmı daha önceden alan varsa yardımcı olabilirmi.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-70mai-up02-park-modu-kiti-pm-HBC000014VCCB

https://www.hepsiburada.com/70mai-up02-park-gozetim-modu-kablosu-up02-a800-a500s-d07-d08-d05-hardware-kit-pm-HBC00000RD2D4

Birde birkaç sürümde çalışmadığını duydum, bu konuda herhangibir sorununuz oldumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yiits -- 2 Kasım 2023; 14:40:49 >

• yiits Y kullanıcısına yanıt

Orjinal ürün alın , çakmaları park modlarında sorun yaratabilir...

www.n11.com
    70Mai Up02 Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/70mai-up02-7605555?magaza=tecnocar

Peki bu ürünün orjinal olup olmadığını nasıl anladınız, bir başka değişle diğerlerinin orjinal olmadığı nasıl anlaşılıyor?

• yiits Y kullanıcısına yanıt

Kullanıyorum , poşeti , kullanma kitapçıkları vs hepsi 70mai logolu. 3 kablolu olması lazım yoksa park modu özellikleri çalışmaz onlarda sarı kontak algılama kablosu yok, 2 Kablolulara bakmayın hiç...

• A800S kullanıyorum, bende kontrol edeceğim aynı dizin varsa sesleri değiştireceğim.

• Arkadaşlar merhaba, cihaz timelapse modunda çekim yaparken arka kamera çekmiyor mu? Uygulamadan videolara girdiğimde timelapse videolarında sadece ön kamera kayıtlarını görebiliyorum.

• Ben kamerayı aldım alalı, hiç şarj olmuyor, hep düşük şarj diyor. Neden olabilir?

• maestro2 kullanıcısına yanıt

Nerden ve ne zaman aldınız ?..

Hepsiburadadan , 1 yıl oldu.

• maestro2 kullanıcısına yanıt

Aldığınız yerle görüşün , garantiye sokarlar büyük olasılıkla ...

• sea_demon S kullanıcısına yanıt
    Var, ben oluşturdum. Linki güncelledim yukarıda var, indirmede sorun olursa bildirirsiniz.
  • february kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler uğraştım yarısını yaptım yarısi kaldi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.