Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dimsum

Arkadaşlar cihazın fişini çekince yıl 2017 saat 03:00 oluyor ve düzeltmeden wi fi başlanıyor.. var mı bir çözümü.. her seferde tarih ve saat düzeltmem gerekiyor
    otomatiğe al saati
  • enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    Otomatikte ama cihazı açınca otomatik olarak saati ve tarihi güncellemiyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prime tuşu olan güncel modeli amazon.com.tr'den satıcı amazon olarak yeni aldım.
  • cosef kullanıcısına yanıt
    Bize de geldi bugün. 8.0 cihaza, 9.0 güncellemesi. Zorlayana kadar yüklemeyi düşünmüyorum.
  • akndgn A kullanıcısına yanıt
    bu güncelleme önceki s olmayan modele mi geldi
  • mustafada M kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • 9 a yükselttim ama monitöre bağlı hdmi switch tanımadı ilk başta, ekran çözünürlüğünü max 720p 50hz ile çalıştırdım. Biraz uğraştırdı ama daha yeni mi box s modelini almıştım.. şimdi ikiside 9 oldu
  • gestii kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz ürünü bulamadım rica etsem link verebilir misiniz özelden.

Ayrıca önümüzdeki hafta bende mi box s ve ethernet dönüştürücüsü alacağım sadece IP TV konusunda hangisini almam gerektiğini bilemiyorum. Kullanan arkadaşlar iyi hizmet veren ip tv firmalarının isimlerinden bahsederse çok sevinirim.
  • Arkadaşlar mı box s almayı düşünüyorum ama aklıma takılan birkaç soru var.
    Wifi performansı nasıl? Evimde 100mbps ve 5 GHz li modem var. Modem ile aynı oda da kullanacağım. 4k videolarda herhangi bir donma kasma yapar mı ?
    Ram i yeterli mi ?
    Bir de dahili depolaması çok az, hemen 3 5 uygulama yükleyince dolmuyor mu ? Diyelim doldu, ne olacak ?

• Modeminiz de 5 Ghz özellikli olması gayet iyi, cihaz wifi bağlantıda en yüksek verimi 5 Ghzde veriyor. Cihazı modemle aynı odada kullanacağınızdan dolayı wifi bağlantıda 4K içerikler izlerken sorun olmaz.(İzlenen içeriğin sunulduğu kaynakta bir sorun olmadığı sürece)

Cihazın donanımı düşük gözükse de iyi optimize edildiğinden hiç bir sorun çıkarmıyor. Yüklenen uygulama sayısı kişiden kişiye değişiyordur örneğin bende 15-20 civarı uygulama yüklü yer sıkıntım yok, diyelim ki cihazın tüm depolama alanını doldurdunuz, cihaza flash bellek veya harici disk takarak depolama alanı olarak kullanabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 30 Eylül 2020; 10:8:21 >
  • Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Harici disk takarak depolama arttırabilmek iyiymiş

• Merhaba

Netflix, amazon prime, youtube olarak Ps4 kullanıyorum gayet memnunum ama

Bein connect özelliği yok ve internet tarayıcısı da haliyle her siteyi açmıyor. İptv vb. olanaklar zaten yok.

Televızyon Full Hd

İnterneti Wifi ile kullanıyorum farklı odada ondan Wifi özelliğinin de iyi olması önemli

Şimdi bana Ps4 aratmayacak ve "Bein connect özelliği yok ve internet tarayıcısı da haliyle her siteyi açmıyor." bu sorunuma Mi Box 4k çare olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster6181 -- 3 Ekim 2020; 11:55:16 >
  • Bein Connect, uygulamasını kullanmadım ama mi box 4k ile iptv üzerinden izleyebilirsin.@webmaster6181

• webmaster6181 W kullanıcısına yanıt

Bein connect kullanılıyor. Tarayıcı çok sık kullanmıyorum. Bir sorun yaşamadım. Temelde, diğer android cihazlardan farkı yok aslında. Kumanda uyumlu olmayan, mouse gerektiren uygulamaları dışarıdan indirip kuruyoruz. Wi-fi sorunu yaşayanları duyuyorum. Ben kablolu kullanıyorum.

• Mi box 3 e 9.0 guncellemesi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    Ne gibi değişiklikler var?
    Daha önceki konularda 9.0 güncellemesinin 4s lere ses ile ilgili sıkıntı yaptığını söylemişlerdi.
    İnşallah 3 de olmaz

• Kullanışlı bir tv programı önerebilecek olan var mı Mi Box için babam için aldım kanal değiştirme vs hep sıkıntılı bazı bilinen uygulamalarda böyle sağ sol tuşa basınca yanda kanal listesi felan çıkacak rahatça istediği kanala ulaşabilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 4 Ekim 2020; 11:52:0 >
  • Mibox cihazıma 9.0 yükledim fakat şu anda kumandası cihazı uyandırmıyor veya kapattığımda uyduya geçmiyor hdmi-Cec ayarları açık fakat çalışmıyor fişi çekmem gerekiyor çözümü bilen var mi arkadaşlar

• Pozitron~ kullanıcısına yanıt

IPTV için, KODI (pvr iptv simple client) fena değil bence. OK tuşuna uzun basınca liste çıkıyor. Yukarı-aşağı tuşuyla kanalları görüp, OK'le geçilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akndgn -- 4 Ekim 2020; 16:51:47 >
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.