Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.426
Cevap
285
Favori
755.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

Bein connect uygulamasını apk olarak bir yere upload edip özelden link verebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    https://www.apkmonk.com/download-app/com.digiturk.iq.mobil/4_com.digiturk.iq.mobil_2020-03-26.apk/

Yeni sürümü denemedim. Bu bir önceki sanırım ama çalşıyor.

• bayhax kullanıcısına yanıt
    Hocam hdmi cec ayarlarınız açık mı.?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayhax

Vay arkadaş delirecem ya her defasında reset at fiş çek bilmem ne 😣 hayır neredeyse 2 katı para verdik zamanında buna,aynı özelliklerde olan başka markası bilindik olmayan cihazlarda vardı almadık. Neymiş dedikki marka işte dev xiaomi bilmem ne yıldım ha satacam o olacak!!!

Alıntıları Göster
    9.0 güncellemesini yaptıysan, cihazı sıfırlayınca düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Bende bugün Mi Box S 4K alarak aranıza katıldım. Henüz cihazı yeni anlamaya çalışıyorum. Teknolojiden çok anlamıyorum.:((
    Size 3 sorum olacak

1) Telefondaki Netflix den indirdiklerimi internet harcamadan TV den izleyebilir miyim
    2) Görüntü Kalitesi çok düşük gibi geldi, bir yerden ayar felan mı yapılıyor
    3) bide bu cihaza Netflix den indirme yapılıyor mu?

Şimdiden cevaplayanlara teşekkürler
    Netflix'ten indirme ancak telefon ve tablete olur. Xiaomi'de olmaz. Android TV versiyon kullandığından indirmez. İndirenler de 480p zaten, üstü olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

Hocam hdmi cec ayarlarınız açık mı.?
    Ewet.... 3 ide açık olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilen biri yardım edebilir mi yeni aldım cihazı netflix açılmıyor nv-2-5 hatası alıyorum, evin internetinden bilgisayarda telefonda açılıyor, tvde youtube falan deniyorum sorun yok videoları açıyor, ayrıca kendi telefonumun internetini denedim tvde netflixi açıyor sorun yok ama evin internetinde pcden netflixi açabilmeme rağmen tvden hata veriyor, anlamadım gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hecek -- 10 Nisan 2020; 1:16:20 >
  • Selam cihaz bugün elime ulaştı.
    2 sorun var.

1) USB görmüyor
    2) mi telefonu yansitamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcraeconrad

Arkadaşlar youtube a girdiğimizde video hızlandırma seçeneği yok. Nasıl halledebiliriz. Çok yavaş ve vakit alıcı normal hızda dinlemek.
    Cevabını bilen yok mudur?

• Mcraeconrad kullanıcısına yanıt
    TV sürümünde yok bildiğim kadarıyla. Yorumlara falan da erişilemiyor. Denemedim ama tablet sürümünü apk ile yükleyip kullanılabilir sanırım.
  • bonder kullanıcısına yanıt
    Telefonu yansıtmak için Google home kullanıyoruz. İki cihazın da aynı ağda olması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akndgn -- 11 Nisan 2020; 0:50:19 >
  • Mibox ta ki resim müzik vb dosyalara telefondan nasıl ulasirim. Varmı bilgisi olan.

• Bir arkadaşım yeni aldı Mi Box S modelinden Netflix üzerinden La Casa de Papel dizisinin 1. bölümünü izlemiş fakat 2. bölümden sonra "tvq-pb-101 (5.2.5)" netflix hatası alayım bunun çözümünü bilen var mı

Uygulamalar kısmından çerezleri ve data bilgisini sildik yeniden başlattık fakat yine aynı hatayı alıyor
  • _ATi_ _ kullanıcısına yanıt
    Cihazı yeniden başlatmak lazım. Ben öyle çözüyorum

• Merhaba ,

Ürün de donmalar mevcut 1080 ve 2160p yüksek boyutlu filmleri usb ye atıp izlemeye çalışıyorum.
    Nova Player , VLC hepsini denedim ama yine aynı ?

Kullandıgım USB : SanDisk Extreme PRO 128GB USB3.0

Notebook'tan deniyorum i7 8'nci nesil hiçbir takılma yok.

Siz yaşıyormusunuz bunu ?

araştırıp performans ayarlarını yaptım OS8 de şuan update yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL[e]N -- 13 Nisan 2020; 0:30:45 >
  • AL[e]N kullanıcısına yanıt
    Kodi ya da Mxplayer deneyin.
  • StoraX kullanıcısına yanıt
    Denedik malesef çözüm olmadı

• Android 9 fena canımı sıkmaya başladı çok yavaş donuyo cihaz. 8e nasıl düşürebilirim rehber ya da video var mı

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Cihazı fabrika ayarlarına aldım yeniden kurdum sürüm 9da. Sonra güncelleme gelmiş. İçeriğinde Chromecast uyku durumu vs fix diye yaptım onu da düzeldi cihazlara

• Evet yeni güncelleme gelmiş. Bluetooth kulaklık sorununu çözmüşler galiba.

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

• bak bu güzel haber.
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.