Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (361. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
754.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mar00N

Hangi mesajıma yazdınız hocam baya önceden yazmıştım göremiyorum

Alıntıları Göster
    Geç oldu fakat mesajı yeni gördüm özür dilerim yazımda ICİPTV playerden bahsediyorum
  • Arkadaşlar Mi Box S 4k aldım fakat. Telefonu ekrana yansıtamıyorum. Bir çok yerde çözümünü aradım fakat bulamadım.

A70 telefon kullanıyorum Android in smart View özelliği ile bağlanmaya çalıştığımda cihazı görüyor. Bağlantı sağlıyor fakat ekran tv e yansımıyor. Siyah gözüküyor. Telefonla bir uygulamaya girincede bağlantı koptu diyor.

Aynı şekilde Google Home indirdim onda da cihazı görüyor fakat bağlantı sağladıktan sonra görüntü box s e yansımıyor.

Mi Box S İçerisinde 9 sürüm mevcut. Güncellemeyi sildim denedim olmadı
    Fabrika Ayarlarına döndürdüm olmadı
    Aynı ağa bağlı ve gerekli olan tüm şartları sağladığım halde yansıtamıyorum.
    En son A..... adlı bir uygulama indirdim. Onun vasıtasıyla bağlandı fakat orjinal chromecast gibi akıcı ve net değil.

Bu işi nasıl çözerim aynı şekilde problem yaşayanınız varmı saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun geneldir muhtemelen eski mi box da da olmuştu bunlar. Güncellemeyi bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün Mi Box S 4K alarak aranıza katıldım. Henüz cihazı yeni anlamaya çalışıyorum. Teknolojiden çok anlamıyorum.:((
    Size 3 sorum olacak

1) Telefondaki Netflix den indirdiklerimi internet harcamadan TV den izleyebilir miyim
    2) Görüntü Kalitesi çok düşük gibi geldi, bir yerden ayar felan mı yapılıyor
    3) bide bu cihaza Netflix den indirme yapılıyor mu?

Şimdiden cevaplayanlara teşekkürler

• bayhax kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de var sanırım bi güncellemeye daha ihtiyaç var bildirmek şazım üreticiye hep birlikte

• Cihaza chrome ve stremio kuramıyorum. Puffin bir çok siteyi açmıyor, opera bir çok web oynatıcıyı açmıyor. Neden böyle bu cihaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oLgan -- 7 Nisan 2020; 18:45:50 >
  • oLgan kullanıcısına yanıt
    Stremio bana bu cihazı sevdiren uygulama ve sorunsuz kurdum. Türk web sitelerinden içerik izlemek için seyirturk programı gayet iş görüyor. Ben kurmamış olsam da cihazda Chrome kullanan çok kişi var. Sanırım yanlışı cihazda değil kullandığınız yükleme sisteminde aramalısınız. Not: Kullandığım cihaza herhangi bir şekilde root vs gibi bir işlem yapılmamıştır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DBeckham23 D kullanıcısına yanıt
    Huawei kullanıyorum bende home uygulamasında sorunsuz çalışıyor ama annemin vestel telefonunda dediğiniz gibi yansıtma olmuyor. Telefon seciyor sanırım cihaz. Uygun sertifika olmayan cihazlar için fayda etmiyor olabilir. Markette dlna yazın bi sürü alternatif çıkar telefon için. Tek tek deneyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: oLgan

Cihaza chrome ve stremio kuramıyorum. Puffin bir çok siteyi açmıyor, opera bir çok web oynatıcıyı açmıyor. Neden böyle bu cihaz?
    Seyirturk kullanın ve aptoide tv'den(aptoide değil aptoide tv, tvler ile uyumlu olan) Firefox diye aratın, ilk çıkan Firefox for Tv veya Firefox TV'yi kurun. Bir de Firefox beta var. Bunlar netten film açmak için. Stremio kuruluyor normalde. İki Firefox da TVler ile uyumlu. Klavye, fare gibi gereksinim duymuyor. Kumandayla kullanılıyor.
    Youtube reklamsız için de yine Aptoide TV'den Smart Youtube TV.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myfranco -- 8 Nisan 2020; 4:42:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Bende bugün Mi Box S 4K alarak aranıza katıldım. Henüz cihazı yeni anlamaya çalışıyorum. Teknolojiden çok anlamıyorum.:((
    Size 3 sorum olacak

1) Telefondaki Netflix den indirdiklerimi internet harcamadan TV den izleyebilir miyim
    2) Görüntü Kalitesi çok düşük gibi geldi, bir yerden ayar felan mı yapılıyor
    3) bide bu cihaza Netflix den indirme yapılıyor mu?

Şimdiden cevaplayanlara teşekkürler
    UP

• ark salonumdaki tv akıllı değil bunu almak istiyorum

2 adet sorum var kullanıcılara

1 - wifi salonda yok usb ethernet ile kullanan varmı ? varsa uyumlu kullandıgı modeli yazarsa sevinirim internette bulduğunuz modelleri yazmayın lütfen kullandığınız olsun

2 - Bien connect kuruluyormu bu cihaza ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akndgn

Cnn-bbc için, Redbox tv dene. Daha iyi seçenek, ücretli iptv olabilir. Mi box'ın wifi biraz zayıf. Forumda bazı çözüm önerileri var. Ben ethernet-kablolu kullanıyorum.
    hocam ethernet nasıl baglşadınız usb ile hangi model kullanıyorsunuz
    birde ethernet ile prob yaşıyormusunuz sorun yoktur umaraım bende almak istiyorum salona ve wifi orda yok
  • DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt
    USB to Ethernet çevirici denedim, sorunsuz çalışıyor.
    Dark marka U3GLAN kodlu USB3.0 ürünü kullandım, muhtemelen ucuz olan USB 2.0 versiyonlar da çalışırdı.

Bein connect muhtemelen kuramayacaksınız. Ana kategori altında bir konu açtım D-Smart Go ile ilgili ki bir sonraki gün zaten acı bir şekilde tecrübe ederek öğrenmiş bulundum.
    Cihaz, yurt dışı aygıt gibi algılanıyor Google Play Store tarafından. Bu sebeple android telefon veya tabletinizle arama yaptığınız zaman karşınıza çıkan uygulamalar, Xiaomi MiBox S ile arama yaptığınızda çıkmıyor.
    Dışarıdan APK olarak indirip kurmaya kalkarsanız da olmuyor, denedim.
    Sırf bu sebepten yani D-Smart Go kullanabilmek için almıştım ben zaten cihazı fakat olmadı.
    Telefondan açıp Chromecast ile yansıttığımda da kopmalar oldu. Netflix, spotify ve youtube sorunsuz.
  • Jadame J kullanıcısına yanıt
    Şifreyi nasıl girecekki istesede açamaz zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaC5

Vodafone tv uygulaması çalışıyor mu?
    Ben de 2 gün önce aldım bu küçük sevimli ! kutuyu vodafone tv play store den sorunsuz indiriliyor ama faturalı paketin yanında ücretsiz tanımlandıysa hiçbir şey açılmıyor full paket istiyor android box ta dolayısıyla ben boşa indirmiş oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 8 Nisan 2020; 21:55:42 >
  • DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/dark-usb-3-0-3-port-hub-ve-gigabit-ethernet-adaptor-ikisi-bir-arada-usb-adaptor-dk-ac-usb330gl-p-BS51652?magaza=Teknobiyotik

Harddisk ve kablosuz mouse-klavye seti takılı aynı anda. Dahili depeolama olarak kullandığım USB bellek vardı bir de yakın zamana kadar. 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Fiyatı epey uçmuş. Daha uygun fiyatlı seçenekler bulunabilir belki.

Bein connect 4.2.0b519 sürümü sorunsuz çalışyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akndgn -- 9 Nisan 2020; 1:24:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akndgn

https://www.hepsiburada.com/dark-usb-3-0-3-port-hub-ve-gigabit-ethernet-adaptor-ikisi-bir-arada-usb-adaptor-dk-ac-usb330gl-p-BS51652?magaza=Teknobiyotik

Harddisk ve kablosuz mouse-klavye seti takılı aynı anda. Dahili depeolama olarak kullandığım USB bellek vardı bir de yakın zamana kadar. 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Fiyatı epey uçmuş. Daha uygun fiyatlı seçenekler bulunabilir belki.

Bein connect 4.2.0b519 sürümü sorunsuz çalışyor bu arada.
    Bein connect uygulamasını apk olarak bir yere upload edip özelden link verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: birber80

Aynısı bende de var. Alıştım artık açmak için arkadındaki fişi çıkar-tak yapıyorum. Yoksa 1-2 dk sonra donuyor.
    Vay arkadaş delirecem ya her defasında reset at fiş çek bilmem ne 😣 hayır neredeyse 2 katı para verdik zamanında buna,aynı özelliklerde olan başka markası bilindik olmayan cihazlarda vardı almadık. Neymiş dedikki marka işte dev xiaomi bilmem ne yıldım ha satacam o olacak!!!

• Android telefon harici hiç bir cihaz düzgün çalışmıyor, tablet olsun tv olsun resmen çöp

• Arkadaşlar youtube a girdiğimizde video hızlandırma seçeneği yok. Nasıl halledebiliriz. Çok yavaş ve vakit alıcı normal hızda dinlemek.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.