Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.426
Cevap
285
Favori
755.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ozelden bir arkadas sagolsun stremio diye bir uygulama onerdi cok isime yaradi. Kodi ye eklenti kurma vs ugrasmak istemeyenlere icin super cozum. Tek sıkıntim var simdilik. Mesela titans 2. Sezon 4. Bolumu actim ama tr altyazi yok. Malum dizi sitelerinde ise tr altyazili. Sorum su. Bu uygulamada manuel olarak altyazi bulup ekleme var mi yoksa uygulama otomatik ne bulursa sadece onu mu kullaniyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tvirl benzeri başka bir proğram kullanan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sağ üstte altyazı seçme bolumu var. Ordaki alternatiflerden seçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thuthq

sağ üstte altyazı seçme bolumu var. Ordaki alternatiflerden seçebilirsiniz.
    orada zaten türkçe yok. bir sürü dil var mesela dediğin bölümde sadece türkçe yok. diğer filmlerde dizilerde çıkıyor türkçe. benim demek istediğim orası dışında tr altyazı ekleme şansımız yok değil mi ? mecburen birilerinin web e o bölümün tr altyazı dosyasını eklemesini bekleyeceğim sanırım. çünkü önceki bölümlerde hep var tr altyazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 3 Ekim 2019; 15:33:3 >
  • Dediğiniz gibi ya Türkçe altyazının eklenmesini bekleyeceksiniz ya da bir ihtimal film yada dizinin farklı versiyonlarını deneyerek onlara altyazı bulabiliyormu bakabilirsiniz. Bazen video linklerinin isim farklılıkları nedeniyle farklı versiyonlara bulabildiği oluyor. Sanırım Open Subtitles dan çekiyor sadece yazıyı.
  • Arkadaşlar selam.
    Netflix 5+1 film izlemeye çalışırken bazen görüntü gelmiyor. Sesi önce stereo seçersem ise herhangi bir sorun oluşmuyor.
    Hata kodu "netflix 5.2.5"
  • oxcy kullanıcısına yanıt
    mi'yi direk tv'ye bağladığımda 5+1 seçersem yine 5.2.5 hatası alabiliyorum ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portative -- 4 Ekim 2019; 15:19:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: portative

mi'yi direk tv'ye bağladığımda 5+1 seçersem yine 5.2.5 hatası alabiliyorum ne yazık ki.
    Mi box o konuda sıkıntılı. Tvnin hdmi portunun hdcp 2.2 olması gerekiyor sanırım. Aynı sorun bende de vardı. Bıraktım uğraşmayı

Firestick 4k da öyle bir problem olmadı. Aynı hdmi portuna taktığımda netflix 5.1 çalışıyor.

• 2 gundur aksamlari youtubeye girmiyor.sorun ne acaba? Basina helen varmi

• Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Yeşil ekran sorunu özellikle eski led tvlerde oluşuyor. Eski Philips ledlerde var. Çözümü şu şekilde. Ayarlar, Görünüm, screen resolution, color space & Deep color setting ayarını RGB 10bit yapınız.

• Merhaba. Mi box S modelinde NBA uygulaması varmı? League pass üyeliğim var ama apple tv 3 artık desteklemediğinden başka bir cihaz arayışına girdim. NBA league pass uygulaması çalışıyorsa bu cihazı almayı düşünüyorum.
  • arkadaslar nike traning fitness uygulamasi vb fitness uygulamaları varmi direk yukluyebiliyormuyuz.Birde iphone airscreen airplay programı ile sorunsuz yansıtabiliyormusunuz

Tüm konuları okuyamadım kusura bakmayın
  • Echonight83 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var cozebildinizmi görüntü olmama sorununu

• Chrome nasıl yüklenir bu cihaza

• erkostu E kullanıcısına yanıt
    Hyr cozemedim

• pegasus_2 kullanıcısına yanıt
    Bende de açılmıyordu youtube. Ayarlardan uygulamalara girip youtube uygulamasını bulup seç. Güncellemelerin yüklemesini kaldır dedim. Açıldı.
  • Cihazı kumanda ile uyku haline alınca ertesi gün açılmakta zorlanıyor.Fişi çıkarıp takıyorum.Youtube de bazen reset atıyor.Tek çözümü kumanda ile hiç kapatmamakmı?
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    ayarlar kısmında hdmi cec diye biyer var. ona girip hepsi etkinleştir düzeliyor.
  • Onu daha önce yaptım cihaz serileşmişti düzelmişti.Şimdi factory reset yapıyorum. Cihaz kendi kendine güncelleme yapıyor bir yer düzeliyor güncelleme ile daha iyi çalışması gerekirken başka bir yer bozuluyor.Benim bildiğim güncellemeyi de kapatamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 10 Ekim 2019; 17:58:7 >
  • Cihazı bugün aldım tvim kendi smart uygulaması var Androidsiz netflix fps olarak daha akıcı mi boxtan aldığım yayına göre düzeltme yolu var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.