Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

ekşi sözlükte birisi bein connect artık kullanılamıyor demiş. gerçekten öyle mi ? cihazı dün sipariş verdim kötü olur eğer gerçekten çalışmıyorsa
    İlk sayfaya bakın. Sorunsuz kullanılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

İlk sayfaya bakın. Sorunsuz kullanılıyor.

Alıntıları Göster
    Play store da bein connect yok.ilk sayfadaki veri eski sanırım.Apk yükleyerek kullanabiliyor musunuz?
  • ozz1907 kullanıcısına yanıt
    CEC lerin hepsini aktif yapınca makine uçuşa geçti daha doğrusu takılma sorunu kalmadı. kesinlikle sorunun çözümü bu. şu an gamepad bağladım oyun oynuyorum lol
  • lsengul kullanıcısına yanıt
    Hocam CEC ayarlarını denedin mi ? Bana burdan dediler hepsini aktif ediyorsun takılma falan kalmıyor. Makine harika şu an nazar değmesin
  • acemixer A kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Play store da bein connect yok.ilk sayfadaki veri eski sanırım.Apk yükleyerek kullanabiliyor musunuz?

Alıntıları Göster
    Konunun ilk sayfası demek istedim. Orada gerekli apk dosyası var. Yalnız klavye mouse şart.
  • Puhu tvde diziyi acinca ndnse ses var goruntu yok bu sorun olan varmi acaba gerci bizim turklerin yapcagi platformdan ne hayir gelir oda var👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Konunun ilk sayfası demek istedim. Orada gerekli apk dosyası var. Yalnız klavye mouse şart.

Alıntıları Göster
    işte hocam apk çalışmıyor ekşide bahsedilen o . eskiden çalışıyor olabilir ama güncelleme ile artık çalışmıyor olabilir. 27 eylülde yazmış biri onu. akşam cihaz elimde olunca denerim, çalışıyor mu çalışmıyor mu bilgi veririm
  • quote:

işte hocam apk çalışmıyor ekşide bahsedilen o . eskiden çalışıyor olabilir ama güncelleme ile artık çalışmıyor olabilir. 27 eylülde yazmış biri onu. akşam cihaz elimde olunca denerim, çalışıyor mu çalışmıyor mu bilgi veririm

Alıntıları Göster
    Cihaz gelince Aptoidden güncel sürümü yükleyip denersiniz hocam. Birkaç gün içinde denemedim bir ara yeni sürümü yükleyin diye uyarı veriyordu. Güncellemeden çalışmıyordu. Belki yine aynı durum olabilir. Akşam evde ben de kontrol ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Cihaz gelince Aptoidden güncel sürümü yükleyip denersiniz hocam. Birkaç gün içinde denemedim bir ara yeni sürümü yükleyin diye uyarı veriyordu. Güncellemeden çalışmıyordu. Belki yine aynı durum olabilir. Akşam evde ben de kontrol ederim

Alıntıları Göster
    inşallah çalışır. benim için önemli çünkü bein connect uygulaması. sportzone da kuracağım ama görüntü kalitesi çok daha iyi bein connect in.

• acemixer A kullanıcısına yanıt
    Hocam gamepad olarak ne kullanıyorsunuz , memnun musunuz ?

• Yeşil ekran sorunu kronik galiba, ilk kurulumda update yükledim yeşil ekran düzeltmesi yazıyordu.
    Arada ekran yine yeşil oluyor
    Amazon fire stick mi alsaydım diye düşünmüyor değilim

• Birtek benmi sorun yaşamıyorum bu alette çok enteresan
  • Mi Box S TrueHD desteklemiyor galiba. Mi Box 3 ler desteklerken S desteklemiyormuş sanırım. Daha önce konusu geçti mi çok aradım ama bulamadım. Buna çözüm bulabilen var mı?
  • quote:

inşallah çalışır. benim için önemli çünkü bein connect uygulaması. sportzone da kuracağım ama görüntü kalitesi çok daha iyi bein connect in.

Alıntıları Göster
    Baktım hocam. Açılışta yine son sürüme güncelle uyarısı verdi. Aptoidden güncelledim ve çalıştı. Şu an gs maçını izliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Echonight83

Puhu tvde diziyi acinca ndnse ses var goruntu yok bu sorun olan varmi acaba gerci bizim turklerin yapcagi platformdan ne hayir gelir oda var👍
    Bende de aynı sıkıntı var. Çözüm bulabilen var mı?

• frantic035 F kullanıcısına yanıt
    kontorland in bi modeli. hem ps3 hem pc analog kablosuz çok fonksiyonlu bir gamepad. baya yeterli. android hemen tanıyor. Kontorland AN-200
  • quote:

Baktım hocam. Açılışta yine son sürüme güncelle uyarısı verdi. Aptoidden güncelledim ve çalıştı. Şu an gs maçını izliyorum

Alıntıları Göster
    hocam ben önce apk olarak kurdum . güncelleyin uyarısı verdi. tamam diyince bir sayfaya yönlendirdi ama güncelle butonu yoktu. sonra sildim onu aptoid den indirdim bu seferde uygulama açılmadan beinconnect yazısında uygulamadan attı. yanlış sürüm mü indirdim acaba bilmiyorum. akşam bir daha kurcalayayım sizde çalıştıysa. chromedan izlemek zorunda kaldım bende. çok fark yokmuş uygulama ile arasında ama uygulama olunca daha rahat ulaşıyorsun istediğin şeye

• quote:

hocam ben önce apk olarak kurdum . güncelleyin uyarısı verdi. tamam diyince bir sayfaya yönlendirdi ama güncelle butonu yoktu. sonra sildim onu aptoid den indirdim bu seferde uygulama açılmadan beinconnect yazısında uygulamadan attı. yanlış sürüm mü indirdim acaba bilmiyorum. akşam bir daha kurcalayayım sizde çalıştıysa. chromedan izlemek zorunda kaldım bende. çok fark yokmuş uygulama ile arasında ama uygulama olunca daha rahat ulaşıyorsun istediğin şeye

Alıntıları Göster
    Muhtemelen aptoidde "bein connect" olarak aratıp çıkan uygulamayı kurmuş olabilirsiniz. Yabancı versiyonu o. Digitürke ait olan için "Dilediğin yerde" diye aratırsanız çıkar. Bir de bu şekilde deneyin. Ben de akşam bendekinin sürüm numarasına bakarım.

• quote:

Muhtemelen aptoidde "bein connect" olarak aratıp çıkan uygulamayı kurmuş olabilirsiniz. Yabancı versiyonu o. Digitürke ait olan için "Dilediğin yerde" diye aratırsanız çıkar. Bir de bu şekilde deneyin. Ben de akşam bendekinin sürüm numarasına bakarım.

Alıntıları Göster
    aynen öyle yaptım. bizim uygulama ile aynı logo ad olunca direkt indirdim en üstte çıkanı şimdi siz söyleyince telefondan baktım dilediğin yerde yazınca 5k indirilmiş bir tane çıktı. sürüm no suda googleplay de halihazırda kullandığım bein connect ile aynı. teşekkürler yardım için. eve geçince mibox a da kurayım bunu

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.