Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.426
Cevap
285
Favori
755.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de Global sürüm var. TV optik kablo ile ses sistemine bağlı ve Netflix de 5.1 ses çıkışı alıyorum. Cihaz ve TV de ses ayarlarını oto yaptım.
  • Gannicus kullanıcısına yanıt
    Ben de senin gibi Apple TV almaya niyetliydim, HB de kampanyayı görünce cihazı aldım. Mağazasında Puhu Tv, Turkcell TV, Tidal, Kodi vs. var. Memnun muyum? orta derecede ama iş görür.
  • Misafir_Terliği kullanıcısına yanıt
    Elinde iptv abonelik varsa hiç düşünmeden smartip tv programını satın al kullan. En hızlı program bu diğerleriyle sakın uğraşma. Sanırsın yazılımı ben geliştirdim, ne övdüm be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 5 Mayıs 2018; 19:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Şunları da merak ettim.

- Micro SD takılabiliyor mu?

- Rootlayabiliyor muyuz?

Alıntıları Göster
    - Real racing oynanıyor. Asphalt 8 denedim. Gayet başarılı.

- SD kart girişi yok. USB adaptör'le takılabilir diye düşünüyorum. Ben, ethernetli USB hub kullanıyorum.

- Global sürüm Rootlanamıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cey100

Ben de senin gibi Apple TV almaya niyetliydim, HB de kampanyayı görünce cihazı aldım. Mağazasında Puhu Tv, Turkcell TV, Tidal, Kodi vs. var. Memnun muyum? orta derecede ama iş görür.
    Başta yadırgıyor insan ama sonra sevidiriyor kendini ufaklık. Örneğin, görüntü kalitesinin, renk doğallığının çok iyi olduğunu düşünüyorum. Çeşitli uygulamalarla, ince ayarlarla falan kullanılabilirliği artıyor. Bluetooth kumandanın konforunu unutmamak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical_Support

Elinde iptv abonelik varsa hiç düşünmeden smartip tv programını satın al kullan. En hızlı program bu diğerleriyle sakın uğraşma. Sanırsın yazılımı ben geliştirdim, ne övdüm be
    Satın alalı çok oldu zaten. Sony XD85'te kullanıyorum. Mi box performansı iyiyse odamda ki tv'ye düşünüyorum.
  • Misafir_Terliği kullanıcısına yanıt
    Mibox tv performansı çok iyi kullandım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akndgn

- Real racing oynanıyor. Asphalt 8 denedim. Gayet başarılı.

- SD kart girişi yok. USB adaptör'le takılabilir diye düşünüyorum. Ben, ethernetli USB hub kullanıyorum.

- Global sürüm Rootlanamıyor sanırım.

Alıntıları Göster
    Anladım teşekkür ederim
  • Mı box 6.01 sürümle geldi kşimdi 400 küsur MB güncelleme var, ne dersiniz güncelleme yapalım mı? Bazı arkadaşlar YouTube akıcılıkla ilgili sorunlar olduğunu bahsetmişti yeni sürüm için..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biber2006 B kullanıcısına yanıt
    Youtube akıcılık sorunu android versiyonlamı alakalı yoksa youtube sürümüyle mi ilgili. Sony tv güncellediğimden beri o sorunu yaşıyorumda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cey100 kullanıcısına yanıt
    Valla ben ntfs formatlı 150 gb hdd yi taktım..kodi üzerinden içindeki kong filmini Gerçek Dolby Digital izledim..Netflix uygulamalarında doğrudan avr yede taksam, önce tv ye sonra optik kablo ile avr ye taksam gerçek Dolby digital ses alamadım..Nedeni ise zaten film tanıtımında ses seçeneklerinde 5.1 yok .. Hdmi üzerinden passthrough olarak tv ye veriyormuş..muş muş.. Android pişmanlıktır dediler dinlemedim.. hata bende..Netflix olayının tuzak olduğunu göremedik..Rezaletin ta kendisi..Tüketici 3000 Tl verip hdmi giriş çıkışlı avr alacak..Ya da 4-5000 tl ye tv alacak..Olmazsa Nvidia vs vs.. Enigma2 nin gözünü seveyim..
  • kemalege2000 K kullanıcısına yanıt
    Mibox optic ten direk amfiye verince netflixte 5+1 seçeneği bile çıkmıyor bende. Ama daha öncede dediğim gibi mibox hdmi ile tv ye tv den optic ile amfiye verince ve tv den harici hoparlör seçince netflix dil seçeneklerine 5+1 geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 6 Mayıs 2018; 1:32:1 >
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Valla elinize ,emeğinize sağlık ,Şemadakinin aynısını yaptım..Sony nx700 tv de Ses sistemini seçiyorum vede otomatik diyorum.PCM ve otomatik var zaten.Avr de ise stereo, surround modları var surround seçiyorum..Tabiki birde digital in seçiyorum.. Dolby digital yani kırmızı yazı mi boxa takılı hdd den film izlerken yanıyor,Netflixden film izlerken yok..yanmıyor..
    Netflix uygulamasını Google play den bu bağlantıları yaptıktan sonra indiriyorum.. 5.1 seçenek yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muroz

Arkadaşlar burada Netflix kullanıcısı çok olduğu için soruyorum, Netflix in en full paketi 39,90tl ve 4 ayrı ekranda kullanılabiliyor diyor, 4 kişi ortak alınsa ayda 10 TL ye 4 farklı yerde aynı anda seyredilebilir mi acaba, bilgisi olan varsa sevinirim. Kurbana 7 kişi girmek gibi oldu ama idare edin artık bu
    aynen.... forumda konusuda var... sizde bir gruba katılabilirsiniz.... üstelik legal...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihazı bir kaç aydır kullanıyorum, hb'dan almıştım. Netflix ve YouTube kullanıyorum en çok. Bu cihaza android 7 gelmeyecek mi? Bilen var mı? Şahsen Xiaomi'nin böyle bir cihazı yarı yolda bırakacağına inanmak istemiyorum.

• Mixenon kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer Amazon'un Android TV için olan uygulamasını bulup yüklersen sorunsuz bir şekilde izleyebilirsin.
  • Hepsiburadadan aldıgım cihazı satıyorum ilgilenenlere duyurulur

• quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

Cihazı bir kaç aydır kullanıyorum, hb'dan almıştım. Netflix ve YouTube kullanıyorum en çok. Bu cihaza android 7 gelmeyecek mi? Bilen var mı? Şahsen Xiaomi'nin böyle bir cihazı yarı yolda bırakacağına inanmak istemiyorum.
    Android 8.0 yolda, şu an beta kullanıcılarına geldi, yakında bizlere de gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalege2000

Valla elinize ,emeğinize sağlık ,Şemadakinin aynısını yaptım..Sony nx700 tv de Ses sistemini seçiyorum vede otomatik diyorum.PCM ve otomatik var zaten.Avr de ise stereo, surround modları var surround seçiyorum..Tabiki birde digital in seçiyorum.. Dolby digital yani kırmızı yazı mi boxa takılı hdd den film izlerken yanıyor,Netflixden film izlerken yok..yanmıyor..
    Netflix uygulamasını Google play den bu bağlantıları yaptıktan sonra indiriyorum.. 5.1 seçenek yok...
    Mibox ses ayarlarından Digital Ses - Hdmi olacak, burayıda ayarlıyorsunuz değilmi?
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Aynen hdmi passthrough dan ses almıyor zaten..Sanırım o seçenek hdmi girişli avr ler için..HDMI seçtiğimde 5.1 surround oluyor ama HDD deki filmdeki gibi Dolby Digital yazısı çıkmıyor..
    Aynı işlemi notebook dan yaptığımda , mikrosoft dan indirdiğim netflix uygulamasından film izlerken avr Dolby Digital 5.1 yazıyor..
    Benim problemim mi box da 5.1 ses seçeneği verecek netflix uygulamasına sahip olmamam.. Mikrosoftun netflixi mi boxda çalışmıyor..
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.