Şimdi Ara

Xiaomi 11T ★★★ ANA KONU ★★★ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.831
Cevap
61
Favori
131.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben de 11t alarak aranıza katılmış bulunmaktayım yalnız bir sorum olacaktı. siyah kılıf arıyorum, daha önce almış beğenmiş biri var mı aramızda?

https://www.hepsiburada.com/gpack-xiaomi-mi-11t-kilif-kamera-surgulu-deri-dokulu-mat-silikon-siyah-p-HBCV00002H7CMV

bu kılıf nasıldır acaba? alıp, kullanan var mı aramızda?

• Bu hattının o bölgede zor çektiğinin belirtisidir. İş yerimde vodofon hiç türktelekom eh işte türkcel ise şarjda yarı yarıya fark ettiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fthkrkmaz F kullanıcısına yanıt

Premium iletişim diye face de aratabilirsiniz. Eminönün de yerleri Yusuf Çıkrıkçı.

• cevo_61 kullanıcısına yanıt

Valla 11T yi sattim kurtuldum hocam tamam iyi güzel hoş cihaz ama bana bazi konularda cok sorun yaratti kendi kendine klavye kapanma sorunu oldu tuşlara basmama sorunu oldu ekran parlaklığını kendi kısma sorunu oldu ayarlardan özelliği kapattığım halde parlaklığı düşürüyordu xiaomi yetkili servisini arayinca 1 haftalık cihazda ekraninda sorun olduğunu söylediler sattım yerine oneplus 10 pro aldim 12/256

• darkmare93 D kullanıcısına yanıt
    Size fabrikasyon donanımsal sorunlu cihaz denk gelmiş servis de kabul etmiş. Bahsettiniz sorunların hiçbirini yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan_bas S kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum hocam daima 4.5G full çekiyor,zor çekse 1-2 tırnak çekmez miydi? Vodafone bu arada.

• Selamlar arkadaşlar. bu telefonda konuşurken ekran açılma problemi yaşan çok var mıydı ?

sanki bir ara 11t pro da bile bu sorunu yaşayan var demişlerdi.

kronik sorunları nelerdir ?

• Ekran basmama olayı sorun mu bilmiyorum ama gördüğüm en hassas dokunmatik ekranlı telefon 11T. 480HZ dokunmatik hassasiyeti bulunduğu için olabilir. Bu da şuna sebep oluyor,ekrana elinizden ufak bir su bile geçse dokunmatik çalışmıyor sapıtıyor. Bu sebeple ekranı daima temiz tutmaya çalışın,inanılmaz hassas bir dokunmatik var telefonda.

• Arkadaşlar telefonda yazılımsal olarak pil kullanım bilgelerinde bir bug bulunmaktadır. Mesela ben farklı bir uygulama kullandım ve uygulamada 9 saat ekran süresi yazıyorken telefonun orjinal pil kullanım ölçümlerinde 4 saat yazıyordu işin garip tarafı orjinal pil kullanım değerleri sürekli dalgalı ölçüm yapıyordu.Bende artık başka bir uygulama ile bu değerleri ölçüyorum.Telefonun orjinal pil kullanım değerlerine çok takılmayın başka uygulama yükleyin öyle takip edin ben telefonu neredeyse 3 gün kullanıyorum.En yoğun kullanımda 48 saati görüyorum.Size yaptığım ayarları kısaca yazıyorum.

Ayarlar-Ekran-Karanlık mod özel (burada kendinize göre karanlık moda geçiş saatlerini ayarlayabilirsiniz)

Ayarlar-Ekran-Parlaklık ben hep auto kullanıyorum.

Ayarlar-Ekran-Yenileme hızı 120hz

Duvar Kağıtlarını genelde siyah tonlarda seçmenizde fayda var.

Konum ve Eşitleme kapalı gerekli olduğunda kullanıyorum.

Ayarlar-Pil-Pil ayarları(sağ üste altıgen logoya basın)-Uygulama Pil Tasarrufu

Burada kullanmadığınız uygulamalarda 10dk sonra kapat seçeneği olan 3. seçeneği seçin, eğer hiç kullanmadığınız uygulama varsa 4.seçeneği seçin ama sık kullandığınız uygulamaları ellemeyin aynen kalsın.

Ayarlar-Pil-Pil ayarları-Pil Tasarrufu-Modlar arasında geçiş yapılacak zamanı programlayın

Burada gece yattığınız zamandan sabah kalktığınız zamana göre ayarlayın bu ayar siz belirlediğiniz saatte pil tasarrufuna giriyor ve tüketimi düşürüyor.

Telefonunuzu her zaman %15 altına düşmeden şarj edin. %80den fazla şarj varsa şarj etmeyin. Ben günlük pil kullanımını ölçen basit bir program kullanıyorum ismi Electron bu program toplam değil sadece günlük ölçüm yapıyor.

Xiaomi 11T    ★★★  ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonquad -- 31 Temmuz 2022; 9:39:9 >

• moonquad kullanıcısına yanıt

Hocam cihazı alalı 2 ay falan oldu ama şarjı hızlı bitiyor sanki. Videolarda yapılan incelemelerde çok daha uzun gidiyor. Yani normal kullanımda günü çıkarıyor ama çok uğraşıp oyun oynarsam yetmiyor. Bu normal mi? Yazdıklarınızı daha uygulamadım onları yapıp bi deneyeyim.

• The Raider T kullanıcısına yanıt

Hocam oyun oynamanıza bağlı olarak pilin hızlı tükenmesi pili daha fazla yıpratıyor olabilir.

• Merhaba arkadaşlar hangi renk ayarında kullanıyorsunuz

• Imei arttıran arkadaşlar güncelleme işlerini falan nasıl yapıyor?

• Bende geçen hafta yurt dışı 11t alarak aranıza katıldım
    Herşey güzel ama bendeki telefon hızlı şarj olmuyor
    Bana verilen bataryanın üzerinde 67w yazıyor ama %100 dolması için iki saate yakın şarjda kalması gerekiyor
    Acaba sorun ne olabilir

• Kabloya bak abi 6A olması lazım. Ucunda yazıyor.

• Global versiyonlu Mi11T ağustos 2022'de alınır mı dostlar fikir verir misiniz ? (6000 TL civarı)

• berkagul B kullanıcısına yanıt

2022 Ağustos neyi değiştirecek ? Bir ay önce çıkmış telefonlar dan bile daha güçlü su an araba mı bu modeli önemli olsun

• eski bir mi6 kullanicisi olarak bu telefonu alacak varsa bence almasin. baska modellere yonelsin.

• Terapistci T kullanıcısına yanıt

Bende almak istiyorum ama imei sorun çıkarır mı işte

• jemshit kullanıcısına yanıt

Hocam araştırmalarıma göre format ve güncellemelerde imei gidiyormuş. Eğer bunları dert etmiyorsanız alınır gibi gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.