Şimdi Ara

Xiaomi 11T ★★★ ANA KONU ★★★ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.826
Cevap
61
Favori
131.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkes memnun gözüküyor siz neye istinaden bu şekilde yazdınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmei konusunu araştırdınız mı? Bilgileri paylaşırsanız sevinirim.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt

Aşırı mantıklı cevap için teşekkürler neyse.

• Arkadaşlar bu telefonda zil sesi seviyesini artirinca bildirim sesi seviyesi de aynı oranda artıyor ...bu ikisinin ayrı ayrı ayarı var mi? ben bildirim kısık seste gelsin istiyorum ama olmuyor ... teşekkür ederim...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • berkagul B kullanıcısına yanıt

Fiyat çok iyi, fakat imei meselesini iyi düşünmek, araştırmak lazım. Bir de Sahibinden'deki satıcıların linki mi başka büyük bir mağaza veya satıcı üzerinden mi bu fiyat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 10 Ağustos 2022; 17:48:10 >
  • sizin gazınıza gelip aldım ulan bu telefona iyi diyenler Instagrama bi video atsın da görsün iyi mi hahaha 2 aylık mi 11t satıyorum almak isteyen var mı

• Android cihazların hepsinde aynı sıkıntı mevcut değil mi zaten..?

• Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt

Global versiyon telefonculardan 5500-7000 tl arası fiyatlar

• Video konusu ve sosyal medya konusunda olayın 11T ile ne ilgisi var be cahil dostum. Daima amiral gemisi modeller kullandım Android tarafında ama yıllardır bu sorun var. Instagrama veya diğer sosyal medyalarda video paylaşımını Android ile yapmak demek yüzde 40-50 arasında kayıp demek. Zaten Video konusunda da İphone'un önünde olsa neden millet İphone alsın? Sosyal medya ile haşır neşir olan herkes İphone 11 ve üstünü tercih ediyor ki haklılar yani Video konusunda en iyi android amiral gemisi bile hala çok kötü iş çıkarıyor. Optik İmaj Sabitleyicisi yanı video stabilizasyon konusunda da İphone bu işin tellahı,yanına yaklaşan bi Vivo X70 Pro+ vardı o da Çin'e özel :D

• Telefon kullanan arkadaşlar kamera perfomansından memnunmu 6.500 e y.d buldum benim için kamera ekran önemli nasıl iyimi ?

• kamera ortalama ama instagrama video atıcam diyorsan alma kardo

• Arkadaşlar geçen gün temalar güncellenirken bi risk uyarısı verdi sonra temalar silindi şimdi duvar kağıdı bile ayarlayamıyorum nasıl çözebilirim

• mskveri53 M kullanıcısına yanıt

Isınma sorunu devam ediyor mu? Bende normal kullanımda telefonun fazla ısındığını hissediyorum. Anlam veremedim bu duruma.

• bediboy kullanıcısına yanıt

UP!

• fthkrkmaz F kullanıcısına yanıt

120hz'de telefon bir tık ısınıyor,60hz'de bu biraz daha normale geliyor ama telefon genel olarak ılık çalışıyor. El yakmıyor kesinlikle ama ılık diyebilirim ama havalarda çok sıcak,normal görüyorum. Kışın kullanırken hiç ısındığını görmüyordum misal.

• 67w ile kullanabileceğim güzel şöyle 3 5 metrelik kabloya denk gelen oldu mu? Hep 1.2 metre.

• Ben de 12 256 Pro olanı düşünüyorum eski xseller satıcıdan. Pro versiyonda kayıt yok ve daha belli değil. One plus 10r a çıkılır mı sizce? 11t Pro versiyonda su sızdırmazlık da yok sanırım. Mi6 var şu an. 5 senedir kullanıyorum. Yine iyi alıp, en az bu kadar kullanmak isterim. 11t pro versiyon ram, işlemci, depolama olarak da iyi. Fakat 3 bin fazladan vermeye değer mi? Çok kararsızım. Kayıt sorunları var maalesef pro ve one plus da.

• Merhabalar. Bu telefon Mi mağazalarında veya diğer teknoloji marketlerinde mevcut mudur acaba? Gidip incelesem diyorum..

• Isınma sorunuyla alakalı sistem navigasyonu hareketlerden 3 tuşa çevirdim ve Nova Launcher yükledim. Şu an ısınma kabul edilebilir düzeye düştü.

Yinede bu ısıda telefon kullanmak biraz garip bence. Neyseki performans düşmüyor.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.