Şimdi Ara

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.263
Cevap
47
Favori
72.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • h1 kullanıcısıyım.Youtube/Smart Youtube güncellemesini yapamadım.Çözen var mı?
  • fred78 kullanıcısına yanıt
    Netflix tede 1080P cam gibi izleyin, alın bi tane yaw ucuz zaten

Amazon Fire TV Stick 1080P - Sıfır Ücretsiz Kargo İlan No: 766187929https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-amazon-fire-tv-stick-1080p-sifir-ucretsiz-kargo-766187929/detay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Detaylar video'da

Cihazı En uygun fiyata satın almak için veya sorular Buraya Tıklayıp Bana Yazabilirsiniz Arkadaşlar.

XGIMI MOGO PRO TAŞINABİLİR MİNİ PROJEKSİYON+ANDROİD 9.0+10400MAH
    1080P+4K DESTEĞİ+DLP+HDR10+3D+ÇİFT WİFİ+30.000 SAAT LAMBA ÖMRÜ

100 inç ekran ile gerçek 1080p sinematik projeksiyon
    - En yüksek ANSI Lümen cep projektörü - 4000+ uygulamaya sahip resmi Android TV sistemi - Harman-Kardon'dan birinci sınıf ses - Keystone Otomatik Düzeltme Projeksiyonu - Telefonunuzdan Chromecast üzerinden yansıtma -Global Sürüm: 52 dil desteği.
    Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

Resmi Android TV Sistemi
    Google'da çalışma tabanı. Uygulamayı kolayca yükleyebilirsiniz. MoGo Pro, Resmi Android TV 9.0 (yükseltilebilir) tarafından desteklenmektedir. Android TV ile, istediğiniz tüm içeriklere, istediğiniz şekilde erişebilirsiniz. XGIMI MoGo'nun çok dilli kullanıcı arayüzü de 52 dili desteklemektedir.

1080P Full HD Çözünürlük
    XGIMI'nin devrim yaratan yeni DLP teknolojisi, MoGo Pro projektörün 1920x1080 piksel fiziksel çözünürlüğe sahip daha net ve net görüntüler sağlamasına olanak tanır; MoGo ayrıca 4K Ultra HD'ye kadar video formatını da destekler;

Android TV için Google Play Mağazası
    XGIMI MoGo Pro, Android TV için Google Play Store ile birlikte çalışır ve ne yaparsanız yapın - Showtime'dan YouTube'a ve tonlarca oyuna - seveceğiniz bir uygulama vardır. 4000'den fazla yerel uygulamaya sahip olan Android TV, sizin için bir eğlence dünyası için bir kapı açar.

Google Asistanı Dahili
    Sadece uzaktan kumandanızdaki mikrofon düğmesine basın ve en yeni gişe rekorunu kıran oyuncuyu hızlıca bulmak, büyük oyunun skorunu kontrol etmek veya ışıkları kısmak için “Hey Google” deyin.

52 Dil Desteği

250 ANSI Lümen Cep Projektörü için Yükseklik Parlaklığı
    Düşük parlaklık gücüne sahip ve loş ve grenli bir görüntü sunan diğer pico projektörlerin aksine, XGIMI MoGo Pro, çarpıcı netlikte sinematik görüntüler sunabilen 250-300 ANSI Lümen gücü sunar.

Dahili 10400mAH Pil.
    Pil ile. Her yere götürebilirsin. Hayatınızı daha rahat ve keyifli hale getirin

Dikey ve Yatay olarak 40+ dereceye kadar
    Sadece MoGo pro'yu herhangi bir açıda kullanın, patentli Akıllı trapezoid düzeltme özelliği, en iyi görüntüleme deneyimini sunmak için proje ekranını dikey ve yatay olarak 40+ dereceye kadar ayarlayacaktır. (3D, yan projeksiyon için desteklenmez)

Gelişmiş 3D Deneyimi
    MoGo Pro, 100 ”ekranlarda gerçekçi 3D görüntüler oluşturmak için DLP sinema sınıfı aktif çekim 3D görüntüleme teknolojisini kullanır. Geleneksel TV'nize veda edin ve MoGo profesyoneline merhaba deyin.

Kolay paylaşım
    En sevdiğiniz eğlence uygulamalarının, filmlerin ve TV şovlarının, müziklerin, oyunların, sporun ve daha fazlasının Android veya iOS cihazınızdan, Mac, Windows bilgisayarınızdan veya Chromebook'tan MoGo Pro'ya doğrudan aktarılması

Amlogic T950X2 TV çipi
    MoGo Pro, en gelişmiş görüntü kalitesini ve daha akıllı ve daha hızlı otomatik odak ayarını sağlayabilen 2GB RAM ve 16GB ROM'lu yepyeni Amlogic T950X2 TV yongası Mali G31 GPU'ya sahiptir. Yeni yüksek performanslı işlemcinin hızı sizi uçuracak!

Akıllı Otomatik Odaklama
    MoGo Pro'nun Instant 10000+ puan otomatik odaklama işlevi odağı saniyeler içinde otomatik olarak ayarlayacaktır! XGIMI MoGo pro ile videonuzun odaklanmasından endişe duymanıza gerek kalmayacak.

Destek Yakınlaştırma İşlevi
    Projektörü ekran boyutunu küçültebileceğiniz şekilde hareket ettirmenize gerek yok

Harman-Kardon Hoperlörler
    MoGo Pro Harman-Kardon ile güçlendirilmiş, son derece sinematik ses efekti sağlayan gelişmiş çift 3 Watt hoparlör ünitesiyle harika ses kalitesi sunuyor. Ses, Profesyonel olarak Altın Kulak Felsefesi tarafından tonlandırılmıştır ve MoGo'nun konuşmacısını her tür müzik için dengeli ve mükemmel kılar. MoGo'yu Bluetooth veya 3.5mm Ses kablosu ile de bağlayabilir ve harici bir Bluetooth hoparlörü olarak kullanabilirsiniz. Tek bir şarjla 300 şarkının keyfini çıkarabilirsiniz!

30.000 Saat Led Ömrü
    Geleneksel projektörlerin aksine, MoGo pro, tüm LED ömrü boyunca 30.000 saat boyunca projeksiyonlarının net, temiz ve parlak kalmasını sağlayan yüksek verimli bir LED ışık kaynağı kullanmaktadır. 20.000 film için yeterli, yani önümüzdeki 10 yıl boyunca her gün MoGo ile 4 film izleyebiliyorsunuz.

Şaşırtıcı 30 - 100 inç Büyük Ekranlı Özel Sinema
    MoGo Pro, 30’dan 100’e kadar Büyük Ekrandan oluşan muhteşem bir ses ve mükemmel ses ile özel sinemanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece ayaklarınızı kaldırın, arkanıza yaslanın ve mükemmel film deneyiminin keyfini çıkarın. Sinema çocuklar için bahçede ya da arka bahçede kurulduğunda kimin dışarı çıkması gerekiyor?

MoGo Pro Her Yerde
    Dahili Harman / Kardon çift hoparlörü ve yüksek kapasiteli pili ile dünyanın ilk 1080p Android TV Taşınabilir Projektörü. Nerede olursanız olun eğlence.

Paket İçeriği

• Xgimi Cc Aurora JBL Harman Kardon Projeksiyon Cihazı Koş koş kaçırma

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-xgimi-cc-aurora-jbl-harman-kardon-projeksiyon-cihazi-770387361/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, konu hala canlı mı bilmiyorum, şöyle ki , bir H2 sahibi olmak istiyorum, eski bir model mi seçtim acaba, uzun zamandır da araştırıyorum. İhtiyacımı göreceğini düşündüm bu modelin.
  • nthng kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Youtube uygulamasini bu linkten cihaziniza uygun guncellemeyi secip yukleyebilirsiniz benimki boyle duzeldi.
    https://www.xgimi.com/en/support/firmware

indirdiginiz dosyayi flashdiski fat 32 yapip flashdiske atin daha sonra cihazdan guncelleme yapin bende daha once mavi ekran oluyordu ve youtube calismiyordu duzeldi ama biraz once cocuklar aradi youtube videolar siyah beyaz oldu diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moskan73 -- 23 Mayıs 2020; 14:42:14 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok az kullanılmış H2 cihazımı uygun fiyata satışa çıkardım. İlgilenen özelden ulaşabilir

• H1S için Netflix çözümü yok mu hala? Doğru düzgün Netflix izleyebilen varsa yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

H1S için Netflix çözümü yok mu hala? Doğru düzgün Netflix izleyebilen varsa yazabilir mi?
    Netflix hic mi izlenmiyor yoksa 1080p mi izlemek istiyorsunuz. Lisans olmadığı için netflixi HD izlenmez. APK kurup 480 veya 540p sd olarak izleyebilirsiniz sanırım.

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Evet dediğiniz gibi çok düşük çözünürlükte izleniyor. En azından 720p çalıştıran düzgün bir Android TV apk’sı varsa diye sormak istedim. Bazı yabancı forumlarda Hd Only apk’lar var ama çalıştıramadım hem mobil apk’lar tv için değil.

Arasıra airplay ile açıyorum ama netlik sorunu bir yana hafif takılmalar da oluyor. Bazen de medyayı indirip flashtan izliyorum. Turkvod da ücretli olmuş 🤦🏼‍♂️

Bu cihazı alırken Netflix çok hayatımızda yoktu o kadar önemsememiştim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

Evet dediğiniz gibi çok düşük çözünürlükte izleniyor. En azından 720p çalıştıran düzgün bir Android TV apk’sı varsa diye sormak istedim. Bazı yabancı forumlarda Hd Only apk’lar var ama çalıştıramadım hem mobil apk’lar tv için değil.

Arasıra airplay ile açıyorum ama netlik sorunu bir yana hafif takılmalar da oluyor. Bazen de medyayı indirip flashtan izliyorum. Turkvod da ücretli olmuş 🤦🏼‍♂️

Bu cihazı alırken Netflix çok hayatımızda yoktu o kadar önemsememiştim :)
    Netflix için netflix lisansı olan bir box almanız şart hocam
    Mibox, fire stick, nvdia shield tv, roku, apple tv gibi diğerleri ile 540p seyredersiniz.
  • fiyat 6000 tl kargo 2000 tl mı fıyat goremedım ytl falan bırseyler yazıyor
  • Sıfır fiyatı bu 8090 TL civarı. Ama 2.el satan bulabilirsin

• ilgilenen varsa xgimi h2 cihazımı satıyorum
    https://forum.donanimhaber.com/xgimi-h2-projektor--144777255
  • hayırlı satışlar sn alien,
    düşündüğünüz bir cihaz varmı satınca

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Bence en güzeli bir Amazon Fire Tv Stick alıp keyfinize bakın, hemde NEtflix Full çözünürlük keyifle izlerseniz. Cihazın android olayına yüklenip fazla ısınmasının da önüne geçmiş olursunuz.

Detaylar :

Alıntıları Göster
    Merhaba biraz gec gordum, smartyoutube’u bi sekilde halletmisim ama tv stick cok iyi fikirmis cunku salonda kullaniyoruz ve tv izlemiyoruz, arada sirada tv izlemek istedigimiz zaman webden aciyorduk. Tv stick’e tv plus vs yuklenebiliyor mu aboneligimiz bosa gidiyor resmen. Ben de sirf bunlardan dolayi xiaomi mi box vs alsam mi diyordum. Bir de sanirim turkiye amazonda yok amerikadan mi getirttiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• reflexx_ R kullanıcısına yanıt
    Amazon Fire TV Stick FHD | Sıfır, Jelatinli, Ücretsiz Kargo İlan No: 842295870https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-amazon-fire-tv-stick-fhd-sifir-jelatinli-ucretsiz-kargo-842295870/detay

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.