Şimdi Ara

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
47
Favori
72.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Amazon Fire TV Stick FHD | Sıfır, Jelatinli, Ücretsiz Kargo İlan No: 842295870https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-amazon-fire-tv-stick-fhd-sifir-jelatinli-ucretsiz-kargo-842295870/detay
    tesekkurler cevap icin, peki sizce amazon mu xiaomi box s mi, xiaominin superonline tv plusi calistirdigini okudum hb’da da bir yorumdan ama amazon fire’i bilmiyorum hic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• XGİMİ H2 cihaz kullanıyorum. Lens kapağı otomatik açılıp kapandığından lensteki tozu ve kalıcı tozlanmayı nasıl temizleyebiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentche -- 24 Ağustos 2020; 14:13:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentche

XGİMİ H2 cihaz kullanıyorum. Lens kapağı otomatik açılıp kapandığından lensteki tozu ve kalıcı tozlanmayı nasıl temizleyebiliriz ?
    Hava üfleyici cihazla :
    https://urun.n11.com/bakim-ve-temizlik-urunleri/fotograf-makineleri-ve-lensleri-temizlemek-icin-hava-pompasi-dust-P382071013
  • Arkadaşlar bluetooth kumandayı bağlayamıyorum telefon app ile kullanmaya başladım. Projeksiyon kumandayı görmüyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu daha önce? H1s kullanıyorum.

Edit: tekrar bt aktive etmek gerekiyormuş home+geri tuşuna basılı tutun,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaty. -- 20 Ekim 2020; 7:15:5 >
  • Blitzwolf VP6
    Çok fazla para harcamadan evinize gayet tatmin edici sinema ve büyük ekran deneyimi almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Cihaz android değil normal projeksiyon, dolayısıyla Xiaomi Mi Stick ya da Mi Box bağlayın. Keyfinizi zirveye çıkarmak isterseniz de Anker Motion+ hoparlörü tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=3cSvdcEcMJA&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 6:7:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Wemax Fengmi Projeksiyonu 6 binden veriyorum. Bu efsane cihazı kaçırmayın derim

İletişim : Facebook,
    https://www.facebook.com/OlguErhan

Xgimi H2 yi eziyor bu cihaz. Renk ve kontrass siyahlarda

• Arkadaşlar selamlar xgimi h1 cihazımın lensinde ciddi oranda çizikler oluştu. Çocukların dokunmasına bağlı oluşmuş olabileceğini düşünüyorum. Lens değişimi ile ilgili bilgisi olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: nocebo

Arkadaşlar selamlar xgimi h1 cihazımın lensinde ciddi oranda çizikler oluştu. Çocukların dokunmasına bağlı oluşmuş olabileceğini düşünüyorum. Lens değişimi ile ilgili bilgisi olan var mı acaba?

Değişmiyor

• quote:

Değişmiyor

Alıntıları Göster

yanıtınız için teşekkürler şu halde çöpe gidiyor projeksiyon. Xgimi'nin servisine de mail attım bakalım ne diyecekler. Eğer çözümü yoksa buralarda belirtelim de millet almasın bari. Böyle bir problemi olduğunu bilsem ben almazdım mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nocebo -- 8 Aralık 2020; 9:44:8 >
  • nocebo N kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olmuyorlar. Ekranda izlerken kötü mü gösteriyor ?
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt

Puslu bir görünü var. Neredeyse buzlu camın arkasından bakarmış gibi.

• Garantili Türkiye satışı olan, garantisi bitse bile Türkiyede yedek parçasını bulabileceğiniz ürünler tercih edin. Elinde h2 si kalan arkadaşımız var. Çok birşey yapmazlar öyle kalır mercek
  • Bu gün döndüler bana. "Valla bize kargolaman lazım ama biliyorsun kargo ücretleri çok yüksek covid nedeniyle e şimdi bir de biz garanti dışı olduğu için tamirat ücreti alacaz. Sen istersen şu kargo ücretlerinin biraz düşmesini bekle" demişler.

"Good day, thanks for your feedback.

Based on the pictures you offered, you might need to send it back for maintenance. 

There will be delivery fee and repairing fee for projectors out of warranty. 

You are now in Turkey, right? The delivery fee has been increased a lot due to the covid-19 issue, maybe you can wait until it gets lower?

Ari"

• quote:

Orijinalden alıntı: nocebo

Bu gün döndüler bana. "Valla bize kargolaman lazım ama biliyorsun kargo ücretleri çok yüksek covid nedeniyle e şimdi bir de biz garanti dışı olduğu için tamirat ücreti alacaz. Sen istersen şu kargo ücretlerinin biraz düşmesini bekle" demişler.

"Good day, thanks for your feedback.

Based on the pictures you offered, you might need to send it back for maintenance. 

There will be delivery fee and repairing fee for projectors out of warranty. 

You are now in Turkey, right? The delivery fee has been increased a lot due to the covid-19 issue, maybe you can wait until it gets lower?

Ari"

hocam geçimiş olsun.

benim h1 de başıma gelmişti sileyim dedim. puslu bir görüntü oluştu. karla kaplı camdan dışarı bakar gibi olmuştu.

sabunlu su ve papiksle bastırmadan temizledim. lenste çizik gibi kaldı ama görüntü normale dönmüştü.

bu işlemi yaparken lensin soğuk olmasına dikkat ederek yapın yapacaksanız. yada fotoğrafmakinası lensi tamiri yapan yerlere götürüp temizletmeye çalışın. dışarıdansa bu şekilde temizlikle muhtemelen sıkıntınız çözülecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam geçimiş olsun.

benim h1 de başıma gelmişti sileyim dedim. puslu bir görüntü oluştu. karla kaplı camdan dışarı bakar gibi olmuştu.

sabunlu su ve papiksle bastırmadan temizledim. lenste çizik gibi kaldı ama görüntü normale dönmüştü.

bu işlemi yaparken lensin soğuk olmasına dikkat ederek yapın yapacaksanız. yada fotoğrafmakinası lensi tamiri yapan yerlere götürüp temizletmeye çalışın. dışarıdansa bu şekilde temizlikle muhtemelen sıkıntınız çözülecektir.

Alıntıları Göster

selamlar yanıtınız için teşekkür ederim :) Şimdilik küstüm kendisine kullanmıyorum. Ancak ilk iş bu tarz bir tamir yoluna gideceğim.

• Herkese selam,

Xgimi Z6 Polar cihazımı satıyorum, hobi odasında az kullanılmış, temiz kutusundadır. Aşağıdaki linkten ilgili satış linkine ulaşabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/xgimi-z6-polar-1080p-4k-3d-anroid-projeksiyon--147509163

• Benim cihazda netlikle ilgili bir sıkıntı yaşıyorum. Her açtığımda ayarlamak zorunda kalıyorum son 1 aydır. Sanki durmadan bozuluyor ayarı anlamadım gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Benim cihazda netlikle ilgili bir sıkıntı yaşıyorum. Her açtığımda ayarlamak zorunda kalıyorum son 1 aydır. Sanki durmadan bozuluyor ayarı anlamadım gitti

Amazon Fire Tv Stick tavsiyemdir.

• quote:

Amazon Fire Tv Stick tavsiyemdir.

Alıntıları Göster

Xiaomi Mi Box var hocam. Benim sıkıntım daha çok H1 ile ilgili sanırım.

• Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3.5 yıldır Xgimi h1 i sorunsuz kullanıyordum. Son dönem görüntü çevresinde 5-6 tane beyaz nokta oluşmuştu ama bu beni rahatsız etmiyordu. Araştırdığımda beyaz noktaların dmd chip inden kaynaklandığı yazıyordu.
    Ancak asıl problemim bugün bir anda projeksiyonun ışığı azaldı. Işık modu en yüksekte olmasına rağmen şu anda perdeye aşırı düşük ışık veriyor ve köşelerdeki beyaz noktalar yok olmuş. En düşük ışıktan bile daha az bir ışık veriyor şu anda.
    Ampül parlaklığını hep en yüksekte kullandım ancak 3,5 yılda ampül ömrünün biteceğini sanmıyorum. Cihazın soğumasını bekledim belki ısınmadandır diye bir faydası olmadı. Cihazı fabrika ayarına aldım sonuç aynı.
    Malum zamanında cihazları Çin'den aldik ancak şu an böyle bir problem yaşıyorum. Bu sorunun kaynağı ne olabilir ve bu cihazı nerede tamir ettirebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxcy -- 13 Eylül 2022; 1:43:35 >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.