Şimdi Ara

Xgimi H1 - H2 - H3 4K inceleme ve Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
47
Favori
72.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stone2003 S kullanıcısına yanıt
    Benim aldıklarım 50 gün sonra geldi. Muhtemelen sizinkilerin de eli kulağındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixed_mind

Benim aldıklarım 50 gün sonra geldi. Muhtemelen sizinkilerin de eli kulağındadır.
    Ama artik turkey direct gozukmuyor ? Gelmez mi o zaman ?

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Hayır, siz aldığınızda Turkey Direct Mail seçeneği ile aldınız. O iş bitti. Sizin malzemeler İstanbul Havalimanı Gümrüğünde bekliyor olabilir. 22 Temmuzda aldığım cihazlar 8 Ağustos'ta gümrüğe geldi ve bana ulaşması 12 Eylül'de gerçekleşti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixed_mind

Hayır, siz aldığınızda Turkey Direct Mail seçeneği ile aldınız. O iş bitti. Sizin malzemeler İstanbul Havalimanı Gümrüğünde bekliyor olabilir. 22 Temmuzda aldığım cihazlar 8 Ağustos'ta gümrüğe geldi ve bana ulaşması 12 Eylül'de gerçekleşti.
    Ben almadim ki daha suan yok o secenek diyorum iste

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Telegram grubunda Turkey Direct Mail seçeneğinin yakında açılacağını yazdı yetkili.
  • Grup linki nedir? Paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karakarrga K kullanıcısına yanıt
    https://t.me/banggoodtrsohbet
  • Xgimi H1S ingilizce menü güncellemesi gelmiş.

Bu cihazın Netflix sorunu hala çözülmedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

Xgimi H1S ingilizce menü güncellemesi gelmiş.

Bu cihazın Netflix sorunu hala çözülmedi mi?
    Cihazda Netflix’i açsanız dahi kalite kötü olur. O yüzden çok üzülmeyin. İzleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 23 Eylül 2019; 7:59:55 >

• h2 veya h3 satan varmı beyler?
  • Merhaba iyi gunler arkadaslar,

Xgimi h1 cihaza youtube guncellemesi geldi fakat bir turlu guncellemeyi beceremedim ayni sorundan muzdarip olan var mi? yardimci olursaniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moskan73

Merhaba iyi gunler arkadaslar,

Xgimi h1 cihaza youtube guncellemesi geldi fakat bir turlu guncellemeyi beceremedim ayni sorundan muzdarip olan var mi? yardimci olursaniz sevinirim.
    Smart youtube yukleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Smart youtube yukleyin.

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederım aksam deneyecegım

• alibabada h3 toplam 5 bin tl ye denk geliyor sizce güvenlimi alsammı. saticiyla konustum alibaba 15 gun koruma altina aliyor dedi ayni sekilde alibabayada sordum onayladilar saticida gumrukte cok vergi cikmasin diye 90 dolar yazariz yada hediye olarak gondeririz diyor sizce nasıl?

• Sempatikoo S kullanıcısına yanıt
    Gümrükte az yazdırmanız birşey ifade etmiyor. Gümrük cihazı sizden benden çok daha iyi tanıyor artık ( fiyatını vs ) %40 extra vergi ödemesi çıkacaktır.

• yüzde 40 neredeyse yarı fiyatı ülkede bizden geçiniyor ;) bu cihazı türkiyede satan yokmu arkadaş ankaradayım birebir nakit parasini veriyim aliyim yada alisveris sitesinde filan satan yokmudur gerci guzel ülkemin saticilaridan h2 ye 7000 yazan var h3 bir kisi satarken gordum sahibindende 6400 istiyodu oda sattim suan elimde yok dedi.

• Sempatikoo S kullanıcısına yanıt
    Devletin geliri kalmadı ki, tarım hayvancılık vs. bitti ülkede.

Vergilerden / Cezalardan / Harçlardan toplarlamaya çalışıyor.

Elektriğe 1 sene içinde %70 zam yapan hangi ülke var.

Sabah gazetesi okuyanlar tabi keyfi yerinde, ekonomi uçtu başlığı ile uyanıyorlar güne ;https://www.youtube.com/watch?v=Z8RLuvXiodQ&feature=youtu.be

• Evet katılıyorum sana bir tarım ülkesinde tarımın ve hayvancılığın bu kadar geri kalması köylerde yaşamın zorlaştırılması insanları habire borca sokma çabası ülkedeki en büyük kayıp şuan. Bu ülkede en büyük önemin tarım ve hayvancılığa verilmesi gerekiyor fakat nedense git gide tarımda çöküyor hayvancılıkta. Ne olcak elindeki domatesi ürettiğin maliyete satamazken pazardan üretim maliyetinin 5 katı fiyata alıyorsun. Hayvanlarına verdigin yem parasini cikarmak icin etini sutunu satiyorsun yine hayvanlara yediriyorsun devlet destek veriyorum diyor git hayvancilik yap ee 500 bin tl lik ahir plani cikariyor karsina arkadas koylerde derme catma ahirda yuz yillardir yapilan hayvanciligin ne zaman luxs sartlari arandida simdi sen yardim icin bu sartlari kosuyorsun demezlermi adama dicemde demezler burası Türkiye burda sana verselerde sesin çıkmaz vermeseler de. Çıkıp çıkıp biz ciftciye destek veriyoruz demeyle olmuyo kime veriyon neye gore veriyon belli degil.
    Neyse fazla siyasete girmek istemiyorum bu arada partide tutmuyorum ben suan ülkenin basina gelse bu ülkeyi saha kaldirir diyecegim birini göremiyorum.

Bu arada xgimi h3 satan varsa talibim:)

• AUN M18 kullanıyorum tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.