Şimdi Ara

XFX Speedster Qick 319 7800 XT Yanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
8.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hocam çok teşekkürler,inanın garantili ile iligi soruları kaygıları anlıyoruz,hele şu an ki Türkiye ortamında insanlar haklı olarak bu soruları soruyor..Normalde yasaya göre perakendeci ürünün garantisini 2 yıl boyunca saglamak zorunda,kullanıcının distribitor ile bile bir işi yok ama malesef uygulanmıyor bir çok yasa..Benim canımı sıkan bu sorular değil,bu soruları cevaplamak güven sağlamak açısından gerekli..Ama bazı insanlar gerçekten art niyetli ve konuyla ya da garanti mevzularından alakasız şekilde karalama yapıyorlar. tutmuş bana cem yılmaz videosu atıyor,öteki başka birşey diyor,ne gerek var bunla ?

Daha önce söyledim yönetcilerin sildiği konuda(7900 xt konusu) yine söyliycem.Evet biz bu kartı Türkiye şartlarında ucuz satıyoruz piyasaya göre gerçekten ucuz ama aslında o kadarda ucuz değil.Bunu anlatmaya çalışıyorum insanlara.bir çok ürün Avrupayada ,Türkiye yede ya asyadan geliyor ya amerikadan..Avrupadaki toptancı bu kartı alırken Türkiye'deki toptancı ile aynı parayı ödüyor,nitekim aynı şekilde %20 gümrük vergisi ödüyor ürünü getirdiği zaman ama aynı ürün Avrupada 800 Eurolarak satılırken Türkiye'de 950 euro civarı satılıyordu biz piyasaya sokmadan önce mevzu sadece ekonomin kötü olması değil Türkiye'de satıcı ürün başına %30 kar etmeye çalışıyor ve aldığı paranın hakkını vermiyor,ben insanlar bunun farkında varsin istiyorum

ben bu foruma 10 yıldır üyeyim,10 yılda 300 ün üzerinde satış yaptım daha bir kimse ile 1 tane sorun yaşamadım bu saatten sonra neden yaşayayım,bizde buradaki herkesle aynı şikayetlere yola çıktık,birşeyleri değiştirmek için uğraşıyoruz zaten çok büyük bi firma değiliz ama zamanla büyüycez bunuda kar marjımızı artırak değil,tüketicinin gönlünü kazanarak yapmayı hedefliyoruz,Garanti konusunda herkes içi rahat olsun 2 yıl birebir değişim garantili ürünlerimiz,zaten çok fazal bozulan birşey değil ekran kartı ama biz olurda bozulursa diye hem müşteriyi bekletmemek adına,hem güven kazanmak adına her karttan elimizde 3 er tane stok fazlası bulunduruyoruz.İleri ki dönemlerde M2 lerde de büyük kampanyamız olucak şu an için satın alma görüşmelerimiz devam ediyor(MSI ve Western digital).

• 0 değerlendirme, yepis yeni mağaza. Kolay gelsin
  • bitti

• XFX iyi markadır. İlk başlarda soğutmada problem yaşasalar da Radeon sınıfında Asus ve Sapphire’den sonra gelir benim için. Görüntüsü de hoş, sessiz çalışan kartlardan.
  • shizo skit kullanıcısına yanıt
    önceki seride pek başarılı değillerdi. serin çalışan kartı sesli çalışır veya sessiz çalışan kartı sıcak çalışırdı. aynı sıcaklık veya ses hedefinde diğer markaların gerisinde kalıyordu. bu seride ne yaptılar bilmiyorum almadan önce araştırmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unununium -- 4 Mart 2024; 19:37:45 >
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

Hocam ürün elime ulaştı sıkıntı yok sıfır kapalı kutu..Almak istiyenler için ürün tekrar aktif olmuş

• JuelzII kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Satıcının dürüst olması mutlu etti. Ekonomi çökünce dolandırıcı sayısı da artıyor sonuçta

Kutuyu vs. atabilir misiniz? Hızlı gelmiş bir de

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

daha henüz takıp test etmedim haftasonu takıp testlerinide yaparım

• Hayatta inanmam faturasını gösterin:( Üşengeçlikten almamıştım vallahi, tüü.. XFX Speedster Qick 319 7800 XT Yanıyor 

• fatura atar mısın ?

şuan 21k ve andagrup satıyor , ilk fırsatta da bu satıcı mıydı ?

• xxxcem kullanıcısına yanıt

Evet aynı satıcıydı

• Faturada adres tc şu bu herkesin özel bilgileri var niye atsın arkadaşlar? Milletin size yalan borcu mu var?

Bu arada dün dolar biraz kıpırdanınca tüm sitelerde elektronik mallara hafiften kondurmuşlar zammı.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

fatura atar mısın ?

şuan 21k ve andagrup satıyor , ilk fırsatta da bu satıcı mıydı ?

Merhaba

Hocam konuya mevzu olan andagrup firmasi biziz zaten uzun yillardir forum donanim uzerinden satis yapiyorduk ama andagrup olarak yeni perakende satisa basladigimizdan online mecralarda hem taninmak icin hemde biraz stok eritmek icin boyle bi kampanya yaptik zaten 10 adet satilinca ve kurda biz amazona koydugumuzda 31 iken simdi 32.5 oldugu icin kampanyayi bitirdik

Forumda ikinci el bolumunde konumuzda var aslinda ama tabi orada kredi karti ile satis olmadigi icin pek ilgi gormedi ancak forumdan bi arkadasa satmistik @speedtwelwe ama kargosu henuz eline ulasti mi bilmiyorum.Dolandirici degiliz zaten 2008 den beri burada satis yapiyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HimuKenshi -- 6 Mart 2024; 12:48:50 >

• HimuKenshi kullanıcısına yanıt

Bi kampanya daha isteriz:)

• Niye bu kadar abarttınız? 6800XT ile birebir aynı kart ve 6800XT 2.elde kutulu faturalı garantili şekilde 10K ya bulunabiliyorken sıfır 7800XT ye 19K pek mantıklı gelmiyor bana.
  • Güvenle kullanabileceğin, faturası ve garantisi gerçek bi kartı kimse 10 liraya satmaz hocam. En fazla 2-3 ay "garantisi" kalmış, büyük ihtimalle pişmiş, içi geçmiş kartlara 11-13 vermeye zaten değmez. Ben o kadar zengin değilim. 19 liraya 6 taksit sıfır yeni nesil kart her türlü alınır.

hayırlı olsun, güle güle kullanın inşallah... XFX Speedster Qick 319 7800 XT Yanıyor 

• Sintai kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.