Şimdi Ara

Xeon X5460 anakart önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    4 GB DDR2 RAM
    AMD HD 7850 1GB 256 BİT
    320 GB 7200RPM HDD
    500W PSU
    E6400 2.13 GHZ

Elimde Xeon X5460 var bu parçalarıma uygun anakart önerisinde bulunur musunuz ?
    Şöyle bi sorun var, işlemcimin arkasında o küçük turuncu banttan yok.
    Değiştirme nedenim 7850 ile 6400 işlemcim çok fazla darboğaz yaşıyor. League Of Legends gibi bir oyunu bile darboğazlı bir şekilde oynuyorum.

• Teşekkürler.O zaman 1 adet g31 anakart ve mod sticker almam gerekecek.
  • X54xx serisi cpu ya G serisi kart alınmaz..(kullanan var demeyin-biliuoruz)
    P3X P4X serisi kart bakılmalı..
  • Arkadaşlar merhaba Xeon 5460 2. El sistem toplamak istiyorum. İşlemciyi rahatça PC yapabileceğim bir anakart önerir misiniz? Bluestacks TextNow VPN

• Hocam kolay gelsin ben uzun süredir birebir aynı sistemi kullanıyorum modunu falan her şeyini kendim yaptım bir soğutucu da taktım ama bir yere kadar iş görüyor overclock yapmam lazım her neyse sorum şu sendeki soğutucu bloğunu nereden buldun bana da lazım aynı boyutlarda bir şey hatta kendim sıvı soğutma yapmayı düşünüyorum ama belki de havayla devam ederim ben bulamadım bizim buralarda uygun fiyatlı bir blok yutdışından alacak olsam da dolar malum şu anda bana bir yardım eder misin be sana zahmet bilgi veriver

Dafont 123Movies FileHippo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axel98 -- 3 Kasım 2018; 14:1:38 >

• Pxx chipset tercih etmenizin özel bir sebebi var mı üstat. Bilmediğim için soruyorum.
  • Y-ZiyA kullanıcısına yanıt
    Tdp/faz sayisi orani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.