Şimdi Ara

XDefiant / Ubisoft / F2P - FPS | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
2
Favori
2.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

XDefiant nedir?
    XDefiant, oynaması ücretsiz, hızlı tempolu, birinci şahıs nişancı oyunudur. Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen XDefiant, Ubisoft evreninden her biri benzersiz yeteneklere sahip oynanabilir gruplar içeriyor. Ekipmanınızı tamamlamak için bunu birincil ve ikincil silahlar, eklentiler ve cihazlardan oluşan bir cephanelikle eşleştirin ve çeşitli haritalar ve modlarla savaşa gidin.

Minimum gereksinimler nelerdir?
    XDefiant için mevcut sistem gereksinimleri henüz kesinleşmedi. Yayınlandıktan sonra herkesin incelemesi için yayınlandığından emin olacağız.

Çapraz Oyun var mı?
    Evet! XDefiant'ın şu anda lansman sırasında Cross-Play'i desteklemesi planlanıyor.

Oyun hangi platformlarda çıkacak?
    Xbox Series X|S, PS5 ve PC.
    Son nesil üzerinde, mevcut nesile benzer şekilde harika bir deneyim sunacak şekilde aktif olarak çalışılıyor.
    Hazır olduklarında onları başlatacağız.

Oyunun konsollardaki performansı nasıl olacak?
    PS5 ve Xbox Series X, 4K'da 120Hz yapacak. Xbox S 1440p'de çalışır ve 120hz modunu açabilecektir ancak her zaman 120hz'yi korumayabilir.

Oyunda Klavye/Mouse desteği olacak mı?
    Şuanlık kesinleşmiş bir bilgi yok, Planlar içerisinde mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 23 Nisan 2024; 19:35:11 >

• 1. Yıl Yol Haritası

Sezon Öncesi Dönemimizin ardından XDefiant'ın sezonsal bir temposu olacak. Topluluk her 3 ayda bir yeni silahlar, haritalar, etkinlikler ve yeni bir grup bekleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 23 Nisan 2024; 19:35:48 >
  • Çok kötü görünüyor.
  • Kapalı betaya katıldım ama vasat gibi XDefiant / Ubisoft / F2P - FPS | Ana Konu 

• Source kullanıcısına yanıt
    Bende siz gibi vasat buldum oyunu
  • Source kullanıcısına yanıt
    Ben önceki beta da sadece 1 el oynayabilmiştim. Ondan sonra bir daha oyuncu bulamadım.

Son beta da davetiye gelmedi.

Farcry a çok benzer dinamikleri var gibiydi.
  • brigand35 kullanıcısına yanıt

Daha iyi hale getirirler umarım şuan ki hali sarmadı bana :(

• KenanK89 kullanıcısına yanıt

Dün gece hemen buldu ama şuan bulamıyor mesela XDefiant / Ubisoft / F2P - FPS | Ana Konu 

• Bu Oyun mu Cod'a Rakip olucak ?

Hiç sanmıyorumXDefiant / Ubisoft / F2P - FPS | Ana Konu 

• Open Beta mi basliyor bugün?

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Bugün Kapalı beta başlıcak önce, açık beta 21-23 haziran da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 20 Haziran 2023; 12:42:56 >

Acik Beta icin henüz ön indirme yok degil mi, yoksa ben mi bulamadim?!

Mobil üzerinde görünüyor indirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 20 Haziran 2023; 12:54:8 >

Siz kapali Beta oynadiniz mi?

Konuyu açtığım zaman katılmıştım kapalı betaya. Bayağı oluyor.

Yeni beta içinde bilgileri paylaşayım o halde.

Download Size : 28.501 GB (1.000.003)

- Closed Beta Players : Tuesday, June 20th, 2023 - 10 AM PT/ 1 PM ET

- Open Session Start : Wednesday, June 21st, 2023 - 10 AM PT / 1 PM ET

- End time: Friday, June 23rd, 2023 - 11 PM PT / 2 AM ET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 20 Haziran 2023; 12:58:42 >

Bende henüz "konsola indir" görünmüyor. Büyük ihtimal Closed Beta oynamadigim icindir.

• Önceden kapalı betalara katılmamıştım, bu gece ilk defa XDefiant'a giriş yaptım.

Cross-Play kapatmıştım ama bir süre oyuncu bulamayınca açıp tekrar girdim kısa sürede oluşturdu. Saat'in sabaha karşı 4-5 olmasından da kaynaklı olabilir.

Call of Duty'ye uzun yıllardır alışkanlık olunca ona göre kıyasladığımda vuruş hissi çok zayıf geldi, controller tepkileri de oldukça hafif neredeyse kapalı gibi.

Öncelikle oyun içi nişan alma, sürekli sprint, aim assist'in modu ve diğer hassasiyetlerle biraz talim arenasında uğraşmak gerekiyor, sonrasında alıştığımıza yakın bir oynanış sunuyor, beklediğimden iyi diyebilirim. 120Hz seçeneği de mevcut TV'si destekleyenler için, kapalı geliyor ama açınca fayda sağlıyor.

Tabi kısa süre sonra oyunu silip tekrar alıştığım MWII Multiplayer'a geri döndüm ama free to play alternatif arayanlar için gayet başarılı daha da geliştirilir mutlaka.

• Oyunu dün yaklaşık 2 saat kadar denedim.Yeni bir seri ve beta için özellikle beklediğimden daha iyi olmuş.En çok beğendiğim kısmı Mw2 gibi haritaların hepsi sniper oynayan kişilere özel tasarlanmamış baya akıcı güzel savaşlar geçiyor.Her köşebaşında pusan sniper olmayınca rush tarzı çok rahat oynanıyor.Bakalım oyun çıktığında nasıl olacak.

• Beta çok eğlenceliydi. Tam sürüm ne zaman oynanabilir olacak,bir bilgi var mı?
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Bu yaz çıkacağı söylenmişti. Açık beta dan olumlu dönüş vs olursa çıkar büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.