Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.253
Cevap
31
Favori
393.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mstdn

lcd tv den hdmi ile xboxı bağladıgımda ses gelmıyo goruntu net. scartla denediğimde ise ses var ancak goruntuyu netleştiremıyorum.sky__walker veya bilen arkadaşlar cvplarsa sevinirim.teşekkurler

Alıntıları Göster
    @marcus83

Evet, Falcon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

@marcus83

Evet, Falcon.

Alıntıları Göster
    Eyw sağolasın Falcon olmasada fark etmezdi ama falcon olduğunu öğrendiği iyi oldu
  • quote:

Bu soruya cevap veren kişinin mesajını görünce düzeltme gereği duydum, bakın arkadaşlar lütfen bir konuda tam olarak bilginiz yok ise kesin biliyor gibi konuşup soruyu soranı vede diğer okuyacak insanları yanlış yönlendirmeyin.

Aynı Arcade Pack ler gibi, Pro ve Elite Pack lerdede Falcon anakartlı ürünler mevcut, sizin baktığınız konsol hele ki 2008 üretimli ve 2. ay, satıcıya bir sorun eğer ki konsol PAL derse bir de kutu üzerindeki barkoda (ilk sayfada resmi var) bakın (eğerki kutu üzerinde barkod yoksa kutuyu açıp adaptör üzerine bakın) 175w yazısını görürseniz %100 Falcon dur ki bana göre bu konsol %100 Falcon.

quote:

Orjinalden alıntı: spice boy

Arkadaslar bugun bi yerde X360 Pro gordum.Konsolun uretim tarihi 2008.02 di ve HDMI cikisi var sizce bu konsol Falcon mudur?

Alıntıları Göster
    @sky_walker
    Cok sagol yardimin icin o gordugum konsol PAL makineydi.Bu hafta tekrar bakarim 175 watt olduguna.Olmazsa Pro alcaz ins. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: spice boy

@sky_walker
    Cok sagol yardimin icin o gordugum konsol PAL makineydi.Bu hafta tekrar bakarim 175 watt olduguna.Olmazsa Pro alcaz ins. :)

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Xbox için 22" widescreen monitör ne önerirsiniz ?

Şu 3 monitör var aklımda, fazla pahalı olmayan...

http://www.mavibilgisayar.com/ud/6928
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/8372
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/6963

Bu modeller dışında ne önerirsiniz. Sadece Xbox360 için.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7ender

Arkadaşlar Xbox için 22" widescreen monitör ne önerirsiniz ?

Şu 3 monitör var aklımda, fazla pahalı olmayan...

http://www.mavibilgisayar.com/ud/6928
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/8372
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/6963

Bu modeller dışında ne önerirsiniz. Sadece Xbox360 için.

Alıntıları Göster
    arkadaslar xbox u monitore bagladim ve goruntuyu 1360 x 7xx (gerisini unuttum)a koydum simdi ekran ayarlarindanda usten ve alttan tam widescreen gibi seritler yaptim sorum su
    en iyi goruntu hangisinde verir
    1280 x 1024
    1280 x 720
    1360 x 7xx
    800x 600
    600 x 480
    1280x 768

• quote:

Orijinalden alıntı: LilxE07

arkadaslar xbox u monitore bagladim ve goruntuyu 1360 x 7xx (gerisini unuttum)a koydum simdi ekran ayarlarindanda usten ve alttan tam widescreen gibi seritler yaptim sorum su
    en iyi goruntu hangisinde verir
    1280 x 1024
    1280 x 720
    1360 x 7xx
    800x 600
    600 x 480
    1280x 768

Alıntıları Göster
    1280*720 yani 720p ye ayarlayın.
  • quote:

1280*720 yani 720p ye ayarlayın.

Alıntıları Göster
    saol sky_walker
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilxE07

saol sky_walker

Alıntıları Göster
    sky hocam bana da bi çare sadece şunu denemeni istiyorum z5500 optik ten bağlı grid i veya gta yı takıyorum ekranda digitalyazmasına rağmen motor sesi centerdan hiç gelmiyo ama gta da arabanın içinde niko konuşurken centerdan ses geliyo nu normalmi yani motor seisnin center dan gelmemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcus83

Hayır değildir çünkü hiç bir pro falcon değil. Bendede 11 mart 2008 tarihli pro var. Şuana kadar hiçte ısınma sorunu olmadı sonuçta ilk sayfada yazdığı gibi bunlar içinde gerekli önlemler alınmış ama tabi ki bu iş biraz da şans işi ama bence 2008 üretimli olanları gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsin hepsi revize olmuş aletlerdir bence illa falcon olcak diye bir kural yok. Benim şahsi fikrim bu!

Alıntıları Göster
    20 gb hdd aldım arcade packime.taktığımda 13.9 gb gösteriyordu.acaba bu normal bi azalış mı?
    harddisk boş.formatladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Lèon

20 gb hdd aldım arcade packime.taktığımda 13.9 gb gösteriyordu.acaba bu normal bi azalış mı?
    harddisk boş.formatladım

Alıntıları Göster
    xbox hdd nin bir bölümünü kendine ayırıyor. içinde bir kaç demo falanda var zaten görmüşsündür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2339

sky hocam bana da bi çare sadece şunu denemeni istiyorum z5500 optik ten bağlı grid i veya gta yı takıyorum ekranda digitalyazmasına rağmen motor sesi centerdan hiç gelmiyo ama gta da arabanın içinde niko konuşurken centerdan ses geliyo nu normalmi yani motor seisnin center dan gelmemesi

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kartal2339

güncel hala sinek var kafamda yok mu deneyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal2339

quote:

Orjinalden alıntı: kartal2339

güncel hala sinek var kafamda yok mu deneyecek

Alıntıları Göster
    Grid mevcut elimde, bugün bi deniyip bilgi vericem.

• quote:

Grid mevcut elimde, bugün bi deniyip bilgi vericem.

Alıntıları Göster
    Bende bi tane joystick var. USB ile bağlanıyor. Xbox'a taksam onunla oynayabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spice boy

Arkadaslar bugun bi yerde X360 Pro gordum.Konsolun uretim tarihi 2008.02 di ve HDMI cikisi var sizce bu konsol Falcon mudur?

Alıntıları Göster
    peki hdd ye oyun atabiliyo muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Bende bi tane joystick var. USB ile bağlanıyor. Xbox'a taksam onunla oynayabilir miyim?

Alıntıları Göster
    xbox 360 sadece platin'de buldum arcade pack şimdi bunlar sağlıklı mıdır ? yani fwli makine var ama birde orjinal için arcade almayı düşünüyorum.. eylülü mü bekliyim arkadaslar yoksa platin bir arcade alıyım mı hemen sorun çıkarmıcaksa.. çünkü bu sıralar xbox 360 satılmıyordu hiçbiryerde platinde görünce adamların makinesi iyi midir diye düşünmüyor değilim bir bilgi verirseniz hemen alıcam eğer şimdiki alıcağım arcade'la eylulde alıcağım arcade arasında fark yoksa tabi..?

• quote:

Orijinalden alıntı: berry11

Alıntıları Göster
    Hayır

quote:

Orjinalden alıntı: berry11

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Alıntıları Göster
    Hayır

quote:

Orjinalden alıntı: RIDANES

• quote:

Orijinalden alıntı: WoW HELLSCREAM

xbox 360 sadece platin'de buldum arcade pack şimdi bunlar sağlıklı mıdır ? yani fwli makine var ama birde orjinal için arcade almayı düşünüyorum.. eylülü mü bekliyim arkadaslar yoksa platin bir arcade alıyım mı hemen sorun çıkarmıcaksa.. çünkü bu sıralar xbox 360 satılmıyordu hiçbiryerde platinde görünce adamların makinesi iyi midir diye düşünmüyor değilim bir bilgi verirseniz hemen alıcam eğer şimdiki alıcağım arcade'la eylulde alıcağım arcade arasında fark yoksa tabi..?

Alıntıları Göster
    Falcon dur ordakiler sanırım, bi problem yok alabilirsiniz. Yeni Jasper modeli çıkıcak (65nm cpu + 65nm gpu) ancak henüz net bir bilgi yok net çıkış tarihiyle ilgili.

quote:

Orjinalden alıntı: freshflesh

• quote:

Falcon dur ordakiler sanırım, bi problem yok alabilirsiniz. Yeni Jasper modeli çıkıcak (65nm cpu + 65nm gpu) ancak henüz net bir bilgi yok net çıkış tarihiyle ilgili.

quote:

Orjinalden alıntı: freshflesh

Alıntıları Göster
    arakdaşlar 6. ve 7. aylı xbox ların hepsi liteon mu ? (2008)

• quote:

Orijinalden alıntı: jamez

Alıntıları Göster
    mayıs dahil sonrakiler hep lite on malesef
    quote:

Orjinalden alıntı: jamez

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.