Şimdi Ara

xbox360 slim 250gb çok geç açılıyor dvd okumuyor lütfen acele yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 gün 20 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • söny (3 mesaj) TheStarBox (3 mesaj) dingo egret! (2 mesaj) Outlaw-E (1 mesaj) KAKÁ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> xbox360 slim 250gb çok geç açılıyor dvd okumuyor lütfen acele yardım!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1256 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Cihazım aşırı geç açılıyor, açılıştaki logoyu 10 dakika falan seyrediyorum. dashboard açılıncada orjinal olan veya olmayan hiçbir diski okumuyor, bu arızayı bazen kesiyor 2-3 gün sonra tekrarlıyor. geçenlerdede adaptöründen joystick titreşimi gibi ses gelmişti ama çok daha gürültülüydü sonra geçti tekrarlamadı.

fikri olan arkadaş varmı ona göre tamir için istanbul kahraman elektroniğe kargolayacağım.

|
    |
  • Binbaşı
    1256 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    beyler korkuyorum
    az evvelde tuhaf karakterlerle caponca bişiler yazdı siyah beyaz bi ekranda, ekranda altta kocaman E64 uyarısı vardı hep yeşil yanan o yuvarlak düymeyse kırmızı yanıyordu.

yoksa?
  • Yarbay
    9997 Mesaj
    geçmiş olsun makinen ölmüş
  • Yarbay
    6480 Mesaj
    ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendomi -- 14 Mart 2012; 11:35:15 >
  • Yarbay
    2808 Mesaj
    E64 HATASI HARDDİSK TEN KAYNAK LANIR BİLDİĞİME GÖRE.
  • Yarbay
    2841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dingo egret!

Cihazım aşırı geç açılıyor, açılıştaki logoyu 10 dakika falan seyrediyorum. dashboard açılıncada orjinal olan veya olmayan hiçbir diski okumuyor, bu arızayı bazen kesiyor 2-3 gün sonra tekrarlıyor. geçenlerdede adaptöründen joystick titreşimi gibi ses gelmişti ama çok daha gürültülüydü sonra geçti tekrarlamadı.

fikri olan arkadaş varmı ona göre tamir için istanbul kahraman elektroniğe kargolayacağım.

Geçmiş olsun cihazın malasef 3k görmüş tamir ettirebilirsin cihaz kaç üretim 2006 2008arası ise hiç uğrasma tekrardan aynı sorunu yaşarsın
  • Yarbay
    20039 Mesaj
    @söny

Arkadaş slim kullanıyor
  • Yarbay
    3685 Mesaj
    Geç açılması HDD ile alakalı , birde HDD yi çıkartıp dene
    |
    |
  • Yarbay
    2841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fleshstorm666

@söny

Arkadaş slim kullanıyor

Yazılmamış hocam pardon
    |
    |
  • Yarbay
    2808 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

E64 HATASI HARDDİSK TEN KAYNAK LANIR BİLDİĞİME GÖRE.

La yazmışız ya harddiskten oluyor diye bol keseden sallıyorsunuz e64 ya harddisk yada voltajdan oluyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: söny

quote:

Geçmiş olsun cihazın malasef 3k görmüş tamir ettirebilirsin cihaz kaç üretim 2006 2008arası ise hiç uğrasma tekrardan aynı sorunu yaşarsın

slim 3k ?

• Yarbay
    2841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: QSMANLI

quote:

Orijinalden alıntı: söny

quote:

slim 3k ?

Çok bilmiş kardeşim bir konuda slim olduğu yazılmıyor 2 şu yorumları atmadan konuyu tam okuyun bak üste ne yorum atmışım

Google forum kılavuzu yazmanızı şiddetle öneririm hoşcakalın

• Yüzbaşı
    964 Mesaj
    bazen bende de oluyor cihazı 1-2 kere yeniden başlatıyorum düzeliyor.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.