Şimdi Ara

Xbox Wireless Controller Robot White 523TL (gümrükten geçti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
8
Favori
11.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Shop4tr linkini attığınız ürün (Xbox wireless controller olarak geçenler) adaptör olmadan Bluetooth üzerinden bağlanabiliyor bilgisayara, eğer laptop tarzı Bluetooth bağlantısı olan bir cihazınız varsa. O adaptör Bluetooth bağlantısı olmayan bilgisayarlar için. Veya usb-c kablosuyla da bağlayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SondurakBarcelona S kullanıcısına yanıt

360 değil.

• designr kullanıcısına yanıt

Evet tekrar bakınca one controller galiba ama son nesil değil ve Bluetooth özelliği yok. Konu başlığındaki ürün değil yani, bu konuda tartışılmasına gerek yok. Yanıltıcı oluyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SondurakBarcelona -- 19 Aralık 2020; 16:16:40 >
  • Hocam garanti şartları nasıl acaba herhangi bir sıkıntı yaşadığımızda tamir ya da değişim konusunda yardımcı oluyorlar mı

• gümrük ücreti amazon gibi değil sanırım, kapıda falan mı veriyoruz?

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt

Evet kapıda gümrük ödenecek. Aliexpress alışverişi gibi aslında ama bu ürün İngiltere den geliyor. Ben sabah sipariş ettim kargoya verildi, şu an Londra'da görünüyor.. Türkiye ye girdikten sonra PTT sitesinden gümrük ücretini kontrol edebileceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Hocam garanti şartları nasıl acaba herhangi bir sıkıntı yaşadığımızda tamir ya da değişim konusunda yardımcı oluyorlar mı

Avrupa cihazlari trde garanti var diye biliyorum. Gelince kayit edicem hesaba. Garanti baslayacak mi gorecem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 655 tl e çıkmış

• Bu bedelin üzerine gümrük vs veriyormuyuz yoksa site hallediyor mu?

• normal aliexpress siparişi gibi düşünün, ptt getirecek, vergi çıkarsa ptt'ye ödeyeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Avrupa cihazlari trde garanti var diye biliyorum. Gelince kayit edicem hesaba. Garanti baslayacak mi gorecem.

Alıntıları Göster

Vakit ayırıp geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim ben PlayStation dört kolu almayı düşünüyorum acaba PlayStation dört kollarında da Avrupa ürünlerinde garanti var mı

Hocam bir de bu ödediğimiz fiyata ekstra olarak vergi ödeyeceğiz değil mi ürün ülkeye gelince

• Tabi ki Türkiye garantisi olmuyor dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Vakit ayırıp geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim ben PlayStation dört kolu almayı düşünüyorum acaba PlayStation dört kollarında da Avrupa ürünlerinde garanti var mı

Hocam bir de bu ödediğimiz fiyata ekstra olarak vergi ödeyeceğiz değil mi ürün ülkeye gelince

Alıntıları Göster
    Ps4 kolunu trden alin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Ps4 kolunu trden alin bence.

Alıntıları Göster

tamamdır hocam tavsıyenız ıcın cok saolun

saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Optimizer

Bu bedelin üzerine gümrük vs veriyormuyuz yoksa site hallediyor mu?

Kapida ptt yetkilisine oduyorsunuz sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

Eski nesil kol bu

• plutonium35 P kullanıcısına yanıt

bu 8. nesil kol son çıkanı 9. nesil olması gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

bu 8. nesil kol son çıkanı 9. nesil olması gerek

Peki fark nedir çok ciddi bir fark yoksa alınabilir sanırım sonuçta orjinal ve tüm cihazlarla uyumluyuş

• hocam dualsense için ne kadar gümrük ücreti çıktı? aynı şekilde ben de satın aldım ancak araya haftasonu girdiğinden güncelleme gelmedi hala

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.