Şimdi Ara

Xbox Wireless Controller Robot White 523TL (gümrükten geçti) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
8
Favori
11.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Xbox Wireless Controller Robot White 523TL (gümrükten geçti) hala ses soluk yok benden sonra sipariş edenlerin ürünü gelmiş mesele anlamadım nasıl iş
  • Mirian M kullanıcısına yanıt

Sabahtan beri bakıyorum hep unavailable yazıyor.

• Bf5 B kullanıcısına yanıt

Mail adresi vermemişler, contact form üzerinden yazın biz size döneriz yazmışlar. Live chate bağlanabilsem keşke ama sabahtan beri hep kapalı. Başta bir teknik sorun var sanmıştım ama yeni açtığım hesap giriş yapabiliyor, onda da live chat unavailable maalesef.

Hayır şu an unavailable.
  • Yarın live yakalarsam yazacağım ben size.
  • 2 mart akşamı sipariş verdim ben de durum bu.
    Xbox Wireless Controller Robot White 523TL (gümrükten geçti)

Bence de sizin takip durumu normal değil.

Çok teşekkürler. Ben de şimdi yine aynı firmanın işlettiği shop4world.com sitesinin contact formundan yazabildim. Belki onlar çözüm bulurlar. Ama live chate bağlanabilmek çok iyi olur

Nereden ulaşacağım peki bunlara ben
    Size de online gördüğümde yazayım. Maalesef elimden başka bir şey gelmiyor. Sadece şunu söyleyebilirim. Okuduğum yorumların büyük çoğunluğu olumlu. Sorun yaşayarın da bir şekilde sorunu çözülmüş. Ben dolandırıldım diyeni görmedim ben. İletişim kurabildiginizde sorunu cozeceginizi düşünüyorum.
  • Shop4world.com dan doldurduğum forma 5 dakika içinde cevap verdiler. Ürün daha ellerinde değilmiş, 17 martta kargolayacaklarmış. Giriş sorununu çözemediler. başka tarayıcıdan girmeyi denedin mi falan demişler ama en azından banlanmadığımı bilmek güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün siparişin gönderildiğine dair mail geldi. Ama hesaba hala giriş yapamıyorum, giriş yaptığım an Error 504 Gateway time-out veriyor, çerezleri temizleyene kadar da düzelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 11 Mart 2021; 19:29:53 >
  • 17.gün siparişimin Item departed from sorting hub olarak gözüküyor hala :(

• 2 martta verdigim Xbox Controller White bugün geldi. Kargo aşamalarını ve vergiyi merak edenler için ekliyorum. 470 + 70, 540₺ ödedim. Site üzerinden kullanabileceğim 47₺ de puan kazandım. Baya karlı oldu tr fiyatlarına göre.
    Xbox Wireless Controller Robot White 523TL (gümrükten geçti) Xbox Wireless Controller Robot White 523TL (gümrükten geçti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bf5 -- 20 Mart 2021; 16:53:14 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• hiç kullanmadığım white controller var mediamarkt tr ürünü 500 e ist içi veririm isteyen olursa

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 5 martta verdiğim sipariş 24 gün sonra bugün ulaştı. siteye giriş yapma sorunu da çözülmüş. 93tl vergi çıktı. paketin üzerinde 60 pound yazıyordu. ptt sisteminde pound olmadığından 60 dolar üzerinden vergi hesaplanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 29 Mart 2021; 16:45:18 >
  • Sanırsam siparişi buradan vermenin çok ta bi mantığı kalmıyor vergiyle vs. 550 lira ürün, vergi 80-100 lira olsa zaten piyasadan 50 lira düşük oluyor. Kargo vs. uğraşmaya değmez gibi.

• https://urun.n11.com/series-x-s-aksesuar/xbox-one-x-s-series-9nesil-robot-white-controller-kablosuz-kol-P466817657

Bu mağazada 585 lira gözüküyor fiyat. İthalatçı garantili falan ama fiyat çok mantıklı geldi bana. Bu mağazadan alışveriş yapan var mı daha önce sıkıntı yaşayan oldu mu?

• Site bozulmuş önceden nisanda kol almıştım şimdi 4 farklı kartta denedim hepsinde unable to verify falan hatası veriyor satın alamıyorum hiçbirşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2100 tl olan controller sorunsuz gelir mi , gümrük mevzuatı kaç tl acaba

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.