Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
153
Favori
158.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crysis trilogy remastered çıkış yaptı ama oyunları tek tek satın almak bundle almaktan daha avantajli durumda şuan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • The Witcher Game of The Year Edition 38TL gençlik bekleyen kaçırmasın.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/the-witcher-3-wild-hunt-game-of-the-year-edition/c261457lcnmj?cid=msft_web_collection&activetab=pivot:overviewtab

• Red Dead Redemption aylar sonra yeniden indirime girmiş. Live Gold üyelerine 21TL'ye düşmüş. Almak isteyen kaçırmasın. Şubattan beri indirime girmesini bekliyordum. Bir sonraki indirim 6 ay ile 1 yıl sonra olabiliyor.

• yodayoucancallme kullanıcısına yanıt
    Ben de borderlandsi bekliyordum 24 ay gamepass ultimate vardi bu ay bitti bordelands back compat oyunlarj deals with gold oldu sansima sokayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RDR 1 sonunda indirime girmiş 21 TL gömün

• RDR çok güzel oldu daha dün keşke indirime girse diyordum haber verenlere teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rdr 1 bu fiyata kaçırılmaması gerekiyor, çoğu oyunda da indirim yapmışlar.

• rdr nin hikaye dlc si undead nightmire bir türlü indirime girmiyor oyundan pahalı 30 tl. Oyunu oynadım harikaydı gerçekten.

• Rdr için haber verenlere teşekkür ederim, kaptım hemen.

• Games Deals and Discounts in Xbox Microsoft Store (↑Price) | Page 11 — XB Deals Türkiye bu sayfadan sonrasını kontrol edebilirsiniz öncesinde gamepasste olan oyunların indirimleri var

• Arkadaşlar, rdr almayı düşündüm de live goldum yok 1-2 günlük live gold denemesi falan yok mu xboxta yeni hesap falan açsam?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    yeni hesap alırsan diğer hesaba aktaramıyorsun game pass gold yerine geçiyor bilgine

• Gamepass var başka bir hesapta başkasıyla ortağım ya. Maksadım rdr alabilecek hesap oluşturabilmek

• brnbry kullanıcısına yanıt

normal satışı ne kadardı

• tolgabjk T kullanıcısına yanıt
    60 tl civarı

• tolgabjk T kullanıcısına yanıt
    65 TL

• Game Pass paylaştığınız kişi ile yakınsanız (veya Gold sahibi başka bi arkadaşınız varsa) size oyunu hediye etmesini isteyebilirsiniz, daha sonra kendisine havale/EFT ile yollarsınız. Maalesef kısa süreli ve ucuz Gold almanın pek bir yolu yok.

• jayleen J kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam yakınım değil, xbox çevresinde arkadaşımda yok. Araştırdım ben de bulamadım. 2 günlük deneme falan baktım ama yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

Games Deals and Discounts in Xbox Microsoft Store (↑Price) | Page 11 — XB Deals Türkiye bu sayfadan sonrasını kontrol edebilirsiniz öncesinde gamepasste olan oyunların indirimleri var

Peki hocam bu uygun fiyatlı eski oyunlardan mesela sleeping dogs gibi al oynamadıysan kütüphaneye ekle mutlaka oyna dedikleriniz var mı ? 10 tl 20 tl ye yani eski de olsa arşivlik parasına değecek oyun. Gold üyelik var bu arada.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.