Şimdi Ara

Xbox Slim mat kasa önerirmisiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox seçimi yaparken mat kasa almayı düşünüyorum, ama parlak kasa da çok güzel duruyor. Hangisini önerirsiniz?

• Mat al kesinlikle parlak aldigima pisman oldum.
  • Yani parmak izi dışında çizikler ve tozlanma çok oluşuyor deniyor, ben gözlük camı gibi hassas bezlerle silsem bile çizikler oluşur mu? Ayrıca PS3 Slim mat kasa var bende, 2 yıldır en ufak bir çizik yok mat olduğundan dolayı :) O yüzden mata yönelebilirim
  •  Xbox Slim mat kasa önerirmisiniz?

Mat Kasa da fena durmuyor hani
  • bende parlak kasa var, gerçekten çok şık gözüküyor ve pişmanda değilim. toz falan topluyor tabii ama dediğin gibi hassas bezlerle ara ara tozunu alırsın sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icarusfly

Xbox Slim mat kasa önerirmisiniz?

Mat Kasa da fena durmuyor hani

Sağdaki daha bile hoş duruyor bence.
  • Bende piano black var, açıkçası mat kasalar çıkınca halime üzüldüm diyebilirim. Bence mat kasa alın, toz, parmak izi ve çizikler daha az olacaktır. Ayrıca mat kasa daha hoş duruyor gibi. Eğer günün birinde Xbox360 slim için mat kap yaparlarsa -yapacaklarını sanmıyorum ama- %100 alırım.
  • yani sanki gözlük diye mi takcaksınız cizilse ne olacak oyunları sorunsuz calistirsin yeter bana mobilya mi bu
  • Öyle deme hocam, bu en güzel mobilyadan bile daha güzel bir mobilyadır hardcore gamer için
  • dikkatli kullan parlak al mobilya ve tv de parlaksa süper şık duruyo
  • 250GB'lık modellerde artık MAT. Alacağın parlak modeller eski üretimler olacak ama FW'li istiyorsan onlardan almak zorundasın yeni modellere FW atılmayacak artık.

Bana sorarsan hiç düşünmeden Mat al parlak ile arasında çağ farkı var mükemmel duruyor Mat kasa DVD sürücüsünün üzerindeki Xbox 360 yazısı oldukça tatlı geliyor göze. Parlak senin dikkatini çekebilir ama inan 1 hafta 10 gün sonra o parlaklıkdan eser kalmıyor her tarafı çiziliyor, tozlanıyor. Kesinlikle mat kasa diyorum.
  • Mat kasa alıyorum, PS3 slim mat çok güzel zaten yanına da bu daha güzel olacak. ayrıca ps2 slim var birde bende o da mat :) Herbiri de ilk gün aldığım gibi tertemiz duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

250GB'lık modellerde artık MAT. Alacağın parlak modeller eski üretimler olacak ama FW'li istiyorsan onlardan almak zorundasın yeni modellere FW atılmayacak artık.

Bana sorarsan hiç düşünmeden Mat al parlak ile arasında çağ farkı var mükemmel duruyor Mat kasa DVD sürücüsünün üzerindeki Xbox 360 yazısı oldukça tatlı geliyor göze. Parlak senin dikkatini çekebilir ama inan 1 hafta 10 gün sonra o parlaklıkdan eser kalmıyor her tarafı çiziliyor, tozlanıyor. Kesinlikle mat kasa diyorum.

Her defa aynı hikaye fw atılmayacakHer defa aynı hikaye fw atılmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANOZ

quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

250GB'lık modellerde artık MAT. Alacağın parlak modeller eski üretimler olacak ama FW'li istiyorsan onlardan almak zorundasın yeni modellere FW atılmayacak artık.

Her defa aynı hikaye fw atılmayacakHer defa aynı hikaye fw atılmayacak

Yeni gelen makineler Hitachi dvd-rom'a sahipler. Hitachi Slim FW yok piyasada c4eva çıkartana kadar bekleyecek herkes.

• Piona kasalar daha dekoratif durabilir ama toz ve çizik açısından mat kasalar herzaman daha avantajlı
  • Bende parlak olandan var mat almanı tavsiye ederim
  • Ben 4gb slim aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonsolMania -- 13 Nisan 2012; 18:34:29 >
  • Parlak kasa çok asil ve şık duruyor, bir de TV de piano black kasa olunca birbirlerini tamamlıyorlar resmen. Durduğu yerde çizilmesi durumu oluyor ama kasayı büyük bir gözlük bezi ile temizlediğim için pek sıkıntı olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.