Şimdi Ara

XBOX SERİES X/S TV-MONİTÖR-KULAKLIK TAVSİYESİ [ANA KONU] (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
61
Favori
84.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox Series S için kulak içi wireless kulaklık var mı ?

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşm degerlendiricem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zooe kullanıcısına yanıt
    Satma sebebiniz hocam? Xbox ı mı satıyorsunuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Sattım evet hocam Xbox u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 20 Mayıs 2022; 20:43:7 >

Merhaba ,

Düşünen olursa elimde kullanılmamış 600 Gen 2 Max var, kullanmadığım için satıyorum 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkem0707 kullanıcısına yanıt

1080p için bu monitörü tavsiye ederim.

• Çok az kullanılmış steelseries 9X satıyorum ilgilenen olursa pm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar Xbox için Raizer kaira pro ilanımı 1300 e çektim.. Fiyatlar 2.7 3.k kullanmadım ilanımda mevcut Ayrıca çok çok eski üyeyim Refler mevcut..
    XBOX SERİES X/S TV-MONİTÖR-KULAKLIK TAVSİYESİ [ANA KONU]

• Belki daha önce sorulmuştur ama bu iki kulaklıktan hangisini tavsiye edersiniz Series S için. XBOX SERİES X/S TV-MONİTÖR-KULAKLIK TAVSİYESİ [ANA KONU]

• aylmz07 kullanıcısına yanıt
    Hyperx çalışmıyor bildiğim kadarıyla. Usb den takmak zorundasınız xbox a. O da tanımıyor diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ConCarnage kullanıcısına yanıt
    O zaman 1000₺ altina stell alayım.

• Bu ikisi arasında nasıl bir fark var acaba?
    XBOX SERİES X/S TV-MONİTÖR-KULAKLIK TAVSİYESİ [ANA KONU]

• Arkadaşlar Series S için

Fiyat performans olarak bundan iyisi var mıdır? İndiirme girer mi bir de bu sizce beklemek gerekir mi?

Series S için 2K zorlama mı olur dersiniz ya da, daha ucuza 1080P al geç diye. Video izlenecek ve oyun oynanacak.

• Xbox series x'e bluetooth ile bağlanan hoparlör veya kablosuz bir sistem varmı arkadaşlar kulaklık harici bilen veya deneyen varsa yazabilirmi.

• Selamun aleykum
    Hali hazırda hyperx cloud 2 kullaniyorum.Rekabetçi fps oyuncusuyum. Daha üst segment; vay be ben meğersem şimdiye kadar ayak sesi hiç duymuyormuşum dedirtecek bir wireless kulaklık arıyorum. Gözüme şunu kestirdim. Sanırım cihaz türkiyede olmadığından şu arkadaş getirtiyor. Ne kadar güvenilir bilmem tabii.
    Bu kulaklık ve ya satıcısı hakkında bilgisi olan ve ya her hangibir kulaklık tavsiyesine açığım.

https://www.hepsiburada.com/turtle-beach-stealth-700-gen-2-wireless-premium-oyuncu-kulaklii-yurt-diindan-p-HBV0000191K95?magaza=Amerika%27dan+Kolay+Al%c4%b1%c5%9fveri%c5%9f&url_src=and-product-detail

• kabune kullanıcısına yanıt
    Bluetooth veya usb ile max alabileceğin kalitenin sınırı var. O sınırı profesyonel kulakliklar ile asarsin onunda xboxda desteği yoktur.

Bende düzgün mikrofonlu ucuz yollu series s'e kulaklik ariyorum. Tavsiyelere açığım

• oytunjo kullanıcısına yanıt
    Xss için 2k gereksiz ama iyi bişi aliyim 10 yıl kullanirim dersen 2k 144 hz 350 cd aşağısı bakma derim.

Ben msi optix 24 inc 1080p 144 hz ips aldım f/p ürün tavsiye ederim

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt

Turtle beach recon 500 aldım bende uzun araştırmalar sonucunda tam bir fp ürünü 60mm sürücü farkı bariz belli oluyor ve mikrofonu standartların üzerine.

• https://www.hepsiburada.com/lg-ultragear-27gp83b-b-27-165hz-1ms-hdmi-g-sync-qhd-ips-monitor-p-HBCV00000M1X4G

Bu monitörün fiyatı uygun noktaya gelmiş gibi ne diyorsunuz?

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-g27cq4p-27-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-premium-wqhd-curved-oyuncu-monitor-pm-HBC000006H128

Bundan 2 bin lira fazla vermeye değer mi. Nano IPS'miş üstteki o nedenle değer gibi duruyor ama ne derisniz?

Birini sipariş vereceğim. İleride Series X'e geçersem diye 2K almak mantıklı geliyor. Samsung baya pahalı ama 1 kere alınıyor denip alınmalı mı ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oytunjo -- 6 Haziran 2022; 18:45:49 >

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.