Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1712. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: MichaelMyersSTAB
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17101711171217131714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam kolları kutudan çıkardıktan hemeb sonra takmak gerekiyor ancak 3-4 yıl sonra içeriden erime yapan kollarım da oldu, kaliteli koruyucu almakta fayda var. Benim yöntemimi deneyebilirsiniz geçici olarak.
  • Silverjazz S kullanıcısına yanıt
    Klavye ve mouse usb ile bağlaniyorsa konsolun usb portuna takabilirsiniz direkt çalışır.
  • ImTheLeqend kullanıcısına yanıt
    Kaliteli koruyucu öneriniz var mi acaba ? Konsolu alali 2 hafta oldu.
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Açıklama yapmışlardı, Pes 22 tamamen yeni nesil için Unreal Engine 5 grafik motoru ile geliştiriliyor. Bütün iş gücünü buna yoğunlaştırmak için Pes 21 sadece kadro güncellemesi almıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverjazz

Herkese merhaba

Dün xbox series x alarak xbox ailesine katılmış oldum.Birkaç sorum var ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Laptopta kullandıgım wireless mouse ve klavye var.Xboxta kullanabiliyor muyum?

2K 144 HZ 27 YADA 32 İNÇ MONİTÖR ÖNEREBİLİR MİSİNİZ?

İP TV ALACAM AMA HER İP TV UYUMLU OLUYOR MU XBOXLA. UYGULAMA VAR STORE'DA ONU İNDİRİP SATIN ALDIĞIM İP TV'Yİ UYGULAMAYA MI TANITACAĞIM.BU KONUDA HİÇBİR FİKRİM YOK.

ÇOK SORU SORDUM BİLİYORUM AMA CEVAPLAYANLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:)

Gigabyte M27Q
  • Star Wars: Squadrons will come to (EA Play) Xbox Game Pass Ultimate in March!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler selam şu linkini paylaşmış olduğum ssd Series X uygunmudur sizce ? 1TB olan modeli

Seagate Barracuda Fast SSD USDB-C, 1TB,STJM1000400

https://www.amazon.com.tr/dp/B082PGPHWZ/ref=cm_sw_r_em_apa_i_ZE4V9Y8NP2794RKAJW2H?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 26 Şubat 2021; 5:30:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhabalar , büyük ihtimalle uyar cihazda usb girişi olduğuna göre bunu görecektir diye düşünüyorum. Ancak hız kaybınız çok olur.
    Bunun yerine microsoftun series için çıkardığı özel ssd yi alsanız bence daha mantıklı olur.

https://www.amazon.com/Seagate-Storage-Expansion-Solid-State/dp/B08K3S6WJM

Avrupa amazonlara bakmadım oradan daha uyguna da gelebilir belki. Sanırım 500 tl gibi bir fark oluyor ancak kaybedeceğiniz hızı düşününce ben olsam pahalı olanı alırdım şahsen.
  • Hocam selamlar ben onu sonradan farkettim videoları inceledikten sonra su ürünü almaya karar verdim hocam bir bakarsanız çok sevinirim .
    SanDisk Extreme Portable SSD 1050MB/s 1TBhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08GTYFC37/ref=cm_sw_r_sm_apa_i_T749DQX4683972ZHG9SX
  • Selamlar hocam şöyle söyleyeyim attığınız ucuz bir ürün olsa olabilir derdim ama bu fiyata mantıksız bence. Şu linkten aldığım bilgiye göre :https://www.pocket-lint.com/games/news/xbox/153705-xbox-series-x-series-s-seagate-storage-expansion-card

Cihazın içindeki ssd nvme bunu hepimiz biliyoruz expansion olan ssd de nvme miş. Bu büyük bir olay yani. Nvme ssd olup PCIe 4 portundan bağlanan bir ssd ile usb den bağlanan ssd arasında çok fark var. Şuan belki tüm farklar ortaya çıkmayabilir ama ileride platform bazlı özelleştirmeler , fast startup vs gibi durumlar geliştikçe fark ciddi olarak artacaktır ben hala diğerini almanızdan yanayım. Sizde series x mi vardı s mi vardı hocam ?

• muratcangm kullanıcısına yanıt

Anladım hocam çok teşekkür ederim fikirleriniz için bende series x var şuan için bekleyeceğim gibi Sandisk olanı YouTube videosunda okuma ve yazma süreçleri ilgimi çekmişti hızlıydı ama dediğiniz gibi kendi ssd üzerinde karar vermek daha doğru olacaktır biraz bekleyim bakalım :)

• Rica ederim hocam. Hızlıdır tabii ssdler genel anlamda hızlı zaten hocam ama nvme ayrı bir kategori yani. Her ssd de aynı ssd değil diyeyim :)

O açıdan ben olsam her türlü 300 400 fazla verir kendi için özel ürettirdiğinden alırım hocam. Hız farkı için bence değer. Ama series x varsa zaten 1 tb alanı var ekstra alan olmasa da bir süre idare eder bence oynanmayan oyunları falan silerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcangm -- 26 Şubat 2021; 10:46:57 >
  • muratcangm kullanıcısına yanıt

Aynen hocam bende o şekilde ilerlemeyi düşünüyorum şuan için birazcık daha piyasaya gelsin ürün öyle alacağım şuan için dediğiniz gibi kendi alanı ile idare edeceğim teşekkür ederim.

• Arkadaşlar merhaba, Series X'de kullanmak için olabildiğince uygun fiyatlı kulaklık tavsiyelerine açığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venom Snake

Arkadaşlar merhaba, Series X'de kullanmak için olabildiğince uygun fiyatlı kulaklık tavsiyelerine açığım.

• Hocam siz daha yeni almadınız mı kulaklığı ? Hemen satış a koymuşsunuz. Bir sıkıntı vs mi var acaba.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt

Evet yeni aldım. Amazon sağolsun 2 adet gönderdiği için diğerini satıyorum.

Kendi cihazımı kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim.

• Hea tamam o halde 👍🏻 ben Xbox wireless ı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 17101711171217131714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.