Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1710. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.174
Cevap
790
Favori
3.740.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 17081709171017111712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her paylaşimli hesap böyle değil ki. Düzgün plati.ru saticilarindan alirsaniz başiniz ağrımaz. Hatta kimi saticilar o kadar düzgün insanlar ki, eğer aldiğiniz hesabi xbox one'a girdiyseniz önceden, series s ve x'e girme hakki taniyor konsolu upgrade ediyorsaniz.
  • muratcangm kullanıcısına yanıt

teşekkürler.Benim gamepad 3-4 gündür lt tuşu titrerken takılıyor gibi oluyor bu sorunu yaşayan var mı? Olmadı ilerde bir tane daha alıp bunu garantiye vericem rahatsız ediyor

• Beyler dün efsane bir şey buldum. Hemen sizinle de paylaşmak istedim. Test ettim sorunsuz çalışıyor.

Elinde pc uyumlu kolu olup 2 kişi oynamak isteyen varsa bu yorum sizin için .Dün buldum bunu ve 2. kolu almaktan kurtuldum 700tlye. Sizinle de paylaşayım dedim.

şimdi series x var bende 1 kollu . birde logitech f710 var kablosuz gamepad. Pc veya telefon , tablet falan hepsi olur. elimizde ki cihazdan xbox remote playi açıyoruz.Ben laptoptan açıyorum . Kolumuzu o cihaza takıyoruz. Pc kolu tanıdıktan sonra cihazı o kolla uzaktan kontrol edebiliyoruz. laptopu da xbox odasına koydum . Bu şekilde 2 kol ile oynayabiliyoruz arkadaşlar . Dün arkadaşımla ufc injustice fifa oynadık sorunsuz . hiç bir gecikme yok. kardeşimle nba attık . hiç bir sorun yok . kendim onla oynadım xbox kolundan sonra bakayım lag olucak mı diye . sıfır sıkıntı. benim internetim iyi 80-8 . ondan da olabilir ama bilmiyorum . siz yine deneyin

Bu şekilde 700 tl yeni kola para vermekten kurtuldum . En azından logitech f710 bozulana kadar.

Umarım işine yarayan arkadaşlar olur. Çok sevinirim. Konu sahibi kimse yorumu ana konuya sabitlerse çok sevinirim. herkes görsün . kesinlikle işine yarayan olur.

• enesbey99 kullanıcısına yanıt

Bu sizin WAN hızınıza bağlı olmayan, LAN hızınız ile alakalı bir uygulama. Lokal ağınızda özellikle Remote play için 5Ghz bandı kullanılması tavsiye ediliyor. İyi bir router ve sorunsuz bir ağınız var ise sıkıntısız bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Ben de Windows 10 için Xbox Game Streaming App kullanıyorum. Haliyle telefonu yada tableti meşgul etmemiş oluyorum. Bilgisayarım ethernet ile bağlı olduğu için kablosuza göre daha stabil. Oyunları klavye ve fare ile de oynayabiliyorsunuz. Gamepad takılı ise onu da kullanıyorsunuz.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 25 Şubat 2021; 10:52:24 >

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Laptop u kullaniyorum bende . Xbox a klavye mouse bağlı zaten. Laptopu sadece 2.kol ihtiyacını görsün diye kullaniyorum. Şu ana kadar çok işime yaradi bende ayni uygulamayı kullaniyorum. Sadece laptoptan yatarak kendim oynayayim dedim . Görüntü arada bozukluyor. Wifi olduğu için sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbey99 -- 25 Şubat 2021; 10:57:40 >
  • hayalet002 H kullanıcısına yanıt

Sarj aletin varsa yeterli olur.Ben de varta marka sarj aleti var.Gp marka pillerimi onda sarj ediyorum.Bir sorun olmaz.

Ayrica sarjli pil alacaksaniz bol ve 2700mah olanlardan alin.Ben yillardir Gp marka pillerden kullaniyorum.Cok memmunum.Kampanyalardan alin birde pilleri.Ulkemizde herseyin fiyati maalesef cok degiskenlik gosteriyor.Acil degilse indirimli gunlerden alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    Şundan aldım
  • Dirt 5 PlayStation Store'da 499 tl den 374 tl ye düşmüş. Bizde hic indirim yok. Yazıklar olsun 😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanka18

Dirt 5 PlayStation Store'da 499 tl den 374 tl ye düşmüş. Bizde hic indirim yok. Yazıklar olsun 😂

Dirt 5 Gamepass'e geldiği için karşı tarafa bir iğneleme olmuş sanırım. Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

Bilmeyenler için bilgilendirme olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

teşekkürler.Benim gamepad 3-4 gündür lt tuşu titrerken takılıyor gibi oluyor bu sorunu yaşayan var mı? Olmadı ilerde bir tane daha alıp bunu garantiye vericem rahatsız ediyor

Bende de takılıyordu. Bir keresinde gamepadi elimden yere düşürdüm. O günden beri takılmıyor artık. Düzeldi kendi kendine.

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

Bende bu iki ürünü aldım Amazon’dan. Söylediğim gibi henüz konsolu alamadım. Önümüzdeki 2 aylık süreçte ABD’den getirme durumum olabilir. Ters psikoloji ile en ufak ekipmandan en büyüğe doğru gidiyorum :)

• hayalet002 H kullanıcısına yanıt

Bende aynindan kullaniyorim,gonul rahatliyla gule gule kullanin cok uzun gidiyor,bitince de yedekten takip oyuna devam edebilirsinXbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 😊
  • arkadaşlar 3 yıllık gamepass ultimate üyeliğini paylaşmak isteyen eski ve güvenilir üyeler varsa ortak olmak istiyorum özelden yazabilirsiniz.

• Konsolunuzda forza varsa dirt 5e hic bulasmayin
    Cok kolay bir arcade oyun yapmislar
    Araba fizigi bile baya yavan olmus
    Düz yol ve camurlu yol arasinda hicbir fark yok araba yag gibi akiyor fark etmeden
    60gbyi indirip bununla ugrasmayin kesinlikle

• Güzel fiyat

https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-wireless-oyun-kumanda-mavi.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neco6791 kullanıcısına yanıt
    Değmez mi diyorsun . 2 forza da var bende . Dirt 5 2 kişi split ekran şeklinde oynaniyor mu ? Kardeşimle oynamayı düşünüyordum. Horizon güzel ama motosport u pek sevemedim

Sürüs keyfi olarak forzanin yanina yaklasamaz

Grafikler de kötü duruyor

Ben pek begenmedim

Ben sevdim açıkcası, tam arcade, gir kafa dağıt çık oyunu direk :)

• 
Sayfa: önceki 17081709171017111712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.