Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (3788. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
78.951
Cevap
808
Favori
3.912.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37863787378837893790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim sağolun.

Sahibinden de bir arkadaş satıyor 0 açılmamıs kutulu 1850 TL ye aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt

Bunu neden aldınız hocam? Fiyatı uygun diye mi? Özelliği nedir?

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Hocam bunda Hall efect var yani dflrift sorunu olmuyor + 1 MS ve 1000 hz yani kol çok hızlı. Artı olarak yabancı forumlarda çok öneriyorlardı . Türkiye'de zaten en ucuza 4000 4500 lira falan Ben de normal 9 nesil kol alacağıma Sonuçta drift problemi falan oluyor o sorunu çok uzun süre ortadan kaldırayım dedim en azından. Şu an hiç pişman değilim 9 nesile göre kullanması çok zevkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 15 Mart 2024; 8:38:49 >
  • golllum kullanıcısına yanıt

Ben Odyssey'i bitirdim. Kastığını hatırlamıyorum ama tek bir oyunda sıkıntı yaşıyorsan bence takılma. Optimizasyonla alakalı bir şey olabilir.

• Çerezlik sakız parasına mini oyun eklenmiş. Dileyen satın alabilir. Şuan da oyun ön siparişte.

120fps ve 60+fps özellikleri mevcut. TV test içinde satın alınabilir.  

www.xbox.com
    Stunt Paradise ürününü satın al | Xbox
    https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/stunt-paradise/9P14H26BQ9FH
  • golllum kullanıcısına yanıt

Sizle aynı durum olmayabilir, ama bir deneyimimi paylaşayım. Bir ihtimal sizde de bu durum olabilir.

Ben de LG 27GP850 monitör kullanıyorum. Bir süredir oyunlarda takılma yaşıyordum, özellikle starfield oyununda inanılmaz frame düşüyordu. Dedim ben bu oyunu 50+ saat oynadım; böyle oynamış olamam. Sonra konsol ayarlarına bakayım dedim. Ayarlarda 1440p ve 120hz (halo infinite'i 120fps oynamak için açmıştım) seçiliydi. 120hz i kapatınca sorun kalmadı, starfield stabil ve oynanabilir haline geri döndü. Biraz araştıracağım, çok mantıklı bir durum değil. Başına gelen var ise deneyimini paylaşırsa sevinirim. 120hz, vrr, freesync ilişkisi olabilir. Belki benim monitörde bir sorun vardır. Ama 120hz e çekince 30fps oyunun oynanamaz olması mantıklı değil; ayarlarla oynayıp durumu anlamaya çalışacağım.

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Oynadiginiz oyun 120fps degilse konsol ayarlarindan cikisi 60hz yapmalisiniz hocam. Konsol cikisini sadece 120fps oyunlarda 120Hz e ayarlayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • salaRus kullanıcısına yanıt
    Merhaba, çekim hala yapılmadı sizden yapıldı mı acaba ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, Ön sipariş işlemleri çıkış tarihe 1 hafta kala parayı almaya başlar. İşlemi yapıp yapmadığı ile ilgili olarakta mail atar.

• CounTRy678 kullanıcısına yanıt
    Selam, kredi kartı kapalı olduğu için çekim yapılmadığı sms olarak geldi tekrar çekim ne zaman yapılır acaba.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tafo88 T kullanıcısına yanıt

Kendisi otomatik deneme yapıyor. Garantiye almak istiyorsan internet üzerinden hesapla giriş yapıp siparişler bölümünden ödeme yönetimin güncele o zaman hemen yapıyor.

• Bugün tekrardan şunu fark ettim. Yabancılar, özellikle İngilizler oyun CD’si kullanımında baya iyiler. İngiltere’den çok eski, biri Xbox Original konsolunun oyunu 2002 yılı ve diğeri X360 oyunu 2006, ikinci el oyun aldım. İkisi de neredeyse sıfır gibiydi. El değmemiş. Bizim Türkler ise CD kullanmayı bilmiyorlar. CD’nin okunan yüzünü direkt masaya koyuyorlar. Normalde oraya dokunulmaması gerek. Millet hem parmaklarını yapıştırıyorlar, hem de CD’yi ortalığa koyuyorlar. CD kullanımı açısından bile bilgisiziz. Benim kendi kullandığım CD’lerimin tamamı sıfır kondüsyondadır. Ta 90’lardan kalan CD’ler bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 15 Mart 2024; 14:15:4 >
  • x (formerly twitter)
    Ninja Theory (@NinjaTheory) on X
    https://x.com/NinjaTheory/status/1768653457165058133?s=20
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt

Yine aynı tarz düz giden bir oyun olacak muhtemelen yarı açık dünya vb beklemiyorum

• Ses ve müzik ayarlarındaki Mikrofon Tarama ne anlama geliyordu ? Yayın yaparken headsetten gelen oyun sesi yankı yaratıyor, bunu kıssam düzelir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 16 Mart 2024; 15:44:42 >
  • 2ceyrekkokorec kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:

Vakit ayırıp uzun uzun yazmışsınız çok teşekkürler hocam

• haritaci41 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam tekrardan hayırlı olsun fiyatı da uygunmuş

• Funder kullanıcısına yanıt

Ses girişinin şiddetini ayarlamaya yarıyor. Yayınlarda ki ses kalitesine etki ediyor.

• -Radiohead- kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam

• 
Sayfa: önceki 37863787378837893790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.