Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2225. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: emrahkaplan5534
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
76.326
Cevap
788
Favori
3.749.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22232224222522262227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://forum.donanimhaber.com/xbox-series-x-series-s-siparis-takip-konusu--145597435-650

Avrupa çıktığı sürece sorun yok hocam ama bu konudaki bazı arkadaşlara arabistan vs. farklı bölgelerden cihazlar gönderilmiş.

Hem uğraşmak istemedim hem de bugünlerde bulabildiğim en uygun fiyat buydu.

• Derp kullanıcısına yanıt

Tamamdır bilmediğim bir bilgiydi iyi oldu. Bende bu cumartesi kayıt yaptırdım. İthalatçı garantili ama 2 yıl garanti çıktı şansa güzel oldu. Eyv cevap için

• Darkenergy90 kullanıcısına yanıt

Ben eski nesilde bile gayet memnundum, adamlar uygun fiyata takılmadan , kasmadan oyun oynatıyorlar bize. Bu memnuniyetsiz arkadaşların olayı ne anlamış değilim. Bi zaman 60 fps alamamaktan şikayet ediyorlardı, şimdi 120 demeye başlamışlar. 60 da native olmuyormuş. Olmasın yav ne kaybedersin , bazı yerlerini de 50 ile oyna arkadaş. Pc ile karşılaştırıyorlar sürekli , ama karşılaştırdıkları 15-20 binlik sistemler, ayıptır yahu. Bazı insanları memnun etmek imkansız.

• Geldi hocam kullanmaya başladım henüz tam alışamadım ama :)

• LuccaBro L kullanıcısına yanıt
    Web'den Xbox sitesine hesabınızla girip hediye al seçeneği ile 6 aylık kendi mail adresine 1'den 6 adete kadar Live Gold alabilirsin. Sonra 45TL'ye 1 aylık Ultimate alarak gold üyeliklerinizi 1'e 1 ULTIMATE'e dönüştürebiliyorsunuz (max 36 aylık Ultimate alınabiliyor). Bu işlem için sıralama önemli Gold'lar hesaba tanımlanmadan Ultimate abonelik alınmayacak ve hesabınızda mevcut Ultimate abonelik olmayacak (daha önce alınmış ama abonelik bitmiş ise sorun yok).
    Daha detaylı bilgi için alttaki GAME PASS ana konu sayfasının ilk mesajını dikkatlice okuyup ve o sayfayı takip edebilirsiniz:

https://forum.donanimhaber.com/xbox-game-pass-ana-konu-gerekli-tum-bilgiler-ilk-mesajda--136257743

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• tayaydin kullanıcısına yanıt

Bu ne büyük sevap işlemedir böyle Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams Hay Allah razı olsun bende kod arayıp duruyordum nette. Mecbur 7 ayı yakıp 36 ay aktif edecez artık ne yapalım.

• Dubai den 850 $ fiyat aldım. Cihaz ı İran dan getirticem arkadaşlar. Daha uygun a gelicek umarım. Garanti olayı bir yıl olacak ama yapcak bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Hawk. -- 25 Ekim 2021; 14:4:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fat1453 kullanıcısına yanıt
    O fiyata nasıl aldınız? 8k resmi fiyatı.

• 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    2 yıl garanti çıkmaz.
    Avrupa Birliği ülkesinden ithal bir ürünse 1 yıl garanti veriyorlar.

İlk sorunda Microsoft Türkiye zaten söylüyor,cihazınızın Seri No'dan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Xbox Game Pass Ultimate üyeliğiniz için bir sonraki yenileme tarihi 25.10.2024"

Uçan adam sabri gibi dolaşırım ben 1 ay ortalıkta Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• PauLevesque kullanıcısına yanıt
    Çok yanlış bilgi. Ab ülkeleri ve bildiğim kadarıyla dubaiden gelme olanlarda 2 sene çıkıyor. Yanlış bilgi vermeyelim emin olmadan bir konuda

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Kaç para satın almış oldunuz hocam. Ben Xbox ıma 2 hafta sonra kavuşabilcem. Fiyat çok zıplar mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DePiedra0 kullanıcısına yanıt
    Biraz sen yanlış bilgi veriyorsun gibi geldi, ben Dubai’den aldım bir yıl verdi garantiyi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Black Hawk. kullanıcısına yanıt

6 aylık Live Gold üyeliği fiyatı 120 tl. 720 liraya Live Gold + 45 liraya 1 defaya mahsus Ultimate alıyorsunuz. Toplamda 765 liraya 3 yıllık üyelik sahibi oluyorsunuz. Muazzam fiyat.

Bu aralar duaya çok ihtiyacım var; iş arıyorumda 😄...

• tayaydin kullanıcısına yanıt

Allah yardımcınız olsun çok zor mevzular Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

Aralık 2020, bir yıl olmadı (179,99×3)+5,90 = 546 TL'ye 3 Yıllık almıştık (5,90 ilk defa GPU alanlar için özel fiyattı). Nerden nereye...

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

En sonunda oyuna dokundular su an alınamıyor yeni fiyat yakında yüklenir ( Alan aldi zaten)

• 
Sayfa: önceki 22232224222522262227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.