Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Atatürk_1881 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
75.934
Cevap
785
Favori
3.721.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22252226222722282229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni Halo'da tr altyazı yok dimi arkadaşlar ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fat1453 kullanıcısına yanıt
    Çok ucuz değil de. İşte, 15bin bandına gelince (gelecek kaçari yok)
    İyiki almışım diyeceksin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PauLevesque kullanıcısına yanıt

Almanya amazon'dan alınma xbox one'ı 16. ayda Türkiye'de garantiden değiştirdim.

Şimdi Almanya Amazon series x var, 2 yıl garanti gözüküyor. Zaten ms garanti gönderiminde fatura bile istemiyor. Bir yıl verecekse seri no'dan bir yıl verir geçerdi; ki İngiltere'den alanlar bir yıl garantili oldu diye biliyorum. Series x|s serisi konsolu bir yıl sonrasında sitede yazan tarhten önce reddedilen mi oldu? Microsoft Türkiye kabul etmedi ne demek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PauLevesque kullanıcısına yanıt

Amazon İtalya'dan Series X aldım. Konsol 2 yıl, kontrolcü 1 yıl garantili. Müşteri temsilcisinden de teyit ettim. Kontrolcümü de garantiden yenisi ile değiştirdim.

Olmaz, olamaz diye kesin konuşup burada bilgi almak isteyenleri de yanıltıyorsunuz. Ezbere yazmışsınız. Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• Arkadaşlar şimdi bana İran dan gelecek olan Xbox series x in garantisi 1 yıl mı olcak kesin olarak ?

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Malesef yok 😔

• 4K dashboard desteği geldi mi yoksa LG Oled TV 4K 120 FPS güncellemesi aldığı için bana psikolojik olarak mı dashboard daha net gelmekte ? Daha canlı ve net bir görüntü hakim. 2160p diyor bilgi ekranında.

• ctntas C kullanıcısına yanıt

Cilalanmış ve netlik kazanmış bu grafiği beğenen var mı cidden ? Halo serisinin verdiği keyfe birşey demek harcım değil fakat bu makyaj yemiş grafik sizce olmuş mu ? XSX'e yakışmıyor. Gears 5 daha iyi bu grafik ayarına göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sayko RGB

4K dashboard desteği geldi mi yoksa LG Oled TV 4K 120 FPS güncellemesi aldığı için bana psikolojik olarak mı dashboard daha net gelmekte ? Daha canlı ve net bir görüntü hakim. 2160p diyor bilgi ekranında.

Geldi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xbox ın digital edition paketi ne oldu arkadaşlar niye gelmiyor.

• Beyler back4blood gibi co-op oyunları beraber oynamak için bir grup var mı ? back4blood'a başlayım diyorum ama bu oyunların zevki sohbet muhabbet ile oynamak. yaş 35 oldu iş güç derken çevremde oyun oynayan pek bir arkadaş yok. Akşamları 1-2 saat oyun oynayabileceğimiz güzel bir kaliteli bir grup olursa katılabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterlux -- 26 Ekim 2021; 9:54:14 >
  • Red Dead Redemption aylar sonra yeniden indirime girmiş. Live Gold üyelerine 21TL'ye düşmüş. Almak isteyen kaçırmasın. Şubattan beri indirime girmesini bekliyordum. Bir sonraki indirim 6 ay ile 1 yıl sonra olabiliyor.

GTA IV ve Bully'de indirimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yodayoucancallme -- 26 Ekim 2021; 11:23:38 >
  • yodayoucancallme kullanıcısına yanıt

Bully de indirimde.

• Garantiden gelen gamepad'in RT tuşu 2 ay kadar sonra yine yapışmaya başladı :/ Tekrar göndereceğim. Sanırım "biraz" sert kullanıyorum :)

• Sine-FİL kullanıcısına yanıt

Oyun linear tarzda , cd nin avengers ı ile alakası yok , hikaye fena değil gibi daha başındayım , diyalog gidişatına göre 3 tane seçim yapabiliyoruz , bu seçimlere göre karakterlerin durumu değişebiliyor , onun haricinde ilk bölümde karakterler arası ufak challenge vardı ilerleyen bölümlerde de mutlaka vardır . Dialoglar eğlenceli :)

oyunda iki mod var kalite ve performans , ikisi arasında çözünülük dışında çok büyük farklar yok , yansıma çözünürlükleri ve birazda ışıklandırma değişiyor , grafikler fena değil, kombatı eğlenceli

Karakterlerin ability puanları var yeteneklerini geliştirdiğiniz ve ayrıca iki tane toplanabilir var basic ve advantege component bunlarda gearsetlerine ekstra geliştirme yapmamızı sağlıyor , bölümlerin sağına soluna yerleştirilmiş iyice gezilmesi gerekiyor bölümler.

Series x

Kalite modu vs performans modu

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt

Siz hangi modda oynuyorsunuz hocam oyunu?

• Görüntü daha temiz ama 30 fps çekilecek çile değil bu arada kalite modu 30 fps , performans 60 fps , kare hızları kilitli , vrr siz ekranda denedim

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Gece tam başlıyorum, 20 GB güncelleme çıktı, mecburen gündüze bıraktım. 1 2 saate bende başlıyorum. Oldukça eğlenceli duruyor. Bu defa Square Enix başarılı olmuş gibi. ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba series x almak istiyorum amazon yurtdışı stok kontrolü yapabileceğim bir yer var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 22252226222722282229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.