Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2098. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: SultanApex , Sine-FİL
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.317
Cevap
790
Favori
3.747.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 20962097209820992100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mutlu son 😊 Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Microsoft Flight Simulator 2020 series x te görüntü olarak mükemmel değil. Hızlı dönüşlerde kırılmalar oluyor. Ayrıca Türkçe dil desteği olmaması çok saçma olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinji mikami -- 27 Temmuz 2021; 20:49:45 >
  • shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Bu büyüklükte ve sistem sömüren bir oyunun bu performansı vermesi gayet normal. Kullandığımız konsolun gücü bu. 500 Euro'ya satılan aletten daha fazlasını ben şahsen beklemiyorum.

• shinji mikami kullanıcısına yanıt

TV nizde VRR desteği var mı? Kırılma olmaması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun içindeki dükkanda da bedava içerik paketleri var, onları da indirmek unutmayın.

• Grafikleri aşırı iyi geldi bana adamlar yapmış harbiden. Loadingler de maşallah baya uzunmuş bekle bekle dolmuyor sanki sata hdd var:)

• Lithium kullanıcısına yanıt

o listedeki sıraya göre oynayın reachten başlayarak. hikaye sırası o şekilde

• DePiedra0 kullanıcısına yanıt
    Reach’e başladım da beğenemedim oyunu. Altyazı açık olduğu halde ara sahne hariç altyazı gelmiyor. Bir şeyler geliyor vuruyoruz ama olay ne hiç anlamadım. Oynanışta tatsız geldi sevemedim. Gears of war ultimate edition’ı da aynı şekilde sevemedim. Tuşların dizilimini garip yapmışlar şarjör değiştirirken bile zamanlamayı tutmak gerekiyor yoksa yavaş değiştiriyor filan sevemedim. Halo’da yine vuruş hissi var biraz gears’ta oda yoktu. Ben bir de 15 sene önce filan PC’de gears’ı oynamıştım biraz. Hatta oyuna girmek için tarihi filan geriye almak gerekiyordu filan o zaman sevmiştim onun etkisiyle beklentim büyüktü. Artık ikisine de devam etmem muhtemelen. Bir ara hikayelerine filan bakarım youtube’dan yeni çıkacak oyunlarına bakarım belki. Ama Xbox’ın en büyük 2 ip’sini sevememek üzdü açıkçası. İkisinden de daha fazla beklentim vardı. Yakın zamanda far cry 5’i bitirdim ondan sonra dünyaları yavan mı geldi nedir? Oynadıklarımdan Forza güzel, Yakuza 0 sardı, Desperados 3 harika gidiyor. Psychonauts 1 bile çamur gibi grafiklerine rağmen daha fazla keyif verdi halo ile gears’tan. Flight simülatör’e yerim yetmedi hatta rdr online’ı sildim halo’yu da silip öyle bir deneyeceğim. Fable’ı çok merak ediyorum, indirdim, bekletiyorum şimdilik ondan ümitliyim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

TV nizde VRR desteği var mı? Kırılma olmaması lazım.

Arkadaşta en pahalı oyun kartı var onda da oluyormuş. Benimki TV KS 8500

• Lithium kullanıcısına yanıt

Reach en iyi Halo'lardan biri olsa da çok eski bir oyun.Herşey zamanında güzel.

Gears 5 ve yeni gelecek Halo'yu denemek lazım bence bu iki seri için karar verirken.Gears 5'i de sevmezseniz sizlik değilmiş zaten.

• Konsolda oyun oynayan insanları izlerken ne kadar kötü oynuyor derdim doom oynuyorum sürekli ölüyorum gamepade alışmak zaman oluyor galiba

• Nat Pagle kullanıcısına yanıt
    Bende doomda aynı şeyi yaşıyorum. Onda sistem farklı galiba biraz dusmanj katletme şekline göre mermi sağlık falan veriyor diye okudum onları bilerek saldırmak lazım galiba

Doom Eternalsa normal , çünkü piyasadaki en zor fps'lerden biri.

Doom alışması zor ama alıştıktan sonra çok keyifli. Oynanisini iyi anlayıp dusmanlari oldurmek lazım. Cephane ve sağlık oldurus stiline göre veriyor oyun. Bu arada kontrolfreek öneririm mutlaka ben high rise (modern warfare edition) aldım, oldukça işe yarıyor.

• Renk ve hdr ayarını nasıl yapıyorsunuz.

Hiçbir şekilde istediğim renkleri alamıyorum, her gün 2 saat bu ayarlarla uğraşıyorum, oyundan oyuna değişiyor…

Cihaz series x
    Tv 50pus8505

Ps4 + eski lg tv m daha iyi görüntü veriyor.
    Ya karanlık ya çok aydınlık oluyorlar. Özellikle hdr tam nalet.

Fallout 76 da bir türlü renk tutturamadım, gerçekten çok kötü ve göz yorucu oluyor.

• Çok canımı sıkıyor bu renk işi. Ambilightla muhteşem bir deneyim hedefliyordum..

Ayrıca 4k 30 fps çok düşük değil mi forza 5 de.

Metro exodus tavsiye edwr misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Doom Eternalsa normal , çünkü piyasadaki en zor fps'lerden biri.

Doom 2016 ile başlıyayım dedim şu aimi halledebilirsem zevk verecek gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

Çok canımı sıkıyor bu renk işi. Ambilightla muhteşem bir deneyim hedefliyordum..

Ayrıca 4k 30 fps çok düşük değil mi forza 5 de.

Metro exodus tavsiye edwr misiniz?
    Renk ayarları için youtube dan kontrol et, kafana çok takma.

Horizon 5 de 60 fps performans modu var

Metro exodus hikayesini anlaman için 2033 redux ve
    last light redux oynaman lazım, sonra exodus. Aksi halde birşey anlamazsın.

• GamePass'e açılışı Hellblade ile yaptım, bayağı güzel oyun. Başında tavsiye edildiği gibi kulaklıkla oynamak lazım kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

Renk ve hdr ayarını nasıl yapıyorsunuz.

Hiçbir şekilde istediğim renkleri alamıyorum, her gün 2 saat bu ayarlarla uğraşıyorum, oyundan oyuna değişiyor…

Cihaz series x
    Tv 50pus8505

Ps4 + eski lg tv m daha iyi görüntü veriyor.
    Ya karanlık ya çok aydınlık oluyorlar. Özellikle hdr tam nalet.

Fallout 76 da bir türlü renk tutturamadım, gerçekten çok kötü ve göz yorucu oluyor.

Merhaba, bu tv’yi kullandığınız sürece bu sorunları yaşamaya devam edeceksiniz. Nedeni ise üretici 50” modellerde MVA panel kullanarak, IPS panele oranla bir tık iyi bir şey yapmış, ancak bir VA kalitesine yaklaşamadığı için renk bozulmaları yaşıyorsunuz. Panel IPS olsaydı daha kötü bir görüntü alacaktınız. Oyun oynarken bir yandan da tv kumandası ile, kontrast başta olmak üzere diğer ayarlar ile oynayıp ayar yapmaya çalışırsınız.

Çözüm; mevcut tv'yi satıp, va panel, qled yada oled tv almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 28 Temmuz 2021; 8:37:48 >

• 
Sayfa: önceki 20962097209820992100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.