Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1986. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: haritaci41
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.467
Cevap
785
Favori
3.762.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19841985198619871988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jedi Fallen Order, Next-Gen sürümü cuma günü çıkabilir demişler. Ocak'ta gelen güncelleme çözünürlük vs arttırmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 2042 klavye mause ile oynanabilecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mucahid_06 M kullanıcısına yanıt

Tüm konsollar için geçerli mi bu hocam, nerede yazmışlar tam olarak?

• Xbox tr de oyunun sayfasında açıklamalarda yazıyor xbox one ve series s/x destekli

Harika bir haber bu. Benim için şu andan itibaren PC'de oyun oynamanın bir anlamı kalmadı, hem COD hem BF klavye-mouse destekliyor. Harika bir haber.

• Far Cry 6- 7 Ekim
    Back 4 Blood- 12 Ekim
    Battlefield 2042- 22 Ekim

Battık ya hangisini alacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kataaay kullanıcısına yanıt
    Bencede pc işi xbox sayesinde zamanla.bitecek göreceksiniz herkes bir xbox alıp yoluna devam edecek kimse ekran kartlarıyla uğraşmayacak tahminimce

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Bu mesaj silindi.
    Sonuna kadar katılıyorum bu yoruma.

Geçen yıllarda, hep o sene bu sene dedik. Bu sene yeni oyun duyuracaklar dedik. Böyle diye diye yıllar geçti bir tane doğru düzgün oyun duyurmadilar. Koca One X'e bir oyun gelmedi doğru düzgün. İnşallah bu sene de geçen yıllar gibi olmaz.
    Sonuna kadar da haklılar. Var mı bir tane oyun? Yeni nesil konsol çıkarıyorsun aradan kaç ay geçmiş hala oyun yok. Ya bir konsolun çıkış oyunu nasıl olmaz. Beğenirsiniz begenmezsiniz Sony Ps5'e kaç oyun çıkardı şimdiye kadar. Yanlışa yanlış demeyi de öğrenin biraz.

Xbox sever adamları da Xboxı biraz eleştirdikleri için Sony fanboyi ilan etmişler hemen burada. Bu adamların geçmişten beri Xboxa sempatisi var zaten. Xboxı seviyorlar. Sony fanboylugu ile ne alakası var. Her eleştiren Sony fanboyu mu oluyor?
    Konuyla alakasız ama Konsol üssüne Series X gonderilmemesi de büyük ayıptı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Klavye-fare desteği çok iyi gerçekten. Umarım daha da çoğalır, bizi PC ihtiyacından kurtarırlar Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• Battlefield gamepass olayı yalan olduğuna göre. Hayata devam. Birde gameplay videoyu Xbox event e bırakmışlar. Boşuna gidecek 10dk event ten.

• kataaay kullanıcısına yanıt

Darısı Apex'in başına

• KenanK89 kullanıcısına yanıt

Gamepass'e gelmeyeceği kesinleşti mi?

• quote:

Gamepass'e gelmeyeceği kesinleşti mi?

Hayır henüz belli değil. E3 daha başlamadı 13 Haziran da game play video yayınlanınca belli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Battlefield gamepass olayı yalan olduğuna göre. Hayata devam. Birde gameplay videoyu Xbox event e bırakmışlar. Boşuna gidecek 10dk event ten.

BATTILEFIELD 2042 nin tanıtım videosunu hep birlikte izledik.

Videoyu kim yayınlıyor? EA!

Sen ne bekliyorsun? Oyun GamePass'e gelecek mi'nin cevabını.

Ya adamlar PS için parayla satacağız, GamePass ile ilk gün vereceğiz diye haber yapar mı?

GamePass anlaşması yapıldıysa bile bunu XBOX yapar. EA kendi tanıtım gününde bunu yapmaz. PS i silip atmış gibi davranmaz.

Aşağıdaki görsel Resmi Playstation Twitter hesabından.

Oyun videosu yayınlandıktan hemen sonra yayına aldılar ve çıkış tarihi 22 EKİM olarak belirttiler.

Resmi Xbox Twitter hesabında hiç bir tarih bilgisi paylaşılmadı.

Bu bile bir umuttur. Xbox 13 Haziranda bombayı patlatabilir.

Acele etmeyin.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 9 Haziran 2021; 22:11:33 >

• ASKERTUNGA kullanıcısına yanıt
    Fazla umut bağlamayın. Gelecek diye duyumcu olan herkes R yaptı çünkü. Yine de siz bilirsiniz. Umarım yanıltırlar.
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 9 Haziran 2021; 22:31:28 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Bu saydığın kişiler Xbox markasını seviyor diye Microsoft tarafından Series X gönderileceği anlamına gelmiyor. Microsoft gibi büyük şirketler olaya profesyonel yaklaşır ve ne kadar çok kişiye ulaşabilirizin hesabını yaparak yayıncının takipçi sayısına bakar. Pintipanda, Enis Kirazoğlu, Easter Gamers gibi çok daha yüksek takipçili kişilere Series X göndermeleri çok daha normaldir.

Bu arada Agun Zagun kim hiç duymadım sen yazınca baktım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 9 Haziran 2021; 22:22:19 >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Sayılara takılsalar en azından teknoseyir'e gönderirlerdi 360K abone yüzünden.Sony tam tersi reklam için neredeyse herkese dağıttı cihazı , adam ayırmadı , 40K aboneli kanallara yolladı.

Zaten kendileri ilgilenmiyor bir Pr şirketine devrediyorlar bu işi sıkıntı ondan çıkıyor.Neyse milletin aldığı bedava konsol bizi çok da ilgilendirmez zaten.

Benim demek istediğim , yayınları izleyip işine gelen yeri cımbızla çekip hemen linç kültürünü devreye sokma işi.Aynı yayında adam gamepass'i övecek kelime bulamıyorum , Series S Türkiye'de en cazip cihaz derken onları görmezden gelmek.

Klobrille twitter'dan gelmeyecek demiş.Bakalım 13 Haziran'da belli olur.

Sırayla tek hesap açıp far cry bitip satıp diğerlerini öyle almak en maliyetsizi olur herhalde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19841985198619871988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.