Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1939. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: PearBear
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
76.331
Cevap
788
Favori
3.749.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Onu basılı tutunca xbox açılıyor. Frekanslar karışıyor herhalde. X box ı uzaklara götürkmek lazım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Hocam, İkea Ladda pil ile Gp arasında kaldım. Ladda kullanma şansınız oldu mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • xbox x de squadbattle ve rivals modlarında 3 dür maç yapmaya çalışıyorum. bir süre sonra maç içinde makina komple kapanıyor.. bu sorunu yaşan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhostEagle -- 9 Mayıs 2021; 13:41:54 >
  • Xbox series x gamepad'e kulaklık takıyorum fakat ses çok az geliyor. Gamepadin verebileceği maksimum ses midir yoksa açıp kapatma şansımız var mıdır acaba ? Birde warzone oynarken klavye mouse bağladım fakat sanki pc gibi olmuyor. Oyunda genel olarak 90 100 fps civarı çalıştığından mıdır nedir sanki tepkiler çok iyi değil

• Gkn89 kullanıcısına yanıt
    Kolun ortasında bulunan xbox tuşuna basılı tutun sağa gidin oradan sesi açıp kapatabilirsiniz
  • Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

Muhteşem bir yapım olmuş. RE7'den kat kat daha iyiydi. Bu sefer aksiyonu biraz fazla tutmuşlar. Bir bölümde gerilmekten oynayamadım. P.T'yi fazlasıyla andırıyordu. Vuruş hissi hariç hiçbir eksik göremedim. Herkes bu oyunu denemeli. Özellikle RE4'e fazlasıyla benzemiş. O oyundan bir sürü şey almışlar.

Umarım yakında DLC vs çıkartırlar. Capcom durmadan oyun yapsın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 9 Mayıs 2021; 20:53:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.