Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1938. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: MERNEPTAH , neonhero , neonhero
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
76.308
Cevap
790
Favori
3.746.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xbox wireless headseti bilgisayara eşleştirmedim. Kulaklığı açınca xbox açıldı. Bluetooth üzerinden taratıyorum bulamıyor cihazı. Nasıl yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: NosceTeİpsum00

12 aylık live gold aldım vatandan bu ne zaman mail olarak geliyor acaba daha önce sipariş veren oldu mu ?
    Microsoftun kendi sitesinde 6 aylık 120TL 2 kez alsanız yıllığı 240 ediyor. Çok ucuza bulmadıkça microsoftun kendi sitesinden alın derim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05BCBF09E

xbox wireless headseti bilgisayara eşleştirmedim. Kulaklığı açınca xbox açıldı. Bluetooth üzerinden taratıyorum bulamıyor cihazı. Nasıl yapabilirim?

Headsetdeki eslestirme tusunu basili tutman gerekiyor, yoksa pc bulmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hystaspes

Microsoftun kendi sitesinde 6 aylık 120TL 2 kez alsanız yıllığı 240 ediyor. Çok ucuza bulmadıkça microsoftun kendi sitesinden alın derim.

Alıntıları Göster

Playstore da 235TL'ye satılıyor ve taksit ile alma imkanı da var. Microsoft'a peşin ödeme yapıyorsunuz.

• Capcom oyunları pahalı çıkıyor ama çok geçmeden ucuzluyor. Yıl sonuna fiyatı yarı yarıya düşecektir o zaman alıp oynayacağım :)

• bosgezenadam B kullanıcısına yanıt
    Gp Recyko Pro tavsiye ederim. Geçen ay dörtlü paketi 64,90 liraydı, şimdi ikili paket 33,90 liraya satılıyor. Daha öncesinde Gp Recyko 2700 mah kullanıyordum, Pro olan 2100 mah ama uzun kullanımda mah değerini çok daha fazla koruduğu söyleniyor. Kapasite kaybı daha az yaşanıyormuş, yıllarca kullanacağımız için bu sefer Pro modeli tercih ettim.

https://www.amazon.com.tr/GP-Batteries-Recyko-Kalem-%C5%9Earjl%C4%B1/dp/B000UZ5XZM/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=recyko+pro&qid=1620491863&sprefix=Recy&sr=8-1

• UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşımıza suç atmadan önce, mesajı yazan arkadaşımızın görseli editlediğini de tahmin etmeniz gerekiyordu. Bence siz de bu mesajınızı editleyin ya da silin, çünkü siz de boş yere suçluyorsunuz

Ben de bir edit yapayım, konsol ana konularında bu tarz paylaşımlar yapılması yasaklanmıştı. Ben bu tarz paylaşımları doğru bulmuyorum, arkadaş bunu vs konusunda yapabilir. Kimsenin buna itiraz edeceğini düşünmüyorum. Ana konularda bu tarz tartışma ve karşılaştırmalardan uzak duralım. Ek olarak listede hak etmeyen arkadaşların da olabileceğini düşünüyorum, özellikle Mortalride nickli arkadaş hiç hak etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 8 Mayıs 2021; 19:50:33 >
  • Güç olarak daha güçlü quick resume denen sey var hafıza dha çok. Herşeyi ile üstün bir cihaz. Gamepass denen mükemmellik var. Tek sorunu acilen sağlam özel oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 2 sefer BF5 de ve 1 sefer de F1 2019 da oyun dondu ve ardından crash olup ana menüye attı. 2-3 gün önce güncelleme mi geldi bilmiyorum bir gariplikler mevcut cihazda. Hafta içi pek zaman bulamamıştım zannedersem perşembe günü açıyım dedim gamepass oyunlarımı açamadım, store a giremedim vs. gene bir takım gariplikler vardı restart atıyım dedim yaklaşık 5 dakika power tuşu yanıp söndü, 2 sefer açtım kapadım kendine öyle geldi. Hayırlara vesile....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuntimeException -- 8 Mayıs 2021; 21:40:3 >
  • Xbox Ceo’su ile arkadaş olabiliyorsun bundan daha güzel konsol var mı be :)

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    O pilleri bunla şarj etsem problem olur mu sipariş verİcem dediğiniz ürünü
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • Bildiğim kadarıyla pil şarj cihazlarının tamamı aynı akımla çalışıyor. Bir sorun olacağını sanmıyorum, yine de daha bilgili olan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    Özel değil ancak Biomutant 25 mayıs da çıkıyor keşke gamepass'e eklense çok sağlam oyun olacak

• Suan Microsoft sitesinden live gold satın almak üzereyim hediye olarak göndere girip 6 aylık 119 lira 4 adet sırayla gondericem ama giriş yaparken kendi kullanacağım adresi yazdım hediye göndereceğim kısmına yine kendi giriş yaparken yazdığım adresimi yazdım ödeme kısmına geçti. Ödemeyi yapsam sıkıntı çıkmaz diMi mail adresleri aynı diye ?
  • RuntimeException kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyleri bende yaşadım hocam lakin güncellemeden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sonrası tık demedi cihaz ki öncesi de tık demiyordu.

• 
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.