Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: adrasa , adrasa Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75.939
Cevap
786
Favori
3.721.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19381939194019411942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır hocam, kullanmadım. Sadece Gp Recyko serilerini kullandım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ASSASSIN'S CREED UNITY XBOX ONE - DIGITAL CODE

Oyuna fps boost gelmişti, almayı düşünen var ise 9 TL. Ben paypal ile satın aldım.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/assassin-s-creed-unity-xbox-one

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

ASSASSIN'S CREED UNITY XBOX ONE - DIGITAL CODE

Oyuna fps boost gelmişti, almayı düşünen var ise 9 TL. Ben paypal ile satın aldım.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/assassin-s-creed-unity-xbox-one

bu kod ile ,series X de oynayabiliyor muyuz tam sürümü?

• practer P kullanıcısına yanıt
    oynarsın tabi ki hocam

• SultanApex S kullanıcısına yanıt

Hocam iki tane kod verdi bana sistem, collection 1 ve collection 2 olarak, sebebi ne olabilir? İkisini de girecek miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zencefiladam kullanıcısına yanıt

Bilemedim hocam, bana bir adet vermiş. Ben onu girdim sadece.

• Arkadaşlar Series X için dijital kod olarak MS Store'dan daha uyguna satış yapan güvenilir siteler var mıdır?

• practer P kullanıcısına yanıt

Oynamamız lazım :) oyun kütüphaneme geldi.

• bynedim kullanıcısına yanıt

MS Store da genellikle iki ülke için fiyat avantajı oluyor. Biz ve Brezilya.

Bu siteden fiyatları karşılaştırabilirsiniz. https://xbox-store-checker.com/en/

Brezilya'dan oyun almak için mtcgame den brazil gift card alabilirsiniz. https://www.mtcgame.com/tr-TR/microsoft-points/xbox-live-gift-card-br Sonrasında konsolda ülkeyi brezilya yapıp gift cardları redeem eder ve alışveriş yapabilirsiniz. Sonra ülke olarak Türkiye'ye dönüp indirme yapabilirsiniz.

Ayrıca https://www.cdkeys.com/xbox-live/games var; ancak oyunlar sınırlı.

• Arkadaşlar amazon tr üzerinden Razer wolverine v2 gamepad sipariş verdim,ürün Almanya amazondan gelecek fakat 7 gündür kargo olmadı,gönderim için hazırlanıyor diyor.Müşteri hizmetleride yardımcı olamadı.Şimdi bayram da geliyor daha önce tecrübe yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?kargolandıktan sonra gelmesi ne kadar sürer sizce

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Nasıl 9 tl ye alabiliyorsunuz hocam benden 23 küsür aldı

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    0.69 Euro'dan sabah alınabiliyordu. Şimdi 1.99 olmuş. Fiyat artmış.

• Illusive Man kullanıcısına yanıt

Ben mesajı attığımda 0.69 pound'du, fiyatı artmış maalesef...

• quote:

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

Arkadaşlar amazon tr üzerinden Razer wolverine v2 gamepad sipariş verdim,ürün Almanya amazondan gelecek fakat 7 gündür kargo olmadı,gönderim için hazırlanıyor diyor.Müşteri hizmetleride yardımcı olamadı.Şimdi bayram da geliyor daha önce tecrübe yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?kargolandıktan sonra gelmesi ne kadar sürer sizce

Kagolanınca 1 haftada gelir. Konum İstanbul ise daha kısa zamanda da gelebilir, genelde 5-10 gün sürüyor.

• Ciclista kullanıcısına yanıt
    Geçen ben de Almanya’dan gelen bir ürün aldım gönderildikten bir gün sonra geldi. Evet bir gün.
  • Xbox network hızı testinde ne yaparsam yapayım 29-30Mbps hızını asamiyorum. Bağlantı hizim 100Mbps ve diğer cihazlarda bunu alabiliyorum. İşin enteresan tarafı Xbox'i direkt modeme ethernet ile bağlasam da hız 30'u geçmiyor görünüyor.

Pek çok yöntem denedim; TP-Link RE450 extender ile bağlayıp denedim (ilk başlarda 100-110Mbps görmeme rağmen sonrasında düştü), Powerline ile ethernet baglantisi kurup denedim, en son TP-Link Deco M4 mesh sistem kurup denedim (bu defa da Double nat hatası aldım). Sorun hep aynı. Evde 100Mbps hız tercih etme nedenim online oyun oynuyor olmak ve bu hızı Xbox'ta alamıyorum. Kafayı sıyırmak üzereyim.

Servis saglayicim Vodafone Fiber. Daha önce Superonline kullandım onda da aynı sorun vardı. Modemi değiştirmek için Deco M4 aldık bir işe yaramado gibi görünüyor. Tıkanmış durumda hissediyorum ya servis sağlayıcı değiştireceğim ya da 100Mbps hızı indirmeleri o söyleyeceğim boş yere para vermenin alemi yok.

Bu bıkkınlık veren soruna çözüm bulan (kesin çözüm) var mı?

Vaat edilen hızı Xbox'inda Max seviyede alanlar bana kullandıkları servis sağlayıcı ve servis bilgisini verebilirse çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nino -- 10 Mayıs 2021; 17:20:58 >
  • nino kullanıcısına yanıt

Öncelikle online oyun oynamak ile bağlantı genişliği kritik bir şey değildir; sadece yavaş download yaparsınız.

Google dns kullanmayı denediniz mi? Modem veya konsolda hangi ayarları denediniz?

• 
Sayfa: önceki 19381939194019411942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.