Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1859. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: braveyours
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
76.322
Cevap
788
Favori
3.748.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18571858185918601861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bestbuy'a bakabilirsin.

• Nat türü sıkı gözüküyor. Dmz açtım ama hala düzelmedi. Sebebini bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanaksu

Ben series s için gp recyko 2700 pil ve yine aynı markanın şarj aletini aldım. Pilleri yaklaşık 5 saatte tam şarj ediyor. Ben memnunum. Tavsiye ederim.

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt

Hocam onu alacağınıza kesinlikle şunu alın derim. Fiyat farkı az çünkü.

https://www.amazon.com.tr/Panasonic-Eneloop-Premium-%C5%9Farj-eneloop-batarya/dp/B00KM4H4R6/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=eneloop&qid=1618481890&s=electronics&sr=1-1

Eneloop markası kalitesini araştırabilirsiniz , içerisinde 4 tane pil dahil ve şarj aletide dahil. Eneloop şarj aletleri ülkemizde bulunmuyor çok nadir. Ne zamandır stok yoktu amazonda da şimdi de bir stok var. İlgilenen varsa bence kesinlikle değerlendirilecek bir fırsat. En ucuz pil değildir ama kalitelidir bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcangm -- 15 Nisan 2021; 13:31:38 >

• 9.nesil gamepad 'e sahip olanlar sizde de analoglar şu şekilde mi rica etsem deneyebilir misiniz?

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Xbox'ın kronim hatalarından birisi. Dns girmeyi denediniz mi ? Xboz gelişmiş ayarlar kısmından, 8.8.8.8 8.8.4.4 girdikten sonra hem modeme hem de Xbox'a reset atıp deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt

Evet bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

Evet bu şekilde.

Teşekkürler bir başka arkadaşımız bu şekilde olmadığını söyledi. Daha kesin söylemek için akşam işten eve geçince yazacak bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

9.nesil gamepad 'e sahip olanlar sizde de analoglar şu şekilde mi rica etsem deneyebilir misiniz?

Playstation 1 zamanından beri tüm analog kullanan gamepad'ler ve pc için Logitech f310 vb dahil hepsi böyle, anormal bir durum değil bu.

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt

Yukarıda da yazıldığı gibi pek çok cihazın analog kısımları bu şekilde. O plastik kısımlar normalde yukarı doğru kaldırılarak yuvasından çıkartılıyor (tamir vb amaçlar için). Plastik kasayı sökmeden çıkartmaya çalışınca da gösterdiğiniz gibi oluyor :) Normal bir durum, unutun gitsin.

• Google dns girdim ama gene nat tipi değişmedi. Xbox'a reset atayım o zaman.

• Bir çok kişinin bilmediği yada unuttuğu bir özelliği paylaşmışlar. Ben hala DualShock2 gamepad'i çevirici kullanarak bilgisayara bağlıyorum ve emulatör oyunları için kullanıyorum. Zamanının çok ötesinde bir kontrolcüydü. Hala da sorunsuz çalışıyor. Tuşlar basınç hassasiyetine sahipken biz bugün tuşlar basmıyor diye servise gönderiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 15 Nisan 2021; 15:18:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Google dns girdim ama gene nat tipi değişmedi. Xbox'a reset atayım o zaman.

DNS ayarı sorunu çözmediyse modemden DMZ'yi aktif edip konsolun ip adresini girebilirsiniz. Konsol için sabit bir ip ataması yapmadıysanız bunu da yapın çünkü her defasında başka bir ip alırsa bir işe yaramaz.

DMZ tüm portları açık ve savunmasız hale getirir. Ben yıllardır hangi cihazı kullanacaksam o cihaz için DMZ açık hale getirip NAT sorunundan kurtuluyorum. Bir saldırı yada sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 15 Nisan 2021; 15:18:29 >
  • Son update ile milletin halo master c. edition savelarini uçurmuşlar bravo!

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Playstation 1 zamanından beri tüm analog kullanan gamepad'ler ve pc için Logitech f310 vb dahil hepsi böyle, anormal bir durum değil bu.

Alıntıları Göster

Elimde Ps4 kolu dualshock4 var böyle bir durum söz konusu değil.

Edit: Logitech kollarını sildim bulamadım deneyebilmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 15 Nisan 2021; 15:32:59 >
  • quote:

Elimde Ps4 kolu dualshock4 var böyle bir durum söz konusu değil.

Edit: Logitech kollarını sildim bulamadım deneyebilmek için.

Alıntıları Göster

Bende Dualshack1, Dualshock2,Xbox 360 kablolu (1), kablosuz 2 adet, Logitech F310, 8.nesil One S gamepad'i ve servise gönderdiğim 9.nesil kontrolcü var. Hepsi böyle.

• quote:

Bende Dualshack1, Dualshock2,Xbox 360 kablolu (1), kablosuz 2 adet, Logitech F310, 8.nesil One S gamepad'i ve servise gönderdiğim 9.nesil kontrolcü var. Hepsi böyle.

Alıntıları Göster

Logitech kollarına kefil olamadım bulamadığım için deneyemedim. Dualshock4 deneyebildim elimin altında şu an. Onda böyle bir şey mevcut değil microsoft öyle bir üzdü ki beni artık belki de hüsnü kuruntu olmuştur. Cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Konudan bağımsız garantiden değişim ürününüz geldi mi hocam?

• quote:

Logitech kollarına kefil olamadım bulamadığım için deneyemedim. Dualshock4 deneyebildim elimin altında şu an. Onda böyle bir şey mevcut değil microsoft öyle bir üzdü ki beni artık belki de hüsnü kuruntu olmuştur. Cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Konudan bağımsız garantiden değişim ürününüz geldi mi hocam?

Alıntıları Göster

UPS KARGO desem?  

• quote:

UPS KARGO desem?  

Alıntıları Göster

Hocam sizi çıldırtmak için söylemiyorum benim buradaki UPS'in maşallahı var. Şu an bu kolu da garantiye verdim hadi analogların o kalkmasını geçtim. RB tuşuundan tıng tıng yay sesi geliyor. Şu an UPS gelip aldı kargoya benden   Bu UPS bir bana çalışıyor galiba.

• bynedim kullanıcısına yanıt

Menüdeyken ben de her şey mükemmel sanıyordum, oyuna girince işler değişti :) Ben kare atlama, bağlantıdan kopma vs yaşamadım ama hem yetersiz çözünürlük hem de düşük bitrate görsel zevki epey baltalıyor(hem Xbox hem de PC kablo ile bağlı tabii ki). Xbox uygulamasında Series S|X için desteğin yakın zamanda geleceği söyleniyor, bakalım...

• 
Sayfa: önceki 18571858185918601861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.