Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1731. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: emre456987
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.312
Cevap
790
Favori
3.747.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Multiplayer fps dışında dediklerinizi bende oynuyorum. Bundan önce ufak ekranda oynuyordum pc üzerinde daha yüksek hz ile. Ama kesinlikle büyük ekran daha düşük hz yi tercih ederim. Dediğim gibi kişisel bir tercih ama benim seçimim kesinlikle 4k tv olurdu
  • Artizt kullanıcısına yanıt

playstation 4'ü tarayıcı üzerinden kırdıkları içindir :)

• arkadaşlar yıllık game pass alacağım ama haftasonu çalışıyorlar mı ?

• _nick falan yok_ _ kullanıcısına yanıt
    Hafta içi sabah saatlerinde arayın hocam.
    Mesai saatleri dışında kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Hafta içi sabah saatlerinde arayın hocam.
    Mesai saatleri dışında kalıyor.

hadi yaa teşekkürler. Haftaiçi de işteyiz nasıl olacak bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

hadi yaa teşekkürler. Haftaiçi de işteyiz nasıl olacak bakalım.

Alıntıları Göster

sohbet kısmına tıklayarak da alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakayım göremedim sitesinde ama teşekkürler
  • rickgrimes34 R kullanıcısına yanıt
    Xbox tercihimin en önemli sebeplerinden birisi aldıkları yeni oyun stüdyoları ve oyun servislerine yaptıkları milyar dolarlık yatırımlar oldu diyebilirim. Resmen dünyanın en büyük oyun fabrikasını kuruyorlar, en güzeli de hepsini ilk günden makul bir ücretle abonelik olarak bize sunuyorlar. Xbox geçen nesilde 5 oyun stüdyosuna sahipti ve bu neslin daha başında sayı 23'e çıkarıldı, neslin sonunda bu sayı kaç olur kimse tahmin bile edemez. Belki 30, belki 40 ya da daha fazlası olur kim bilir

PlayStation da alsaydım çok memnun kalacaktım, tek sıkıntı Xbox'ta oynadığım kadar fazla oyun oynayamazdım. Bu tamamen benim oyunlara ayırdığım bütçe ile alakalı, bütçesi daha fazla olan arkadaşlar için kıyas sebebi bile olmayabilir. Xbox için her yeni Microsoft oyununu ilk günden çok ucuza oynayabilecekken, PlayStation için bu ilk gün kuralı geçerli değil maalesef

Bu arada bu nesilde Xbox sanırım PlayStation'dan daha fazla oyun çıkaracak gibi duruyor. Hem stüdyo sayıları hem de duyurulan oyunlar bize bunu gösteriyor. Yani Xbox'ta az oyun çıkıyor stüdyo sayıları az kuralı da tarih oldu diyebiliriz. Tam tersine artık ana odak noktaları sürekli yeni oyunların eklendiği bir oyun servisi olmak üzerine kurulu

Sonuç olarak benim konsolu tercih etme sebebim tamamen sunulan oyun hizmetleri ve bunlara çok kolay ulaşılabilirlik sunulmasıyla alakalı, yoksa güç bakımından iki konsol da fazlasıyla yeterli görünüyor.

• ImTheLeqend kullanıcısına yanıt
    Ps5 den vazgeçip series x almaya karar veedim ancak bunda da saniyeler içinde stok tükenme durumu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Ps5 den vazgeçip series x almaya karar veedim ancak bunda da saniyeler içinde stok tükenme durumu var mı ?
    Dün media markt da 6700 TL di Series X. İnternete özel fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara_06 K kullanıcısına yanıt

Hocam sizde de Y tuşu yönlü basınca tam almıyordu değil mi? Sol üstten Sağ alta doğru muydu doğrultusu dikkat etmiş miydiniz?

nasıl ilerledi süreç? Yani Series X içinden çıkan kolu direkt Microsoft a gönderip sıfır kapalı kutu mu gönderdiler? Yani biliyorsunuz konsolla çıkan kutulu kol değil size servisten gelen kol dışarıda satılan kutulu olandan mı geldi?

yeni gelende Y tuşu ile konsoldan çıkan arasında nasıl bir fark var? Bir de acaba kutusunda seri numaralarının olduğu yerde Lot numarası yazar 4 haneli o üretim tarihidir acaba dikkat ettiniz mi yeni gönderdikleri ne idi?

• Rampage kullanıcısına yanıt

Şarjlı pil olarak kesinlikle İkea da satılan 2450 mah pilleri tercih edin. Japonya üretimi Eneloop pillerdir ve bekleme süreleri çok uzun olup çok kaliteli pillerdir.

piyasadaki en iyi piller Eneloop tur. Ben daha önce Eneloop pro serilerinden almıştım sonra İkea daki pillerin Eneloop üretimi pro serileri ile aynı olduğunu öğrenince bol miktarda aldım her ikisi de mevcut ve kullandım

• guvvventr kullanıcısına yanıt

konsolun kendi kolunu 1 hafta falan kullandım y tuşunda alttan bastığımda düzenli çalışmıyordu normal oyunlarda belli etmiyordu ancak apek legends da oynatmıyordu. aradım kayıt açtırdım gönderdim 1 hafta 10 gün içerisinde sıfır kapalı kutu kol gönderdiler. yeni gelen kolda da y tuşunda çok hafif sıkıntı var ama büyütülecek birşey değil diye bu sorunu ne zaman cozerlerse tam olarak o zaman yeniden gönderecem garantiye. konsolun yaninda ek kırmızı kol almıştım onda da aynı y tuşu problemli onu da bu hafta içi göndereceğim garantiye. lot 2033 yazıyor.

• Herkese merhaba, bildiğim kadarıyla konsolu Avrupa’dan ya da Amerika’dan getirtsek bile Microsoft un sitesinden yurtiçi garantiyi aktif edebiliyoruz. Peki yurtdışından kutu içinde gelen ve ekstra aldığımız kontrolcüler de aynı şekilde yurtiçinde garanti kapsamına alınabiliyor mu?
  • Kara_06 K kullanıcısına yanıt

Hocam servisten gelen kolun lot numarası mı 2033 yoksa sizin ekstradan aldığınız kırmızı kolun mu? Kırmızı kol ile konsol yanında gelen kol karşılaştırırsanız aynı tuş aynı tepkiyi mi veriyor yoksa hangisi daha sorunlu

ben de ne yapacağım konusunda kararsızım kolu göndersem kolsuz kalacağım gidip ekstra kol alsam o da risk sizin vereceğiniz yorum açıkçası çok önemli .

ben araştırdığıma göre çok yaygın ve benim kolumda sorun yok diyen arkadaşlar acaba çok dikkat mi etmiyor gerçekten sorunsuz kol var mı açıkçası çok merak ediyorum

• rmndzc35 kullanıcısına yanıt
    Evet
  • muratcangm kullanıcısına yanıt

ABD ve Avrupa için al iki konsolu da 8 sene keyfine bak , iki konsol da üzmez.

Ama Ps5'e senede 1-2 tane sağlam exc oyun çıkıyor.Bunlar online tarafı olmayan en uzunu 30-40 saatte biten oyunlar.Kısaca senede 15 gün için 6000 TL vermek bu ülke şartlarında çok zor.Bu oyunlar da şu an ortalama 600 TL'den çıkacakken.

Ama indie oyunlarla işim olmaz , takas ve ya hesap al satma olayı benim için dert değil , senede de 15-20 oyun bitiriyorum diyene de Ps5 gayet makul.

• Illusive Man kullanıcısına yanıt

Yok hocam saniyeler içinde bitmiyor, en azından Amazon.de için bunu söyleyebilirim. Dediğim tarihlerde takipte kalın. 

• bu alet kapat denilince niye kapanmıyor.

ille gidip ayarlardan tam kapata mı basacağız.?

• 
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.