Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1717. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
76.312
Cevap
790
Favori
3.747.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 17151716171717181719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    30 yıldır oyun oynayan biri olarak diyebiliyorum ki acik ara oynadigim en güzel grafikli yarış oyunu dirt 5 dir.sizin ya tv de ya da konsol da bir sorun var demekki:)))
  • ASKERTUNGA kullanıcısına yanıt

Pek bir bilgim yok fakat en alttaki ayar neden en solda? Yanlış bilmiyorsam o ayar algılama yeriydi

• quote:

Orijinalden alıntı: tigerman82

30 yıldır oyun oynayan biri olarak diyebiliyorum ki acik ara oynadigim en güzel grafikli yarış oyunu dirt 5 dir.sizin ya tv de ya da konsol da bir sorun var demekki:)))

Series X kullanıyorum ve dünya’nın en iyi tv lerinden biri olan 2020 LG GX OLED TV ye bağlı durumda. Bence sizin emekli olup oyunlara ara verme zamanınız gelmiş ya da bir göz doktoruna görünmenizi öneririm:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tigerman82 T kullanıcısına yanıt
    Forza Horizon 4'un grafiklerine bırakın yakın olmasını yanına bile yaklaşamaz. Grafikleri kenara bırakalım.
    Horizonn 4'ün rakibi olmak şöyle dursun, yanına yaklaşabilen yarış oyunu olmadı. Daha iyisi yine Playground Games yapacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt

Aynısı benim cihazdada meydana geldi mediamarkttan alınma. Aradım Microsoft'u mail ile de talep açıldı bana gelen cevap şu: kontrolcunuz orta doğu ülkeleri için üretilmiş bir kontrolcu(Dubai vs) dolayısıyla 1 yıl garanti sağlayabiliyoruz. Xbox kutusundan bu kontrolcunun çıkması mümkün değil diye de eklediler. Konsol 2 yıl kontrolcü 1 yıl. Satın aldığınız yerle görüşün diye işin icinden siyrildilar yani microsoft tr bu işi salladi üzerine düşmedi. Cihaz kapalı kutuydu etiketlerini kendim açtım. Kontrolcunun seri nosu cihazın ne kutusunda yazıyor ne faturada. Dolayısıyla ben bunu nasıl kanitlayabilirim ki? Microsoft'un kendi hatası ve suçu satıcıya yıkıyor. Bende peşine düşmedim sinir harbi yaşamamak için.

Özet: Kutulayan Microsoft emniyet bandını çeken Microsoft ama üzerine alınmayan yine Microsoft.

• quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Pek bir bilgim yok fakat en alttaki ayar neden en solda? Yanlış bilmiyorsam o ayar algılama yeriydi

Ortadaki ayar oyun ile grubu dengeler en sag ve en sol disinda konumlandirin en alttaki ayar kendi sesinizi duymanizi saglar en sag cekmenizi tavsiye ederim. Sesli çettende arkadasiniz ustune tiklayin özel ses ayari barı çıkar 0-100 arası gibi. Bunları deneyin.
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Eskiden konsol içerisinden çıkan oyun kolu 2 yıl garantiliydi.fakat son zamanlarda bunu değiştirdiler artık kutudan çıkan oyun kolu 1 yıl garantili nereden alırsanız alın ben de vatandan aldım ama o şekilde yani hata yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Araç çeşitliliği, pist ve kariyer anlamında daha iyi bence, oynanış kısmı kişiden kişiye değişir.
    Dirt Rally serisi gelmiş geçmiş en iyi ralli oyunudur bana göre. Araç fiziği yol fiziği herşeyi hardcore seviyede olan bir oyun. Tek eksiği resmi rally parkurları olmaması. Codemasters Rally isim haklarını satın aldı. İleride çıkacak olan Dirt Rally 3'te o sorunuda aşacaklardır. Bu arada ralli severlere önerim indirimlerde ultimate edition 34TL ye düşüyor. Kesinlikle ultimate edition alın. Standart editiondan x2 daha fazla harita oluyor oyunda. Ve birçok aracın sahibi olarak oyuna başlıyorsunuz.
  • hystaspes kullanıcısına yanıt
    Dirt Rally serisini uzun süredir oynuyorum yani seriye hakimim. Özellikle Dirt Rally 1 in yeri çok ayrıdır. 2. Oyunda nispeten kolaylaşmış. Bende Deluxe paket var, 70 saat civarı oynanımışımdır. Oynanış kısmı kişiden kişiye değişir, fakat iş kariyer, araç çeşitliliği ve pist kısmına geldiğinde Wrc 9 daha iyi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gordon Gekko kullanıcısına yanıt
    Hocam sizden nasıl bir kol çıktı da böyle bir şey dediler ? Ben avrupadan aldım cihazı kaydettirdim 26 ay garantili gözüküyor. Ama kol garantisini araştırdım bulamadım. Bunu nereden görebiliyoruz ? Sormamız mı gerekiyor microsoft a

Hocam bunu ciddi mi söylediniz😬

• muratcangm kullanıcısına yanıt
    Kolun seri numarasini microsoft hesabınızdan girin.kontrol edin 1 yıl cikicaktir
  • muratcangm kullanıcısına yanıt
    Hocam series x konsolunu eklediğiniz yer var ya Microsoft hesabınızda. Cihazlarım yazar hani. Oraya basın + işaretine cihaz ekleyin. Gamepad i oraya kaydedince çıkıyor garanti süresi. Ben Amazon.de den almistim konsol 2 yil gamepad 1 yıl garantili. Herkeste ayni zaten.
  • ben kolu garantiye gönderdim hocam, y tuşu stabil çalışmıyordu, neyse ki elimde 2 tane kol varda problem olmadı gerçi yeni aldığım kırmızı kolunda y tuşunda problem var gibi bakalım nasıl iki kolda da aynı hatayı aldım bu da büyük şans :)) Allah'tan konsolda problem çıkmadı suanlik tabi :))

grafik yönünden çok iyi de yol tutuş yönünden çok saçma, yolun durumu fark etmiyor sanki hep sıfır asfaltta kullanıyoruz karmis, yağmurmus, toprakmis umrunda değil :))

• Kara_06 K kullanıcısına yanıt
    Orasi ole.oyun mekanigine iyi demedim zaten grafik guzel sadece
  • Seagate 1 tb ssd eklentisi ne zaman ülkeye gelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: tigerman82

Horizon 4 de var bende fakat bu oyun cok renkli olmuş. Grafiklerde gayet güzel. Onlarca yarış oyunu oynadım bence horizon 4 ten daha güzel grafiği var

Bu yorumunuzdan sonra iki oyunada tekrar baktım. Forza grafik olarak bir nesil önde hocam Dirt5 Xbox One oyunu gibi yanında.

• Series x ile mi baktiniz
  • 
Sayfa: önceki 17151716171717181719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.