Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1563. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: O.o.spawn.o.O , O.o.spawn.o.O
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (6 Mobil) - 17 Masaüstü7 Mobil3 Android
5 sn
76.312
Cevap
790
Favori
3.747.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün n11 nethousedan aldığım cihaz geldi.

ses sıfır alette kulağımı dayamadan ışığı yanmasa çalışıyor demezsin.

hafif bir ısı yayıyor üst kısımdan oda 10cm elini yukarıda tut gelmiyor.

ilk kez konsol aldığımdan menülerine alışmam zaman alacak gibi , oyunları yüklemeye başladık.

oğlumla beraber oyun oynarız diye almıştım. Sanırım iyi olacak gibi.

gamepass deki oyunlar şimdilik bize yeterde artar. Bana göre baya zengin bir kütüphane ileride daha da gelişir muhtemelen. Oğlumun sevdiği birçok oyun kütüphanede mevcut , steam oyunlarını da pc den oynar artık.

inşallah sorunsuz çalışmaya devam eder.

darısı heyecanla bekleyenlerin başına.

• Wifi üzerinden lag oluyor. (Wifi 5 olacak diğer türlü)
    Laptop da ethernet kablosunu bağlarsanız kurtarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 1 Aralık 2020; 11:30:18 >
  • Vatan bilgisayar xbox series x siparişlerini göndermeye başlamışXbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    gp recyko pro siparişi verdim 8 tane. Şarj aleti de verdim.
    Yoğun kullanım dahil 5 gün gidiyor.
    Pilli olmasını ben daha çok seviyorum.
    Kabloya takma mevzusu sıfır.
  • skyrim e 60 fps mod yapmışlar

• Evet siparişte ilerleme var bugün kargoya verilir inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel avengers ın gamepass e geleceği söylentisi var

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 1 Aralık 2020; 12:44:14 >
  • Eski nesil yeni nesil beraber online oynayabiliyor mu

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Gelmese daha iyi :)
  • kutayis K kullanıcısına yanıt

Hocam o A tuşuna basma olayı hepsinde az çok olacak one gamepadlerinde de aynı mevzu vardı.

Ona çok takılırsan 50 tane gamepad değişirsin.

• yado1907 kullanıcısına yanıt
    Microsoft'un azure sunucusunda hepsi. PC platformu dahil.
  • 1440P 144Hz monitörümde sistem otomatik olarak 4K UHD 60 Hz'e çekiyor. Bu özellik hoşuma gitti. 1080P'ye çekersem de 120HZ aktif olabiliyor.

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Gelmemesi daha hayirli, bu oyunu game pass'e getirmek için harcanacak parayı başka yere kullansınlar.
  • Cihazı aldıktan 1 ay sonra oynayacak oyun kalmadı elde. Cod, Valhalla, watch dogs, dirt 5 hatta eski nesilden mafia'yi oynadım. Listelere bakıyorum bakıyorum oynamaya değer bir oyun bulamıyorum. Bu ay da İmmortal dışında yeni nesile optimize, kaliteli oyun yok. Pandeminin etkisi vardır elbette ama keşke Microsoft biraz ciddiye alsa şu konsolu.
  • Merhabalar bir sorum olacak. Xbox series x den bir oyun açtım diyelim. Aynı oyunu baska bir arkadasım pc den actı(gamepass üyeliği olan). Bu arkadasımla beraber ben xbox series x den o da pc den girdiğinde oynayabiliyor muyuz?

Not: konuyu yanlış yere yazmış olabilirim yabancısıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalemistik

Cihazı aldıktan 1 ay sonra oynayacak oyun kalmadı elde. Cod, Valhalla, watch dogs, dirt 5 hatta eski nesilden mafia'yi oynadım. Listelere bakıyorum bakıyorum oynamaya değer bir oyun bulamıyorum. Bu ay da İmmortal dışında yeni nesile optimize, kaliteli oyun yok. Pandeminin etkisi vardır elbette ama keşke Microsoft biraz ciddiye alsa şu konsolu.

Sony tarafında durum farklı mı ? Playstation alsanız Demon Souls dışında şu an artı bir oyun yok. Herkes ister tüm güzel oyunların hepsi birden önümüze serilsin ve oyunlara doyalım. Ama bu işler maalesef bu kadar basit değil. Burada siteminiz Microsoft’a olmamalıdır çünkü Xbox diğer oyun firmalarına bağlı bir konsoldur. Sitemleriniz diğer yapımcı oyun firmalarına olmalıdır.

Bir sitem olacaksa bu Rockstar oyun firmasına olmalıdır. Her konsol çıkışında yeni GTA oyununu çıkaran Rockstar bu sene neden yeni GTA’yı çıkarmadı ve hala GTA V’in suyunu çıkarmaya devam ediyor ? Şu yeni nesil oyunların az olduğu dönemde tüm oyunculara ilaç gibi gelecekken oyunu çıkarmamayı tercih ettiler.

CD Projekt Cyberpunk’ı sonunda 10 Aralık’ta kesin olarak çıkarıyor. Bu zamanda insanları çok güzel zaman geçirecektir. Ama yeni nesil güncellemesini hemen almayacakmış ve bu yeni nesil güncellemesi de ne zaman geleceği tam net tarih belli değil. Yeni nesle sahip insanlar büyük ihtimal yeni nesil güncellemesiyle oyunu oynamak isteyecektir. Umarım bir ay içinde güncellemesi gelir de güzelce oynarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciways

Merhabalar bir sorum olacak. Xbox series x den bir oyun açtım diyelim. Aynı oyunu baska bir arkadasım pc den actı(gamepass üyeliği olan). Bu arkadasımla beraber ben xbox series x den o da pc den girdiğinde oynayabiliyor muyuz?

Not: konuyu yanlış yere yazmış olabilirim yabancısıyım.

Oynayabilir bir sıkıntı yok. Kardeşliğin amacı zaten budur yoksa bir anlamı olmazdı. P1 giriş Xbox’ı diyecek ve Xbox’tan oynayacak, P2 PC’den girecek ve o hesapla oyunları oynayacak. Benim iki arkadaşım öyle kullanıyor en ufak sorun yaşamadılar.

• 
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.