Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1496. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: winterice , winterice , ThomasAngelo89
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çökmemesi için yapılması gerekenler diye makale gibi konusu açılmış cihaz :D Düşünsene 600 lira bir oyuna veriyorsun ama konsol çöküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol o kadar sessiz calisiyor ki calisip calismadigini anlamak cokta mumkun degil baya hosuma gitti ps4 un fan sesinden sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.günde vefat eden konsolumu hala servisten bekliyorum 😭

• quote:

Orijinalden alıntı: BjKs1903

Bir ara medimarktta 199 liraydi o zaman aldim ben sonra hemen fiyat artti. Başka amaclada kullanacaksaniz şarjli pilde iyi alternatif ama onlarinda iyileri pahali. Bu arada kutudan cok kaliteli ve uzun bir şarj kablosu çıkıyor. Şu ayrintiyida vermem istedim hep playstation kullanmis biri olarak xbox bana çok daha premium bir his verdi malzeme kalitesi olarak.
    268 liraya geliyor bana şuan çok zam gelmiş :( yapacak birşey yok alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Gamepass oyunu

Dediğim gibi yılda 2 3 oyun + gamepass çok rahat yetiyor

Oyunda bile Hamilton önde nasıl bir arabası var bunların kimse yetişemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctntas

Biraz uzun bir uzun olacakama bunları paylaşmak istedim. Bunlar son 4 saat içindeki ps5de sorun yaşayan kişiler. Ps forumundan aldım resimleri ayrıca videolarıda izleyin. Rezilstation almadığınıza şükredin. Hele yurt dışından ps almadığınıza 2 kere şükredin. Kim bilir daha ne sorunlar çıkacak...

Söylenecek onca şey var aslında ama değmez bu heriflere ama yeni nesil oyunlarla konuşmaya başlarız böyle makinede sorun oldu mu insan üzülüyor az para değil bu ülke için

• phantom_coal kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun hocam,sorunu neydi acaba ?

• Black Ops Cold War'un PS5'te daha iyi calistigi muhabbeti sadece kill cam'de 120 FPS modundan saniyelik frame dususu olması yüzünden mi, yoksa bu olayın altında baska bir şey de var mi? 60 FPS modunda asagida eklediğim video Series X'in cok kucuk farkla bile olsa daha iyi calistigini yazmış. Devil May Cry'da da PS bölümünde herkes "PS daha iyi performans gösteriyor" diyor mesela; ancak, oyundaki 4 oyun modunun 3'unde Series X daha iyi performans gösteriyor. Ben de dun muhabbetten biraz etkilendim; ancak, Dirt 5 güncelleme ile gercekten düzelirse iki konsolun arasında öyle cok da anlamlı bir fark olacakmış gibi durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 22 Kasım 2020; 22:40:43 >

• Seninle tamamen aynıyız dostum. Ben de uzunyıllardır ps kullandım ama sırf o dualshockların kalitesizliği bile beni soğutmay yetiyor konsoldan. Ps4 kullanırken yılda 2 tane dualshock değiştirdiğimi hatırlıyorum.  

• Şuraya FANCIK yazıp durma gülüyorum abi Levent Kırca'nın ''ZAMCIĞI'' gibi  

• TheSayer kullanıcısına yanıt

"Haptic feedback" ve "adaptive trigger" hariç, ki bu zaten diğer hiçbir kontrolcüde olmayan özellikler, Dualsense PC'de kullanılabiliyor. Bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-43208DF45

Bu mesaj silindi.
    Sonyi severim ama bu xbox cop diyenleri anlamiyorum.

Forza horizon ayni makinede nasil gozuktugune kimse bakmadi mi? Yazilimsal olan sorunu nasil donanim yetersiz diyorlar anlamiyorum. Donanim les olsa o zaman forzayi ps5 calistiriyor?

• broodofqueen kullanıcısına yanıt

Bilmiyordum dualshock ekstra programa ihtiyaç duyuyordu. Ps5 siparişim bu hafta gelirse deneyeceğim, teşekkürler.

• TheSayer kullanıcısına yanıt

Dualshock4 te kullanılabiliyor.

• Game Awards'da Dünya'nın en güçlü, en sessiz ve en iyi koluna sahip konsolda Hellblade 2 oynanış videosu görebilir miyiz acaba? Oyun ve konsol ilk game awards etkinliğinde tanıtılmıştı.

• Arkadaşlar, burada PS5 tarafında yaşanan sorunları paylaşıp oh olsun minvalinde yorum yapmak ap ayrı bir kötülük ama buna alkış tutmak nedir? Hepten toptan kafayı yemişiz. Başkalarının mutsuzluğundan haz duyar olmuşuz. Allah ben dahil hepimizi ıslah etsin.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Merak ettigim icin soruyorum: Gecen hafta Series X ile ilgili fake videolar(duman vs) paylasilip, alay edilirken ayni hassasiyeti Ps konusunda gosterdiniz mi?

Ekleme: Bu soylediklerinizde sonuna kadar haklisiniz bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 23 Kasım 2020; 0:0:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Arkadaşlar, burada PS5 tarafında yaşanan sorunları paylaşıp oh olsun minvalinde yorum yapmak ap ayrı bir kötülük ama buna alkış tutmak nedir? Hepten toptan kafayı yemişiz. Başkalarının mutsuzluğundan haz duyar olmuşuz. Allah ben dahil hepimizi ıslah etsin.

teşekkür ederim.

bilgi almak ve teknolojiyi takip etmek için xbox sayfasına geliyorum. ps5 sahibiyim. xbox beğeniyorum ve almaya niyetim var. ps 5 sahiplerine bir güzel giydirilmiş ki, sayfadan yüzüm kıpkırmızı çıkıyorum.

bazı arkadaşlarla dialog halindeyim. umarım ortak noktamızın oyun oynamak olduğunu hep hatırlarız.

• Arkadaşlar oyunlar aşırı şekilde yavaş iniyor . Sizde de bu şekilde mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.