Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1025. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Tafo88 , Tafo88 , ThomasAngelo89
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.311
Cevap
790
Favori
3.747.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: waleur5

Ukraynaya vize gerekiyor mu

Alıntıları Göster
    Ukrayna için vize gerekmiyor ama pandemi sebebiyle giriş çıkışlar kapalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 23 Eylül 2020; 13:42:6 >
  • Design labi kullanan oldu mu hic aranizda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neco6791 kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye kapalı maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jayleen -- 23 Eylül 2020; 13:50:29 >
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Gerekmiyor ama şu an kapılar kapalı ya 1. dereceden akrabalığın olmalı ya da ukrayna vatandaşı girip çıkabilir.
  • Kulaklık olarak önerisi olan arkadaşlar var mı ?
    500-1000 arası bir bütçe ayırmayı düşünüyorum yeterli midir ?
  • beyler xbox series x için https://www.n11.com/urun/acer-predator-cg437kpbmiiippuzx-1-ms-144-hz-3xhdmi2xdp-g-sync-4k-ultra-hd-led-monitor-1409608#unf-review
    bunu almayı düşünüyorum yalnız
    g-sync monitör olması benim için sıkıntı olurmu bilemedim
    ayrıca hdmi 2.1 de bulunmuyor 4k da kac hz alır acaba

konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim
  • Çok sayıda bot da olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumdan bir arkadaşla ortak gamepass aldık bakalım umarım pişman olmayız. daha önce bırakaın xbox almayı kullanmadım bile. ps tarafı çok pahalı olmaya başladı genel anlamda. bakalım doğru bir hamlemi yapmışız.

Konsolu bende birçoğunuz gibi yurtdışından almayı düşünüyorum. batum veya bulgaristan ilk tercihlerim olacak. bakalım umarım konsoluda uygun fiyata temin ederizde bu lanet ekonominin çarklarına ezilmeyiz.
  • ectavi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, monitör olmazsa olmaz değilse o fiyatlara LG oled cx serileri alınabiliyor.

Hdmi 2.1 de dahil olmak üzere konsollar için tüm teknolojileri 120 hz ekranla destekliyor. Bir göz atın isterseniz.

• esevetnov kullanıcısına yanıt
    Bende Xbox bile yok. Yeni nesilde alacağım. Ama 3 yıl ultimate aldım bekliyorum.

(Ekleme:PC'de)
    Şu yaklaşık iki hafta içinde verdiğim paranın karşılığını almış hissediyorum. Kaç oyun oynadım şimdiden. Şu ara hoi4 sardırdım. Özlemişim strateji oyunlarını. 10 kadar oyun yükledim hepsine bakacak vakit yok.

Bir de Xbox çıkınca üstüne mobilde gamepass çalıştıracak xcloud ülkemize gelince ne yapacağımızı şaşıracağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur37 -- 23 Eylül 2020; 14:56:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.trendyol.com/benq/el2870u-28-1ms-hdmi-x2-display-port-amd-freesync-hdr-4k-uhd-tn-led-monitor-p-2714408?boutiqueId=527772&merchantId=4367

series x için bu monitör çok iyi fiyatı ve özelliği ile düşünenler için

4k 60hz 1 ms ve hdr10 monitör

series s için nasıl olur bilmiyorum
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Yeni nesilde Xbox kesinlikle pişman etmeyecektir. Sony oyunları çok hoşunuza gidiyor olsa bile ilk 2-3 yıl çok fazla oyun göremeyeceğiz. İlk 2-3 yılı gamepass ile çok ucuza kapattıktan sonra gerekirse cihazı satarak sonrasında PS5 için daha gelişmiş sürümleri de alabilirsiniz.

Benim şahsi görüşüm, gamepass sistemi son alımlarından sonra öyle bir yere gelecek ki 3 yıl sonra herkes özel oyunlara boğulacak. Bu sistemden vazgeçemeyeceğimiz çok kaliteli yapımlar eklenecek, diğer firmalardan da sürekli yeni oyunlar geleceği için bırakmak istemeyeceğiz.

Pc tarafından bakarsak en az RTX 2080 Super sahibi olan birisinin Xbox alması çok da gerekli değil, ama bizim gibi oyun bilgisayarı olmayanlar için tek seçenek Xbox gibi duruyor.

Sebebi de RTX 2080 Super bile en ucuz 6500 liralardan başlarken Xbox Series X daha güçlü bir grafik kartı ile komple kasayı 6000 lira civarına bize sunuyor. Bu paraya aynı güçte pc parçalarından sadece ekran kartını bile zor alabiliyoruz. Çok daha ucuz, çok daha pratik

Xbox Series S de aynı şekilde fiyatına göre rakipsiz bir konsol, cebinde parası çok olan PS5 ve en üst düzey bir PC alsın ama cebini düşünmek zorunda olan bizim gibi kişiler için en üst düzey fiyat/performans cihazları Xbox Series XIS 'dir. Hem de tartışmasız açık ara öndedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ectavi

beyler xbox series x için https://www.n11.com/urun/acer-predator-cg437kpbmiiippuzx-1-ms-144-hz-3xhdmi2xdp-g-sync-4k-ultra-hd-led-monitor-1409608#unf-review
    bunu almayı düşünüyorum yalnız
    g-sync monitör olması benim için sıkıntı olurmu bilemedim
    ayrıca hdmi 2.1 de bulunmuyor 4k da kac hz alır acaba

konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim
    xbox series x de 60fps alırsın onla 2.1 yok çünkü
    boşuna o kadar para verme değmez.
    yıl başından sonra bak derim o zaman piyasada 4k hdmi 2.1 monitör ler çıkar çok sayıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 23 Eylül 2020; 15:20:49 >

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam xbox şu an bizim gibi alım gücü zayıf olan herkez için ilaç gibi geldi pcde bayağı işimi gördü.

Zamanında parayı biriktirdim biriktirdim kendime bi sıkıntı olmazsa 5 yıl beni her türlü idare edecek bir pc dizdim.

PC ve XBOX platformu oyunsuz hiç kalmayacak.

PS5 alma gibi bir planım vardı onuda tamamen iptal ettim.

Artık god of war gibi sevdiğim yapımlarıda konsol kiralama zart zurt ile oynar geçerim.

Tabi sony tüm özel oyunlarımızı pc port edeceğiz dedi ama nezaman eder orası muamma.
  • MS in yaptığı öyle konsol savaşı falan değil, bu nesil son fiziki konsol nesli olacağı için adamlar 6-7 sene sonrasına hazırlanıyor. Yoksa konsol savaşı için gidipte 8 milyar dolar verip şirket alınmaz verirsin 100-200 milyon dolar bana 3 tane özel oyun yap kardeşim dersin. Bu gidişle MS tek olur mu olur karşısında her hangi bir rakip yok öyle gözüküyor..

Tabi tencent tehlikesi de var ona karşı da yapılıyor böyle alımlar. Güzel ama oyuncuya yarıyor fallout 5 ilk günden gamepass de daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 23 Eylül 2020; 15:27:49 >
  • Anlamadigim birsey var...
    Yurt disindan siparis verirseniz ne degisiyor? Ne gibi bir faydasi oluyor?
    Yurt disindan akraba ya da tanidik getirmeye kalkarsa vergi odemek zorunda kalacak mi?
  • Fear86 F kullanıcısına yanıt
    Tanıdık yanında getirirse vergi ödemez.
    Türkiye fiyatına göre avantajlı olduğunu düşünüp amazon.de'den sipariş verdik. İki gün sonra MS güzellik yaparsa döner buradan alırız.
  • Ben bu başta ki şahsa vergi ödemek istemiyorum bu nedenle isterse aynı fiyata gelsin yurt dışından alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.