Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (1117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende tam onu diyecektim hocam 2.kol olduğu için böyle oluyor maalesef her sene fifa da böyle

• 31 Aralaık tarihine kadar SSport hediye diyor fakat bana kod gelmedi? Cihaz medimarktan alındı. Bu koda nasıl ulaşabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen yerel marketlerdeki fırsatlar gözümüzden kaçabiliyor dostlar mesela dün dörtlü Duracell şarjlı pillerini 17 TL'ye aldım. Çok büyük ihtimalle ya normal pillerle karıştırdılar ya da fiyat güncellemesi yapmayı unuttular. Zaten 2 tane kalmıştı 2500 mah olanları topladım hemen. İnternet fiyatına baktım ikilisine 60 TL dediğini görünce şok oldum. 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt

4000 tlden eski stoklar boşaltıldı, şimdi yeni stoklar 7000 tlden girildi.

• Grim Dawn çıktı 155 tl'den.

Game pass'e gelme duyumu ya da yakında indirim alma durumu var mı acaba?

• Beyler kulaklık için Dts mi iyi yoksa Dolby mi ? Kullananlar varsa farkı nedir acaba ?

Bluetooth soundcore q10 kulaklık aldım. Aux kablosuyla kol üzerinden ses alıyorum ancak ses seviyesi orta düzeyde. Sesi nasıl açabilirim acaba kulaklık üzerindeki ses açma kısma tuşlarıyla olmadı.

Bilen varsa yardımcı olursa çok makbule geçer

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • noyn__ kullanıcısına yanıt

Xbox tuşuna basın herhangi bir yerde en altta en sağda ses ayarı var ordan ayarlayabilirsiniz.

• Tensa Zangetsu kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• zerock069 kullanıcısına yanıt
    😄😄😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Ufak değişiklikler yapılmış, 2021 Kasım ayına göre Xbox birinci parti stüdyolarının zaman çizelgesi.

TES VI 2024 and beyond :/

• Arkadaşlar araştırdım ama pek bir şey bulamadım. Bu geçiş anahtarı mevzusu nedir? P1 P2 olayları için Giriş Xbox'ım yapma ayarlarını falan kurcalıyordum. Bir hesapta Giriş Xbox'ı yapma seçeneğini deneme amaçlı önce deaktif ettim, sonra yine aktif edecektim ki "4 geçiş anahtarınız kaldı" uyarısı verdi.

Ben şimdi 1 hakkı boşu boşuna harcayıp, bu hesabı 4 kere (ya da 4 farklı konsol/kişiyle paylaşım) aktif etme hakkına mı sahibim? Bu geçiş hakları konsola özel olamaz herhalde, millet çatır çutur farklı hesaplar açıp oyun alıyor. Hesaba özeldir diye düşünüyorum. Yani bir hesabın 5 kere Giriş Xbox'ı olma hakkı mı var, doğru mu anlamışım?

• Konsolda tarayıcı üzerinden izlediğim bir videoyu kayıt etmek gibi bir durum var mıdır ?

• Kuhleep kullanıcısına yanıt

Xbox butonuna bir kere bastığınızda soldan çıkan menüde ekran kaydı yap diye bir seçenek var. Oyunlarda oluyor, Edge'de de olması lazım hocam Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• TaKo kullanıcısına yanıt

Kısa ve net cevap vereyim. Evet.

• Krone K kullanıcısına yanıt

Teşekkürler deneyeceğim

• 9 ay icinde en cok oynadigim oyunlar, yaş 40
    1. Warzone ne yazik ki :)
    2. Snowrunner
    3. Modern warfare multiplayer
    4. Forza 4 5

Sadece story
    Doom
    Gears of wars
    Nfs
    Outriders
    Fallout 4

• 
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.